Oh My Tip
Championship· Regular Season - 12· Bramall Lane
Sheffield United logoSheffield United
LWLLL
Derby logoDerby
LDDLL

24 okt

Sheffield United - Derby: voorspelling & wedtip

zaterdag 24 oktober 2026 · Aftrap

Onze voorspelling

Meer dan 2,5 goals

Gemiddeld· 53%
1xBetWed

18+ · Voorwaarden van toepassing

Verwachte uitslag

1-0

Faire quotering

1.88

Verwachte goals

1.8 - 1.0

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Wie wint er?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Kansen van de wedstrijd

44%Sheffield United
38%Gelijkspel
18%Derby
Meer dan 2,5 goals53%
Minder dan 2,5 goals47%
Beide teams scoren53%
Minstens één team houdt de nul47%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Sheffield United - Derby

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Sheffield United +1,5 (Aziatische handicap)93%1.08-
1XSheffield United of gelijkspel82%1.23-
U3.5Minder dan 3,5 goals69%1.45-
AH2 +1.5Derby +1,5 (Aziatische handicap)68%1.46-
X2Derby of gelijkspel56%1.78-
BTS JaBeide teams scoren53%1.89-
BTS NeeNiet beide teams scoren47%2.12-
U2.5Minder dan 2,5 goals47%2.13-
1Sheffield United wint44%2.28-
XGelijkspel38%2.65-
AH1 -1.5Sheffield United -1,5 (Aziatische handicap)32%3.17-
O3.5Meer dan 3,5 goals31%3.25-
2Derby wint18%5.43-
AH2 -1.5Derby -1,5 (Aziatische handicap)7%13.34-

Sheffield United - Derby: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Sheffield United ontvangt Derby in de Championship (Regular Season - 12) in Bramall Lane op zaterdag 24 oktober 2026, de aftrap is om 11:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Sheffield United zit in een mindere periode: 1 zege, 0 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 2-3 uit tegen Portsmouth (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 15 met 12 punten uit 10 wedstrijden. Derby zit in een mindere periode: 0 zeges, 2 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 9 tegen. Laatste wedstrijd: 1-4 uit tegen QPR (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 23 met 6 punten uit 10 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Sheffield United 4 keer, Derby 2 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.5 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Sheffield United als lichte favoriet: Sheffield United 44%, gelijkspel 38%, Derby 18%. We verwachten zo'n 2.8 doelpunten (1.8 - 1.0 verwachte goals), met 53% voor meer dan 2,5 goals en 53% voor beide teams scoren.

Onze tip

De laatste wedstrijden van beide ploegen waren open, en ons doelpuntenmodel verwacht hetzelfde. Onze tip: Meer dan 2,5 goals, volgens ons model met 53% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Sheffield United 1-0 Derby.

Recente vorm

Sheffield United logoSheffield United
LWLLL
  • 14 oktUPortsmouth2-3
  • 10 oktTLincoln3-0
  • 19 sepUStoke City1-2
  • 16 sepUFleetwood Town0-1
  • 13 sepTWolverhampton0-1
Derby logoDerby
LDDLL
  • 14 oktUQPR1-4
  • 10 oktTWrexham1-1
  • 19 sepUBurnley1-1
  • 12 sepTBirmingham1-2
  • 9 sepTWest Brom0-1

Onderlinge duels

02/05/2026Derby1-2Sheffield United
01/11/2025Sheffield United1-3Derby
01/02/2025Derby0-1Sheffield United
21/09/2024Sheffield United1-0Derby
29/07/2023Derby1-3Sheffield United
15/01/2022Derby2-0Sheffield United

Stand Championship

#TeamGSWGVDSPtn
1Swansea logoSwansea10721+923
2Middlesbrough logoMiddlesbrough10631+621
3West Ham logoWest Ham10541+1719
4Birmingham logoBirmingham10451+617
13Charlton logoCharlton10352-314
14Bolton logoBolton10415-313
15Sheffield United logoSheffield United10334012
16Portsmouth logoPortsmouth9324-111
17Wrexham logoWrexham10253-411
21Burnley logoBurnley10154-48
22Watford logoWatford10226-118
23Derby logoDerby10136-106
24Preston logoPreston10118-124

Sheffield United - Derby: FAQ

Wat is de voorspelling voor Sheffield United - Derby?

+

Onze tip is Meer dan 2,5 goals. Onze verwachte uitslag: Sheffield United 1-0 Derby.

Wie is favoriet in Sheffield United - Derby?

+

Sheffield United is favoriet. Ons model geeft Sheffield United 44% kans op winst, Derby 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Sheffield United - Derby?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 53%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Sheffield United - Derby?

+

Sheffield United - Derby begint om 11:30 UTC op zaterdag 24 oktober 2026 in Bramall Lane, Sheffield.

Meer Championship voorspellingen

Alles bekijken
Charlton logoCharlton
Norwich logoNorwich
BTS JaWed
Portsmouth logoPortsmouth
Millwall logoMillwall
Blackburn logoBlackburn
Wrexham logoWrexham
Cardiff logoCardiff
Birmingham logoBirmingham
Lincoln logoLincoln
Burnley logoBurnley
BTS JaWed
Preston logoPreston
West Brom logoWest Brom

Andere topwedstrijden

Alles bekijken
Aston Villa logoAston Villa
Manchester City logoManchester City
Premier League
Rayo Vallecano logoRayo Vallecano
Elche logoElche
La Liga
Cagliari logoCagliari
Bologna logoBologna
Serie A
Como logoComo
Sassuolo logoSassuolo
Serie A
RB Leipzig logoRB Leipzig
SV Elversberg logoSV Elversberg
Bundesliga
FC Augsburg logoFC Augsburg
Union Berlin logoUnion Berlin
Bundesliga