Gwangju FC
Ulsan Hyundai4-3
EINDE
Gwangju FC - Ulsan Hyundai: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Gwangju FC - Ulsan Hyundai
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Ulsan Hyundai +1,5 (Aziatische handicap) | 96% | 1.05 | 1.02 |
| X2Ulsan Hyundai of gelijkspel | 82% | 1.22 | 1.17 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 61% | 1.63 | 1.47 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 60% | 1.68 | 1.56 |
| BTS JaBeide teams scoren | 58% | 1.73 | 1.62 |
| AH1 +1.5Gwangju FC +1,5 (Aziatische handicap) | 57% | 1.76 | 1.41 |
| 2Ulsan Hyundai wint | 56% | 1.78 | 1.65 |
| 1XGwangju FC of gelijkspel | 44% | 2.28 | 2.25 |
| AH2 -1.5Ulsan Hyundai -1,5 (Aziatische handicap) | 43% | 2.31 | 2.53 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 42% | 2.38 | 2.21 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 40% | 2.48 | 2.33 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 39% | 2.58 | 2.35 |
| XGelijkspel | 26% | 3.86 | 4.30 |
| 1Gwangju FC wint | 18% | 5.55 | 4.90 |
| AH1 -1.5Gwangju FC -1,5 (Aziatische handicap) | 4% | 22.32 | 9.00 |
Gwangju FC - Ulsan Hyundai quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 4.80 | 4.00 | 1.57 | - | - | 1.62 | 2.20 |
| 1xBet | 4.74 | 4.20 | 1.61 | 1.56 | 2.33 | 1.59 | 2.21 |
| Dafabet | 4.90 | 4.30 | 1.65 | - | - | - | - |
| Bet365 | 4.33 | 4.00 | 1.62 | 1.57 | 2.35 | 1.62 | 2.20 |
| Marathonbet | 4.80 | 4.20 | 1.59 | 1.56 | 2.33 | 1.59 | 2.18 |
| Betfair | 5.00 | 4.10 | 1.60 | 1.57 | 2.25 | 1.60 | 2.20 |
| BetVictor | 5.00 | 4.20 | 1.57 | 1.54 | 2.27 | 1.57 | 2.25 |
| Pinnacle | 5.19 | 4.41 | 1.62 | 1.60 | 2.44 | - | - |
| SBO | 4.32 | 3.70 | 1.55 | - | - | - | - |
| Betano | 4.75 | 4.10 | 1.62 | 1.60 | 2.32 | 1.62 | 2.18 |
Gwangju FC - Ulsan Hyundai: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Gwangju FC ontvangt Ulsan Hyundai in de K League 1 (Regular Season - 31) in Gwangju Football Stadium op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 05:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Gwangju FC presteert wisselvallig: 0 zeges, 3 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 11 tegen. Laatste wedstrijd: 2-2 uit tegen Jeonbuk Motors (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 18 punten uit 31 wedstrijden. Ulsan Hyundai presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 uit tegen FC Anyang (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 2 met 47 punten uit 31 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Gwangju FC 2 keer, Ulsan Hyundai 2 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.5 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Ulsan Hyundai als favoriet: Gwangju FC 18%, gelijkspel 26%, Ulsan Hyundai 56%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (0.9 - 2.2 verwachte goals), met 60% voor meer dan 2,5 goals en 58% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 20 sepUJeonbuk Motors2-2
- 13 sepTFC Anyang1-1
- 9 sepTJeju United0-1
- 6 sepUGimcheon Sangmu2-2
- 30 augTFC Seoul2-5
- 19 sepUFC Anyang1-2
- 12 sepTIncheon United2-1
- 8 sepTFC Seoul1-0
- 5 sepUJeju United0-0
- 29 augTGimcheon Sangmu3-1
Onderlinge duels
Stand K League 1
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 31 | 20 | 5 | 6 | +32 | 65 | |
| 2 | 31 | 14 | 5 | 12 | +4 | 47 | |
| 3 | 31 | 11 | 13 | 7 | +10 | 46 | |
| 4 | 31 | 12 | 10 | 9 | +5 | 46 | |
| 5 | 31 | 11 | 11 | 9 | +9 | 44 | |
| 6 | 31 | 11 | 10 | 10 | +10 | 43 | |
| 7 | 31 | 11 | 9 | 11 | +6 | 42 | |
| 8 | 31 | 10 | 11 | 10 | -8 | 41 | |
| 9 | 31 | 11 | 7 | 13 | -9 | 40 | |
| 10 | 31 | 5 | 18 | 8 | -7 | 33 | |
| 11 | 31 | 7 | 11 | 13 | -11 | 32 | |
| 12 | 31 | 2 | 12 | 17 | -41 | 18 |
Gwangju FC - Ulsan Hyundai: FAQ
Wie is favoriet in Gwangju FC - Ulsan Hyundai?
+
Ulsan Hyundai is favoriet. Ons model geeft Gwangju FC 18% kans op winst, Ulsan Hyundai 56% en het gelijkspel 26%.
Scoren beide teams in Gwangju FC - Ulsan Hyundai?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 58%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Gwangju FC - Ulsan Hyundai?
+
Gwangju FC - Ulsan Hyundai begint om 05:00 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Gwangju Football Stadium, Gwangju.