Willem II
Cambuur24 okt
Willem II - Cambuur: voorspelling & wedtip
zaterdag 24 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Cambuur of gelijkspel
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-2
Faire quotering
1.49
Verwachte goals
1.5 - 1.6
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Willem II - Cambuur
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Cambuur +1,5 (Aziatische handicap) | 84% | 1.19 | 1.15 |
| AH1 +1.5Willem II +1,5 (Aziatische handicap) | 79% | 1.27 | 1.11 |
| BTS JaBeide teams scoren | 62% | 1.61 | 1.50 |
| 1XWillem II of gelijkspel | 62% | 1.61 | 1.47 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 61% | 1.64 | 1.48 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 59% | 1.68 | 1.62 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 41% | 2.46 | 2.35 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 39% | 2.57 | 2.33 |
| 2Cambuur wint | 38% | 2.64 | 2.73 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 38% | 2.65 | 2.47 |
| 1Willem II wint | 33% | 3.06 | 2.45 |
| XGelijkspel | 30% | 3.39 | 3.74 |
| AH2 -1.5Cambuur -1,5 (Aziatische handicap) | 21% | 4.70 | 4.80 |
| AH1 -1.5Willem II -1,5 (Aziatische handicap) | 16% | 6.28 | 4.20 |
Willem II - Cambuur quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.38 | 3.40 | 2.62 | - | - | 1.50 | 2.45 |
| 1xBet | 2.45 | 3.74 | 2.73 | 1.62 | 2.35 | 1.48 | 2.47 |
| Bet365 | 2.50 | 3.60 | 2.60 | 1.57 | 2.35 | 1.50 | 2.50 |
| Marathonbet | 2.38 | 3.62 | 2.65 | 1.58 | 2.29 | 1.48 | 2.43 |
| Betfair | 2.40 | 3.70 | 2.55 | - | - | - | - |
| Betano | 2.52 | 3.65 | 2.62 | 1.62 | 2.37 | 1.50 | 2.47 |
Willem II - Cambuur: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Willem II ontvangt Cambuur in de Eredivisie (Regular Season - 10) in Koning Willem II Stadion op zaterdag 24 oktober 2026, de aftrap is om 16:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Willem II zit in een mindere periode: 0 zeges, 1 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 13 tegen. Laatste wedstrijd: 1-3 uit tegen Utrecht (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 18 met 2 punten uit 8 wedstrijden. Cambuur presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 uit tegen PEC Zwolle (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 8 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Willem II 0 keer, Cambuur 3 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.3 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Cambuur als lichte favoriet: Willem II 33%, gelijkspel 30%, Cambuur 38%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (1.5 - 1.6 verwachte goals), met 59% voor meer dan 2,5 goals en 62% voor beide teams scoren.
Onze tip
Cambuur zou niet moeten verliezen, en dubbele kans dekt het gelijkspel. Onze tip: Cambuur of gelijkspel tegen 1.56, volgens ons model met 67% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Willem II 1-2 Cambuur.
Recente vorm
- 11 oktUUtrecht1-3
- 19 sepTFortuna Sittard0-1
- 15 sepUAjax1-5
- 11 sepUAZ Alkmaar1-1
- 5 sepTExcelsior0-3
- 11 oktUPEC Zwolle1-0
- 19 sepUADO Den Haag1-1
- 12 sepTNEC Nijmegen3-0
- 6 sepUTelstar2-2
- 30 augTTwente1-4
Onderlinge duels
Stand Eredivisie
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 2 | 0 | +20 | 20 | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +16 | 19 | |
| 3 | 8 | 6 | 1 | 1 | +10 | 19 | |
| 4 | 8 | 5 | 2 | 1 | +8 | 17 | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | +12 | 15 | |
| 6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +6 | 14 | |
| 7 | 8 | 4 | 2 | 2 | -1 | 14 | |
| 8 | 8 | 2 | 5 | 1 | +2 | 11 | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | +2 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 0 | 9 | |
| 11 | 8 | 2 | 3 | 3 | -1 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -8 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -11 | 8 | |
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -7 | 6 | |
| 15 | 8 | 1 | 3 | 4 | -7 | 6 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -15 | 4 | |
| 17 | 8 | 0 | 3 | 5 | -10 | 3 | |
| 18 | 8 | 0 | 2 | 6 | -16 | 2 |
Willem II - Cambuur: FAQ
Wat is de voorspelling voor Willem II - Cambuur?
+
Onze tip is Cambuur of gelijkspel tegen een quotering van 1.56. Onze verwachte uitslag: Willem II 1-2 Cambuur.
Wie is favoriet in Willem II - Cambuur?
+
Cambuur is favoriet. Ons model geeft Willem II 33% kans op winst, Cambuur 38% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in Willem II - Cambuur?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 62%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Willem II - Cambuur?
+
Willem II - Cambuur begint om 16:45 UTC op zaterdag 24 oktober 2026 in Koning Willem II Stadion, Tilburg.