Pachuca
Necaxa3-3
EINDE
Pachuca - Necaxa: voorspelling & wedtip
maandag 12 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Pachuca - Necaxa
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Pachuca +1,5 (Aziatische handicap) | 95% | 1.06 | 1.01 |
| 1XPachuca of gelijkspel | 81% | 1.24 | 1.18 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 63% | 1.59 | 1.44 |
| AH2 +1.5Necaxa +1,5 (Aziatische handicap) | 61% | 1.65 | 1.38 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 57% | 1.74 | 1.63 |
| BTS JaBeide teams scoren | 57% | 1.75 | 1.62 |
| 1Pachuca wint | 53% | 1.87 | 1.72 |
| X2Necaxa of gelijkspel | 47% | 2.15 | 2.07 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 43% | 2.33 | 2.16 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 43% | 2.35 | 2.17 |
| AH1 -1.5Pachuca -1,5 (Aziatische handicap) | 39% | 2.53 | 2.62 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 37% | 2.69 | 2.43 |
| XGelijkspel | 27% | 3.65 | 4.00 |
| 2Necaxa wint | 19% | 5.23 | 4.60 |
| AH2 -1.5Necaxa -1,5 (Aziatische handicap) | 5% | 18.95 | 8.90 |
Pachuca - Necaxa quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.67 | 3.60 | 4.00 | - | - | 1.62 | 2.10 |
| 1xBet | 1.68 | 3.84 | 4.49 | 1.63 | 2.17 | 1.62 | 2.16 |
| Dafabet | 1.72 | 4.00 | 4.60 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.70 | 3.75 | 5.00 | 1.65 | 2.20 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 1.66 | 3.84 | 4.50 | 1.63 | 2.17 | 1.62 | 2.13 |
| Betfair | 1.70 | 3.80 | 4.60 | 1.60 | 2.20 | 1.57 | 2.25 |
| BetVictor | 1.67 | 4.00 | 4.60 | 1.62 | 2.12 | 1.60 | 2.15 |
| Pinnacle | 1.74 | 4.12 | 4.61 | 1.68 | 2.28 | - | - |
| SBO | 1.69 | 3.52 | 4.00 | 1.63 | 2.26 | - | - |
| Betano | 1.75 | 4.05 | 4.75 | 1.67 | 2.27 | 1.62 | 2.22 |
Pachuca - Necaxa: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Pachuca ontvangt Necaxa in de Liga MX (Apertura - 11) in Estadio Hidalgo op maandag 12 oktober 2026, de aftrap is om 23:10 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Pachuca presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 uit tegen Santos Laguna (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 13 punten uit 11 wedstrijden. Necaxa zit in een mindere periode: 0 zeges, 1 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 12 tegen. Laatste wedstrijd: 2-4 thuis tegen Club América (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 17 met 9 punten uit 11 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Pachuca 5 keer, Necaxa 0 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 4.2 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Pachuca als favoriet: Pachuca 53%, gelijkspel 27%, Necaxa 19%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (2.1 - 0.9 verwachte goals), met 57% voor meer dan 2,5 goals en 57% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 27 sepUSantos Laguna0-1
- 21 sepTClub Tijuana2-2
- 12 sepUAtlante FC3-0
- 5 sepUFC Juárez2-0
- 30 augTGuadalajara1-1
- 28 sepTClub América2-4
- 20 sepUAtlético San Luis1-3
- 12 sepTPuebla0-1
- 6 sepUTigres UANL1-1
- 29 augTCruz Azul1-3
Onderlinge duels
Stand Liga MX
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | +11 | 21 | |
| 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | +10 | 20 | |
| 3 | 10 | 6 | 2 | 2 | +7 | 20 | |
| 4 | 11 | 5 | 4 | 2 | +7 | 19 | |
| 5 | 11 | 5 | 3 | 3 | +3 | 18 | |
| 6 | 11 | 5 | 3 | 3 | -1 | 18 | |
| 7 | 11 | 5 | 2 | 4 | +1 | 17 | |
| 8 | 10 | 4 | 3 | 3 | +1 | 15 | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | -1 | 15 | |
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | +2 | 14 | |
| 11 | 11 | 3 | 4 | 4 | +4 | 13 | |
| 12 | 11 | 3 | 4 | 4 | -2 | 13 | |
| 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | -2 | 13 | |
| 14 | 11 | 4 | 1 | 6 | -4 | 13 | |
| 15 | 11 | 3 | 3 | 5 | -5 | 12 | |
| 16 | 11 | 2 | 5 | 4 | -5 | 11 | |
| 17 | 11 | 2 | 3 | 6 | -8 | 9 | |
| 18 | 11 | 1 | 1 | 9 | -18 | 4 |
Pachuca - Necaxa: FAQ
Wie is favoriet in Pachuca - Necaxa?
+
Pachuca is favoriet. Ons model geeft Pachuca 53% kans op winst, Necaxa 19% en het gelijkspel 27%.
Scoren beide teams in Pachuca - Necaxa?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Pachuca - Necaxa?
+
Pachuca - Necaxa begint om 23:10 UTC op maandag 12 oktober 2026 in Estadio Hidalgo, Pachuca de Soto.