JEF United Chiba
V-Varen Nagasaki1-1
EINDE
JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5V-Varen Nagasaki +1,5 (Aziatische handicap) | 86% | 1.17 | 1.09 |
| AH1 +1.5JEF United Chiba +1,5 (Aziatische handicap) | 81% | 1.23 | 1.09 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 72% | 1.40 | 1.26 |
| X2V-Varen Nagasaki of gelijkspel | 68% | 1.47 | 1.47 |
| 1XJEF United Chiba of gelijkspel | 63% | 1.59 | 1.50 |
| BTS JaBeide teams scoren | 55% | 1.82 | 1.69 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 51% | 1.95 | 1.87 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 49% | 2.05 | 1.95 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 45% | 2.21 | 2.10 |
| 2V-Varen Nagasaki wint | 37% | 2.71 | 2.68 |
| 1JEF United Chiba wint | 32% | 3.11 | 2.75 |
| XGelijkspel | 31% | 3.23 | 3.45 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 28% | 3.53 | 3.20 |
| AH2 -1.5V-Varen Nagasaki -1,5 (Aziatische handicap) | 19% | 5.36 | 5.35 |
| AH1 -1.5JEF United Chiba -1,5 (Aziatische handicap) | 14% | 6.96 | 5.35 |
JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.60 | 3.10 | 2.60 | - | - | 1.67 | 2.10 |
| 1xBet | 2.68 | 3.32 | 2.68 | 1.95 | 1.87 | 1.69 | 2.05 |
| Dafabet | 2.75 | 3.45 | 2.60 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.55 | 3.30 | 2.70 | 1.95 | 1.85 | 1.75 | 2.00 |
| Marathonbet | 2.61 | 3.24 | 2.61 | 1.91 | 1.83 | 1.69 | 2.02 |
| Betfair | 2.55 | 3.40 | 2.55 | 1.91 | 1.80 | 1.65 | 2.10 |
| BetVictor | 2.55 | 3.40 | 2.70 | 1.89 | 1.78 | 1.70 | 2.00 |
| Pinnacle | 2.69 | 3.37 | 2.74 | 2.00 | 1.88 | - | - |
| SBO | 2.40 | 3.05 | 2.58 | 2.01 | 1.83 | - | - |
| Betano | 2.62 | 3.25 | 2.62 | 1.90 | 1.87 | 1.67 | 2.07 |
JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
JEF United Chiba ontvangt V-Varen Nagasaki in de J1 League (Regular Season - 9) in Fukuda Denshi Arena op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 05:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
JEF United Chiba zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 uit tegen Fagiano Okayama (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 19 met 5 punten uit 9 wedstrijden. V-Varen Nagasaki presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen Shimizu S-Pulse (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 9 punten uit 9 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won JEF United Chiba 1 keer, V-Varen Nagasaki 5 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.0 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet V-Varen Nagasaki als lichte favoriet: JEF United Chiba 32%, gelijkspel 31%, V-Varen Nagasaki 37%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.2 - 1.4 verwachte goals), met 49% voor meer dan 2,5 goals en 55% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 7 oktUFagiano Okayama0-1
- 29 sepUJubilo Iwata2-4
- 19 sepUShimizu S-Pulse1-2
- 13 sepUTokyo Verdy1-1
- 9 sepUKamatamare Sanuki2-0
- 7 oktUShimizu S-Pulse1-2
- 29 sepUGainare Tottori0-2
- 19 sepTCerezo Osaka1-1
- 12 sepTNagoya Grampus2-0
- 9 sepUKochi United1-0
Onderlinge duels
Stand J1 League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 0 | 2 | +7 | 21 | |
| 2 | 9 | 6 | 2 | 1 | +16 | 20 | |
| 3 | 9 | 6 | 2 | 1 | +12 | 20 | |
| 4 | 9 | 6 | 2 | 1 | +9 | 20 | |
| 5 | 9 | 6 | 1 | 2 | +5 | 19 | |
| 6 | 9 | 5 | 1 | 3 | +3 | 16 | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | +4 | 15 | |
| 8 | 9 | 3 | 4 | 2 | +3 | 13 | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 13 | |
| 10 | 9 | 4 | 1 | 4 | -1 | 13 | |
| 11 | 9 | 4 | 0 | 5 | -5 | 12 | |
| 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | -5 | 12 | |
| 13 | 9 | 2 | 3 | 4 | -1 | 9 | |
| 14 | 9 | 2 | 3 | 4 | -5 | 9 | |
| 15 | 9 | 3 | 0 | 6 | -6 | 9 | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | -5 | 8 | |
| 17 | 9 | 2 | 1 | 6 | -2 | 7 | |
| 18 | 9 | 1 | 3 | 5 | -8 | 6 | |
| 19 | 9 | 1 | 2 | 6 | -11 | 5 | |
| 20 | 9 | 0 | 4 | 5 | -10 | 4 |
JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki: FAQ
Wie is favoriet in JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki?
+
V-Varen Nagasaki is favoriet. Ons model geeft JEF United Chiba 32% kans op winst, V-Varen Nagasaki 37% en het gelijkspel 31%.
Scoren beide teams in JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 55%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki?
+
JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki begint om 05:00 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Fukuda Denshi Arena, Chiba.