Austin FC
Vancouver Whitecaps18 paź
Austin FC - Vancouver Whitecaps: typ i prognoza
niedziela, 18 października 2026 · Początek
Nasza prognoza
Powyżej 2,5 gola
18+ · Obowiązuje regulamin
Przewidywany wynik
0-2
Kurs sprawiedliwy
1.57
Oczekiwane gole
1.0 - 2.3
Dodaj do Moich drużyn
Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.
Głosowanie kibiców
Kto wygra?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Ile goli?
Głosy: 0Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice
Analiza eksperta
Otwarta noc Q2 wskazuje na Over 2.5
Analiza: Diego Ferraz
Ostatnie mecze Austin FC były chaotyczne, a Vancouver Whitecaps wciąż mają mocniejszy profil szans jako liderzy Konferencji Zachodniej. Over 2.5 gola to najbardziej prawdopodobny typ, choć wynik 0-2 pozostaje najczęstszą pojedynczą ścieżką.
Forma i stawka
Austin FC potrzebuje wyniku u siebie; Vancouver Whitecaps wciąż nadają tempo na Zachodzie.
- Austin FC są 14. z 31 punktami po 29 meczach, siedem poniżej linii play-off, gdy zostało pięć spotkań, podaje Austin FC.
- Ostatnie pięć meczów gospodarzy: 1Z 2R 2P, 7 strzelonych i 11 straconych, z Over 2.5 w 4.
- Vancouver Whitecaps są 1. z 52 punktami po 29 meczach, ale wygrali tylko jeden z sześciu, według Austin FC.
- Ostatnie pięć meczów Caps: 1Z 3R 1P, 8 strzelonych i 7 straconych, Over 2.5 w 3 i BTTS w 3.
- Austin FC wygrali 2-1 w Vancouver 13 września, Ramírez strzelił dwa gole, a potem przegrali 1-3 z LAFC.
Przegląd wiadomości kadrowych
Do pierwszego gwizdka zostały dwa dni, więc każda absencja pozostaje wstępna.
- Raport Austin FC z 14 października miał Kolmanič poza grą (ścięgno podkolanowe) i Desler pod znakiem zapytania (dolna część ciała); brak raportu meczowego na 16 października.
- Oficjalny status również wskazuje Kolmanič jako nieobecnego (udo), a Desler jako pod znakiem zapytania.
- Zapowiedź Austin FC mówi, że w składzie Vancouver Whitecaps brakuje Thomas Müller z powodu urazu ścięgna podkolanowego.
- Lista Caps z 14 października wykluczyła także Adekugbe, Badwal, Cabrera i Halbouni na St. Louis, co nie zostało tu potwierdzone.
- Blackmon był zawieszony tylko na St. Louis; nic nie wskazuje, by ten zakaz obejmował ten mecz.
Porównanie szans
Argument za golami to wolumen szans przeciw nieszczelnej defensywie gospodarzy, a nie zabetonowany układ.
- Oczekiwane gole: 0.97 dla Austin FC i 2.33 dla Vancouver Whitecaps.
- Austin FC wycenia Caps na 2.1 gola na mecz, z 23 punktami na wyjeździe, trzecimi na Zachodzie.
- Podział modelu: Over 2.5 64%, BTTS 61%, Vancouver Whitecaps 56%, remis 25%, Austin FC 18%.
- Najbardziej prawdopodobny wynik to 0-2, więc noc z dwoma golami jest realną drogą.
- Vancouver Whitecaps chcą rozstawienia nr 1 w przedłużonej serii wyjazdowej, a następny jest Colorado 24 października.
Over 2.5
To typ o wysokim prawdopodobieństwie, a nie polowanie na wysoki kurs.
- Typ to Over 2.5 gola, szansa modelowa 64%, kurs fair 1.56.
- Austin FC mieli też BTTS w 4 z pięciu; Vancouver Whitecaps w 3.
- Ostatnie wyniki Caps to 0-0 ze St. Louis i 1-1 z LAFC.
- Bezpośrednie starcia obejmują remisy 0-0 w 2025 i 2024, a także zwycięstwo Vancouver Whitecaps 5-1 w kwietniu 2025.
- Główne ryzyko: 0-2 pozostaje poniżej linii, a brakujący napastnicy mogą spowolnić tempo.
Trzy powody za tym typem
- 1Austin FC stracił 11 goli w pięciu meczach i w czterech z nich padł Over.
- 22.33 oczekiwanych goli Vancouver Whitecaps i średnia 2.1 gola na mecz dają szanse.
- 3Odczyt modelu na poziomie 64% czyni Over 2.5 najbardziej prawdopodobnym wynikiem, a nie okazją value.
