Austin FC
Vancouver Whitecaps18 okt
Austin FC - Vancouver Whitecaps: voorspelling & wedtip
zondag 18 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
0-2
Faire quotering
1.57
Verwachte goals
1.0 - 2.3
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Expertanalyse
Open Q2-avond wijst op Over 2.5
Analyse door Diego Ferraz
De recente wedstrijden van Austin FC waren rommelig, en Vancouver heeft als leider in het Westen nog steeds het sterkere kansenprofiel. Over 2.5 goals is de waarschijnlijkste keuze, ook al blijft een 0-2 uitslag de meest voorkomende route.
Vorm en belangen
Austin FC heeft een thuisresultaat nodig; Vancouver bepaalt nog steeds het tempo in het Westen.
- Austin FC staat 14e met 31 punten uit 29 wedstrijden, zeven onder de playofflijn met nog vijf te gaan, meldt Austin FC.
- Laatste vijf van de thuisploeg: 1W 2G 2V, 7 gescoord en 11 tegen, met Over 2.5 in 4.
- Vancouver staat 1e met 52 punten uit 29, maar won slechts een van zes, volgens Austin FC.
- Laatste vijf van Vancouver: 1W 3G 1V, 8 gescoord en 7 tegen, Over 2.5 in 3 en BTTS in 3.
- Austin FC won 2-1 in Vancouver op 13 september, Ramírez scoorde twee keer, en verloor daarna 1-3 bij LAFC.
Teamnieuws om te volgen
De aftrap is over twee dagen, dus elke afwezigheid blijft voorlopig.
- Het rapport van Austin FC van 14 oktober meldde Kolmanič out (hamstring) en Desler twijfelachtig (onderlichaam); nog geen wedstrijdrapport per 16 oktober.
- De officiële status heeft Kolmanič ook als afwezig (dij) en Desler als twijfelachtig.
- De preview van Austin FC zegt dat Vancouver Thomas Müller mist door een hamstringblessure.
- De lijst van Vancouver van 14 oktober sloot ook Adekugbe, Badwal, Cabrera en Halbouni uit voor St. Louis, hier niet bevestigd.
- Blackmon was alleen geschorst voor St. Louis; niets wijst erop dat die schorsing deze wedstrijd dekt.
Kansenvergelijking
Het doelpuntenargument is kansenvolume tegen een lekke thuisploeg, geen vast patroon.
- Expected goals staan op 0.97 voor Austin FC en 2.33 voor Vancouver.
- Austin FC zet Vancouver op 2.1 goals per wedstrijd, met 23 uitpunten, derde in het Westen.
- Modelverdeling: Over 2.5 64%, BTTS 61%, Vancouver 56%, gelijkspel 25%, Austin FC 18%.
- De waarschijnlijkste uitslag is 0-2, dus een avond met twee goals is een reële route.
- Vancouver wil de No. 1 seed op een langere uitreeks, met Colorado als volgende op 24 oktober.
De Over 2.5
Dit is een kansrijke pick, geen jacht op een vette prijs.
- De keuze is Over 2.5 goals, modelkans 64%, eerlijke odds 1.56.
- Austin FC had ook BTTS in 4 van de vijf; Vancouver in 3.
- Recente resultaten van Vancouver zijn onder meer een 0-0 bij St. Louis en een 1-1 bij LAFC.
- Onderlinge duels bevatten 0-0 gelijke spelen in 2025 en 2024, plus Vancouvers 5-1 zege in april 2025.
- Grootste risico: een 0-2 blijft onder de lijn, en ontbrekende aanvallers kunnen het tempo vertragen.
Drie redenen voor deze tip
- 1Austin FC incasseerde 11 in vijf en ging in vier van die wedstrijden over.
- 2Vancouvers 2.33 expected goals en 2.1 scoringsgemiddelde leveren de kansen.
- 3Een modelkans van 64% maakt Over 2.5 de waarschijnlijkste uitkomst, geen value swing.
Conclusie
Over 2.5 goals is de selectie, met een modelwaarschijnlijkheid van 64% en eerlijke odds van 1.56. Er is geen beste bookmakerprijs vermeld, dus dit is een waarschijnlijkheidsvoorkeur, met een 0-2 als duidelijkste risico.
