Uxbridge
AFC Hornchurch17 okt
Uxbridge - AFC Hornchurch: voorspelling & wedtip
zaterdag 17 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
Verwachte uitslag
0-2
Faire quotering
1.64
Verwachte goals
1.0 - 2.2
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Expertanalyse
Uxbridge vs AFC Hornchurch: Over 2.5 goals tegen 1.48
Analyse door Marcus Hale
Uxbridge ontvangt AFC Hornchurch in de vierde kwalificatieronde van de FA Cup, met contrasterende recente resultaten en een overtuigende reden voor doelpunten. Over 2.5 goals is de aanbevolen keuze tegen beste odds van 1.48, ondersteund door de recente doelpuntencijfers van beide ploegen en de 61% kans van het model.
Vorm en context
Uxbridge komt in uitstekende vorm aan, terwijl Hornchurch zowel aanvallend potentieel als defensieve kwetsbaarheid heeft getoond.
- Uxbridge heeft de laatste 5 wedstrijden gewonnen, met 10 doelpunten voor en 3 tegen.
- De laatste 5 wedstrijden van Hornchurch leverden 5 doelpunten voor en 8 tegen op.
- Beide teams noteerden over 2.5 goals in 3 van hun laatste 5 wedstrijden.
- Uxbridge speelt voor het eerst in 92 jaar in de vierde kwalificatieronde van de FA Cup, met een plek in de eerste ronde van het hoofdtoernooi op het spel.
Teamnieuws
Selectiedetails blijven onvolledig voorafgaand aan de bekerwedstrijd van zaterdag, dus bevestigde afwezigheden zijn belangrijker dan speculatieve opstellingen.
- Troy Perez-Duah van Uxbridge kreeg een schorsing van drie wedstrijden na een mislukt beroep tegen een rode kaart, hoewel zijn exacte schorsingsstatus voor deze wedstrijd niet expliciet is bevestigd.
- Luis Le Paih van Uxbridge liep op 10 oktober een hoofdblessure op tegen Evesham United; zijn beschikbaarheid is niet bevestigd.
- Uxbridge roteerde zwaar voor hun Middlesex Senior Cup-duel tegen Harrow Borough op 13 oktober, volgens het wedstrijdverslag van de club.
- De officiële preview van Hornchurch publiceerde geen definitieve basiself of gedetailleerde blessure-update.
Doelpunten en matchup
Het model wijst op een voordeel voor de uitploeg, met genoeg verwachte doelpunten om de doelpuntenmarkt te ondersteunen.
- De verwachte doelpunten staan op 0.97 voor Uxbridge en 2.19 voor Hornchurch.
- De meest waarschijnlijke score is 0-2, hoewel die uitslag de over 2.5-lijn niet zou halen.
- De recente resultaten van Hornchurch bevatten een 2-0 overwinning op Eastleigh en een 3-0 nederlaag uit bij Harrogate Town.
- Hun 8-0 nederlaag tegen Grays Athletic in de Essex Senior Cup kwam met onder-18- en academiespelers in het veld, dus dit moet niet worden gezien als bewijs van de vorm van het eerste elftal.
De cijfers
De reden voor doelpunten is sterker als een op waarschijnlijkheid gebaseerde keuze dan als een zoektocht naar een royale prijs.
- Het model kent 61% kans toe aan over 2.5 goals.
- Beide teams produceerden over 2.5 goals in 3 van hun laatste 5 wedstrijden.
- Beide teams scoren heeft een modelwaarschijnlijkheid van 58%, wat extra steun biedt voor de mogelijkheid van doelpunten aan beide kanten.
- De beste beschikbare odds voor over 2.5 goals zijn 1.48, tegen model fair odds van 1.64.
Drie redenen voor deze tip
- 1Beide ploegen gingen in 3 van hun laatste 5 wedstrijden over 2.5 goals.
- 2Het model geeft over 2.5 goals een kans van 61%, waarmee het de sterkste op waarschijnlijkheid gebaseerde doelpuntenkeuze is.
- 3De recente defensieve cijfers van Hornchurch bevatten 8 tegendoelpunten in hun laatste 5 wedstrijden van het eerste elftal, terwijl Uxbridge er 10 scoorde in die van hen.
Conclusie
De keuze is Over 2.5 goals tegen beste odds van 1.48, een op waarschijnlijkheid gebaseerde selectie in plaats van een prijs met grote waarde. Het grootste risico is dat de meest waarschijnlijke score van het model 0-2 is, wat onder het vereiste totaal blijft, terwijl de sterke recente defensieve cijfers van Uxbridge de doelpuntenproductie ook kunnen beperken.
Bronnen
We gebruiken AI-tools om de data en het onderzoek achter deze voorbeschouwing samen te vatten. Elke tip, kans en elk cijfer komt uit de eigen voorspellingsmodellen van OhMyTip en de bronnen hieronder.
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Uxbridge - AFC Hornchurch
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5AFC Hornchurch +1,5 (Aziatische handicap) | 95% | 1.05 | 1.01 |
| X2AFC Hornchurch of gelijkspel | 79% | 1.26 | 1.10 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 60% | 1.65 | 1.52 |
| BTS JaBeide teams scoren | 58% | 1.71 | 1.58 |
| AH1 +1.5Uxbridge +1,5 (Aziatische handicap) | 58% | 1.72 | 1.46 |
| 2AFC Hornchurch wint | 56% | 1.79 | 1.50 |
| 1XUxbridge of gelijkspel | 44% | 2.27 | 2.24 |
| AH2 -1.5AFC Hornchurch -1,5 (Aziatische handicap) | 42% | 2.39 | 2.38 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 42% | 2.40 | 2.21 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 40% | 2.53 | 2.31 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 39% | 2.57 | 2.33 |
| XGelijkspel | 23% | 4.29 | 4.15 |
| 1Uxbridge wint | 21% | 4.82 | 5.04 |
| AH1 -1.5Uxbridge -1,5 (Aziatische handicap) | 5% | 19.35 | 9.60 |
Uxbridge - AFC Hornchurch quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 5.04 | 4.15 | 1.50 | 1.48 | 2.33 | 1.58 | 2.21 |
| Bet365 | 4.50 | 4.20 | 1.53 | 1.53 | 2.38 | - | - |
| Marathonbet | 4.85 | 4.15 | 1.49 | 1.48 | 2.33 | 1.58 | 2.17 |
| BetVictor | 5.25 | 4.33 | 1.53 | 1.53 | 2.40 | 1.57 | 2.25 |
Recente vorm
- 10 oktTEvesham United1-0
- 3 oktTHungerford Town3-1
- 29 sepTBasingstoke Town2-1
- 26 sepTLewes2-1
- 22 sepUFarnborough2-0
- 10 oktTEastleigh2-0
- 6 oktTFulham U211-1
- 3 oktUHarrogate Town0-3
- 29 sepTAldershot Town2-1
- 26 sepUAltrincham0-3
Uxbridge - AFC Hornchurch: FAQ
Wat is de voorspelling voor Uxbridge - AFC Hornchurch?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.48. Onze verwachte uitslag: Uxbridge 0-2 AFC Hornchurch.
Wie is favoriet in Uxbridge - AFC Hornchurch?
+
AFC Hornchurch is favoriet. Ons model geeft Uxbridge 21% kans op winst, AFC Hornchurch 56% en het gelijkspel 23%.
Scoren beide teams in Uxbridge - AFC Hornchurch?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 58%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Uxbridge - AFC Hornchurch?
+
Uxbridge - AFC Hornchurch begint om 14:00 UTC op zaterdag 17 oktober 2026.