Werdykt
Typ to Over 2.5 gola, przy 64% prawdopodobieństwie modelowym i kursie fair 1.56. Nie podano najlepszego kursu bukmachera, więc to wskazanie oparte na prawdopodobieństwie, a 0-2 to najczystsze ryzyko.
Korzystamy z narzędzi AI, które pomagają podsumować dane i research do tej zapowiedzi. Każdy typ, prawdopodobieństwo i liczba pochodzą z własnych modeli predykcyjnych OhMyTip oraz ze źródeł podanych poniżej.
Prawdopodobieństwa
Austin FC - Vancouver Whitecaps: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Vancouver Whitecaps +1,5 (handicap azjatycki) | 95% | 1.05 | - |
| X2Vancouver Whitecaps lub remis | 81% | 1.23 | 1.18 |
| BTTS TakObie drużyny strzelą | 61% | 1.63 | 1.50 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 57% | 1.74 | - |
| 2Vancouver Whitecaps wygra | 56% | 1.78 | 1.64 |
| AH1 +1.5Austin FC +1,5 (handicap azjatycki) | 55% | 1.82 | - |
| AH2 -1.5Vancouver Whitecaps -1,5 (handicap azjatycki) | 45% | 2.22 | - |
| 1XAustin FC lub remis | 44% | 2.28 | 2.20 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 43% | 2.35 | - |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 39% | 2.58 | 2.45 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 36% | 2.76 | - |
| XRemis | 25% | 3.94 | 4.50 |
| 1Austin FC wygra | 19% | 5.40 | 4.80 |
| AH1 -1.5Austin FC -1,5 (handicap azjatycki) | 5% | 21.49 | - |
Austin FC - Vancouver Whitecaps: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 4.40 | 4.00 | 1.62 | - | - | 1.50 | 2.45 |
| Dafabet | 4.80 | 4.50 | 1.64 | - | - | - | - |
| Bet365 | 5.00 | 4.50 | 1.60 | 1.48 | 2.60 | 1.53 | 2.38 |
| Marathonbet | 4.60 | 4.25 | 1.61 | 1.43 | 2.46 | 1.51 | 2.35 |
| Betfair | 4.60 | 4.33 | 1.62 | 1.44 | 2.70 | - | - |
| BetVictor | 4.60 | 4.10 | 1.57 | 1.47 | 2.55 | 1.50 | 2.40 |
| Pinnacle | 4.81 | 4.37 | 1.62 | 1.50 | 2.58 | - | - |
| SBO | 4.26 | 3.84 | 1.53 | - | - | - | - |
| Betano | 4.85 | 4.35 | 1.62 | 1.50 | 2.65 | 1.53 | 2.40 |
Aktualna forma
- 15 paźWLos Angeles FC1-3
- 11 paźDNashville SC1-4
- 27 wrzDSan Diego FC3-3
- 20 wrzWFC Dallas0-0
- 13 wrzWVancouver Whitecaps2-1
- 15 paźWSt. Louis City0-0
- 11 paźWLos Angeles FC1-1
- 7 paźWChicago Fire1-3
- 27 wrzDDC United3-3
- 20 wrzWReal Salt Lake3-0
Mecze bezpośrednie
MLS - tabela
| # | Drużyna | M | Z | R | P | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 15 | 7 | 7 | +31 | 52 | |
| 2 | 29 | 14 | 9 | 6 | +16 | 51 | |
| 3 | 29 | 14 | 8 | 7 | +8 | 50 | |
| 4 | 29 | 13 | 8 | 8 | +10 | 47 | |
| 5 | 29 | 13 | 7 | 9 | +2 | 46 | |
| 6 | 30 | 12 | 9 | 9 | +15 | 45 | |
| 7 | 29 | 11 | 8 | 10 | +2 | 41 | |
| 8 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 | 39 | |
| 9 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 | 38 | |
| 10 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 | 33 | |
| 11 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 | 33 | |
| 12 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 | 33 | |
| 13 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 | 31 | |
| 14 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 | 31 | |
| 15 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 | 22 |
Austin FC - Vancouver Whitecaps: FAQ
Jaki jest typ na mecz Austin FC - Vancouver Whitecaps?
+
Nasz typ: Powyżej 2,5 gola. Przewidywany wynik: Austin FC 0:2 Vancouver Whitecaps.
Kto jest faworytem meczu Austin FC - Vancouver Whitecaps?
+
Faworyt: Vancouver Whitecaps. Nasz model daje szanse: Austin FC 19%, Vancouver Whitecaps 56%, remis 25%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Austin FC - Vancouver Whitecaps?
+
Szacujemy to na 61%, więc „Tak” jest prawdopodobne.
O której zaczyna się mecz Austin FC - Vancouver Whitecaps?
+
Austin FC - Vancouver Whitecaps: początek niedziela, 18 października 2026, 00:30 UTC, stadion: Q2 Stadium, Austin.