We gebruiken AI-tools om de data en het onderzoek achter deze voorbeschouwing samen te vatten. Elke tip, kans en elk cijfer komt uit de eigen voorspellingsmodellen van OhMyTip en de bronnen hieronder.
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Austin FC - Vancouver Whitecaps
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Vancouver Whitecaps +1,5 (Aziatische handicap) | 95% | 1.05 | - |
| X2Vancouver Whitecaps of gelijkspel | 81% | 1.23 | 1.18 |
| BTS JaBeide teams scoren | 61% | 1.63 | 1.50 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 58% | 1.74 | - |
| 2Vancouver Whitecaps wint | 56% | 1.78 | 1.62 |
| AH1 +1.5Austin FC +1,5 (Aziatische handicap) | 55% | 1.81 | - |
| AH2 -1.5Vancouver Whitecaps -1,5 (Aziatische handicap) | 45% | 2.23 | - |
| 1XAustin FC of gelijkspel | 44% | 2.27 | 2.20 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 42% | 2.36 | - |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 39% | 2.59 | 2.45 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 36% | 2.74 | - |
| XGelijkspel | 25% | 3.93 | 4.00 |
| 1Austin FC wint | 19% | 5.39 | 4.40 |
| AH1 -1.5Austin FC -1,5 (Aziatische handicap) | 5% | 21.41 | - |
Austin FC - Vancouver Whitecaps quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 4.40 | 4.00 | 1.62 | - | - | 1.50 | 2.45 |
| Bet365 | 4.75 | 4.50 | 1.62 | 1.48 | 2.60 | 1.53 | 2.38 |
| Marathonbet | 4.60 | 4.25 | 1.61 | 1.43 | 2.46 | 1.51 | 2.35 |
| BetVictor | 4.80 | 4.20 | 1.60 | 1.45 | 2.55 | 1.50 | 2.40 |
| Pinnacle | 4.81 | 4.37 | 1.62 | 1.50 | 2.60 | - | - |
Recente vorm
- 15 oktULos Angeles FC1-3
- 11 oktTNashville SC1-4
- 27 sepTSan Diego FC3-3
- 20 sepUFC Dallas0-0
- 13 sepUVancouver Whitecaps2-1
- 15 oktUSt. Louis City0-0
- 11 oktULos Angeles FC1-1
- 7 oktUChicago Fire1-3
- 27 sepTDC United3-3
- 20 sepUReal Salt Lake3-0
Onderlinge duels
Stand MLS
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 15 | 7 | 7 | +31 | 52 | |
| 2 | 29 | 14 | 9 | 6 | +16 | 51 | |
| 3 | 29 | 14 | 8 | 7 | +8 | 50 | |
| 4 | 29 | 13 | 8 | 8 | +10 | 47 | |
| 5 | 29 | 13 | 7 | 9 | +2 | 46 | |
| 6 | 30 | 12 | 9 | 9 | +15 | 45 | |
| 7 | 29 | 11 | 8 | 10 | +2 | 41 | |
| 8 | 30 | 10 | 9 | 11 | -9 | 39 | |
| 9 | 29 | 11 | 5 | 13 | 0 | 38 | |
| 10 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 | 33 | |
| 11 | 29 | 9 | 6 | 14 | -5 | 33 | |
| 12 | 29 | 8 | 9 | 12 | -3 | 33 | |
| 13 | 29 | 7 | 10 | 12 | -9 | 31 | |
| 14 | 29 | 7 | 10 | 12 | -17 | 31 | |
| 15 | 29 | 6 | 4 | 19 | -37 | 22 |
Austin FC - Vancouver Whitecaps: FAQ
Wat is de voorspelling voor Austin FC - Vancouver Whitecaps?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals. Onze verwachte uitslag: Austin FC 0-2 Vancouver Whitecaps.
Wie is favoriet in Austin FC - Vancouver Whitecaps?
+
Vancouver Whitecaps is favoriet. Ons model geeft Austin FC 19% kans op winst, Vancouver Whitecaps 56% en het gelijkspel 25%.
Scoren beide teams in Austin FC - Vancouver Whitecaps?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 61%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Austin FC - Vancouver Whitecaps?
+
Austin FC - Vancouver Whitecaps begint om 00:30 UTC op zondag 18 oktober 2026 in Q2 Stadium, Austin.