Oh My Tip
Czech First League· Regular Season - 10· Stadion Letna
Zlín logoZlín
LDWLL
Slavia Praag logoSlavia Praag
WWWL

0-1

EINDE

Zlín - Slavia Praag: voorspelling & wedtip

vrijdag 9 oktober 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

8%Zlín
22%Gelijkspel
70%Slavia Praag
Meer dan 2,5 goals59%
Minder dan 2,5 goals41%
Beide teams scoren46%
Minstens één team houdt de nul54%

Meer tips voor Zlín - Slavia Praag

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5Slavia Praag +1,5 (Aziatische handicap)98%1.02-
X2Slavia Praag of gelijkspel92%1.091.06
2Slavia Praag wint70%1.421.28
U3.5Minder dan 3,5 goals62%1.611.48
O2.5Meer dan 2,5 goals59%1.691.56
BTS NeeNiet beide teams scoren54%1.851.80
AH2 -1.5Slavia Praag -1,5 (Aziatische handicap)53%1.901.77
AH1 +1.5Zlín +1,5 (Aziatische handicap)47%2.111.95
BTS JaBeide teams scoren46%2.171.99
U2.5Minder dan 2,5 goals41%2.442.31
O3.5Meer dan 3,5 goals38%2.642.33
1XZlín of gelijkspel30%3.353.60
XGelijkspel22%4.565.80
1Zlín wint8%12.6710.00
AH1 -1.5Zlín -1,5 (Aziatische handicap)2%46.02-

Zlín - Slavia Praag quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill9.505.501.25--1.951.80
1xBet10.005.551.251.562.311.991.73
Dafabet10.005.801.28----
Bet36511.005.001.251.622.252.001.75
Marathonbet10.005.551.241.562.311.991.71
Betfair11.005.501.251.572.382.101.73
BetVictor11.005.501.251.572.202.001.70
Pinnacle10.136.101.271.622.32--
SBO7.914.941.26----
Betano10.005.301.261.652.322.121.67

Zlín - Slavia Praag: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Zlín ontvangt Slavia Praag in de Czech First League (Regular Season - 10) in Stadion Letna op vrijdag 9 oktober 2026, de aftrap is om 16:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Zlín zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 thuis tegen Prostějov (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 16 met 1 punt uit 10 wedstrijden. Slavia Praag presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 4 wedstrijden, met 11 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Viktoria Plzeň (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 1 met 26 punten uit 10 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Zlín 0 keer, Slavia Praag 4 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.8 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Slavia Praag als duidelijke favoriet: Zlín 8%, gelijkspel 22%, Slavia Praag 70%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (0.7 - 2.4 verwachte goals), met 59% voor meer dan 2,5 goals en 46% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Zlín logoZlín
LDWLL
  • 2 oktTProstějov1-2
  • 20 sepUJablonec1-1
  • 16 sepUHavířov4-0
  • 13 sepTHradec Králové1-2
  • 6 sepTTeplice1-3
Slavia Praag logoSlavia Praag
WWWL
  • 20 sepTViktoria Plzeň2-1
  • 16 sepUVarnsdorf5-1
  • 13 sepUTeplice2-0
  • 10 sepTLens2-3

Onderlinge duels

14/03/2026Zlín1-3Slavia Praag
29/10/2025Zlín0-4Slavia Praag
18/10/2025Slavia Praag0-0Zlín
14/02/2024Zlín1-1Slavia Praag
06/08/2023Slavia Praag2-1Zlín
13/11/2022Zlín0-4Slavia Praag

Stand Czech First League

#TeamGSWGVDSPtn
1Slavia Praag logoSlavia Praag10820+2026
2Slovan Liberec logoSlovan Liberec10622+720
3Sparta Praag logoSparta Praag10604+818
4Mladá Boleslav logoMladá Boleslav10523+417
5Sigma Olomouc logoSigma Olomouc10523+317
6Jablonec logoJablonec10523+317
7Teplice logoTeplice10523+217
8Zbrojovka Brno logoZbrojovka Brno10514-116
9Bohemians 1905 logoBohemians 190510433015
10Hradec Králové logoHradec Králové10424-314
11Viktoria Plzeň logoViktoria Plzeň10343+313
12Baník Ostrava logoBaník Ostrava10316-1110
13Artis logoArtis10226-98
14Pardubice logoPardubice10226-78
15Slovácko logoSlovácko10145-77
16Zlín logoZlín10019-121

Zlín - Slavia Praag: FAQ

Wie is favoriet in Zlín - Slavia Praag?

+

Slavia Praag is favoriet. Ons model geeft Zlín 8% kans op winst, Slavia Praag 70% en het gelijkspel 22%.

Scoren beide teams in Zlín - Slavia Praag?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 46%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Zlín - Slavia Praag?

+

Zlín - Slavia Praag begint om 16:00 UTC op vrijdag 9 oktober 2026 in Stadion Letna, Zlin.

Andere topwedstrijden

Alles bekijken