Zbrojovka Brno
Jablonec0-1
EINDE
Zbrojovka Brno - Jablonec: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Zbrojovka Brno - Jablonec
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Jablonec +1,5 (Aziatische handicap) | 85% | 1.18 | 1.12 |
| AH1 +1.5Zbrojovka Brno +1,5 (Aziatische handicap) | 82% | 1.22 | 1.10 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 70% | 1.42 | 1.31 |
| X2Jablonec of gelijkspel | 67% | 1.49 | 1.48 |
| 1XZbrojovka Brno of gelijkspel | 64% | 1.57 | 1.44 |
| BTS JaBeide teams scoren | 56% | 1.79 | 1.67 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 50% | 1.99 | 1.83 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 50% | 2.01 | 1.90 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 44% | 2.26 | 2.11 |
| 2Jablonec wint | 36% | 2.74 | 2.75 |
| 1Zbrojovka Brno wint | 33% | 3.02 | 2.55 |
| XGelijkspel | 30% | 3.28 | 3.40 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 30% | 3.37 | 2.92 |
| AH2 -1.5Jablonec -1,5 (Aziatische handicap) | 18% | 5.45 | 5.10 |
| AH1 -1.5Zbrojovka Brno -1,5 (Aziatische handicap) | 15% | 6.56 | 4.65 |
Zbrojovka Brno - Jablonec quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.50 | 3.20 | 2.62 | - | - | 1.67 | 2.10 |
| 1xBet | 2.44 | 3.38 | 2.63 | 1.83 | 1.90 | 1.65 | 2.11 |
| Dafabet | 2.55 | 3.40 | 2.75 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.50 | 3.25 | 2.62 | 1.90 | 1.90 | 1.70 | 2.05 |
| Marathonbet | 2.44 | 3.38 | 2.63 | 1.83 | 1.90 | 1.65 | 2.08 |
| Betfair | 2.45 | 3.40 | 2.63 | 1.87 | 1.90 | 1.67 | 2.15 |
| BetVictor | 2.50 | 3.40 | 2.63 | 1.83 | 1.84 | 1.65 | 2.10 |
| Pinnacle | 2.58 | 3.41 | 2.72 | 1.93 | 1.91 | - | - |
| SBO | 2.42 | 3.07 | 2.54 | 1.91 | 1.93 | - | - |
| Betano | 2.50 | 3.25 | 2.67 | 1.93 | 1.93 | 1.67 | 2.10 |
Zbrojovka Brno - Jablonec: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Zbrojovka Brno ontvangt Jablonec in de Czech First League (Regular Season - 10) in Mestsky Fotbalovy Stadion Srbska op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 13:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Zbrojovka Brno presteert wisselvallig: 3 zeges, 0 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 5-1 thuis tegen Skalica (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 8 met 16 punten uit 10 wedstrijden. Jablonec presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 uit tegen Dukla Praag (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 6 met 17 punten uit 10 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Zbrojovka Brno 1 keer, Jablonec 5 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.8 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Jablonec als lichte favoriet: Zbrojovka Brno 33%, gelijkspel 30%, Jablonec 36%. We verwachten zo'n 2.7 doelpunten (1.3 - 1.4 verwachte goals), met 50% voor meer dan 2,5 goals en 56% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktTSkalica5-1
- 19 sepUMladá Boleslav0-2
- 16 sepUKrálův Dvůr3-0
- 12 sepTArtis2-1
- 5 sepUSlavia Praag0-4
- 2 oktUDukla Praag1-0
- 20 sepTZlín1-1
- 12 sepUSparta Praag0-2
- 9 sepTBaník Ostrava3-0
- 6 sepTSlovan Liberec1-2
Onderlinge duels
Stand Czech First League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 2 | 0 | +20 | 26 | |
| 2 | 10 | 6 | 2 | 2 | +7 | 20 | |
| 3 | 10 | 6 | 0 | 4 | +8 | 18 | |
| 4 | 10 | 5 | 2 | 3 | +4 | 17 | |
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | +3 | 17 | |
| 6 | 10 | 5 | 2 | 3 | +3 | 17 | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | +2 | 17 | |
| 8 | 10 | 5 | 1 | 4 | -1 | 16 | |
| 9 | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 15 | |
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | -3 | 14 | |
| 11 | 10 | 3 | 4 | 3 | +3 | 13 | |
| 12 | 10 | 3 | 1 | 6 | -11 | 10 | |
| 13 | 10 | 2 | 2 | 6 | -9 | 8 | |
| 14 | 10 | 2 | 2 | 6 | -7 | 8 | |
| 15 | 10 | 1 | 4 | 5 | -7 | 7 | |
| 16 | 10 | 0 | 1 | 9 | -12 | 1 |
Zbrojovka Brno - Jablonec: FAQ
Wie is favoriet in Zbrojovka Brno - Jablonec?
+
Jablonec is favoriet. Ons model geeft Zbrojovka Brno 33% kans op winst, Jablonec 36% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in Zbrojovka Brno - Jablonec?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 56%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Zbrojovka Brno - Jablonec?
+
Zbrojovka Brno - Jablonec begint om 13:00 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Mestsky Fotbalovy Stadion Srbska, Brno.