Altach
Wolfsberger AC3-0
EINDE
Altach - Wolfsberger AC: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Altach - Wolfsberger AC
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Altach +1,5 (Aziatische handicap) | 90% | 1.11 | 1.03 |
| 1XAltach of gelijkspel | 73% | 1.37 | 1.25 |
| AH2 +1.5Wolfsberger AC +1,5 (Aziatische handicap) | 71% | 1.41 | 1.30 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 61% | 1.64 | 1.46 |
| BTS JaBeide teams scoren | 60% | 1.67 | 1.62 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 59% | 1.69 | 1.60 |
| X2Wolfsberger AC of gelijkspel | 55% | 1.83 | 1.91 |
| 1Altach wint | 45% | 2.20 | 1.84 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 41% | 2.45 | 2.25 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 40% | 2.49 | 2.30 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 39% | 2.57 | 2.38 |
| AH1 -1.5Altach -1,5 (Aziatische handicap) | 29% | 3.42 | 2.97 |
| XGelijkspel | 28% | 3.62 | 3.95 |
| 2Wolfsberger AC wint | 27% | 3.70 | 4.00 |
| AH2 -1.5Wolfsberger AC -1,5 (Aziatische handicap) | 10% | 9.74 | 7.30 |
Altach - Wolfsberger AC quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.80 | 3.70 | 3.80 | - | - | 1.62 | 2.20 |
| 1xBet | 1.84 | 3.80 | 3.79 | 1.60 | 2.25 | 1.55 | 2.30 |
| Dafabet | 1.83 | 3.95 | 4.00 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.80 | 3.70 | 4.20 | 1.53 | 2.40 | 1.53 | 2.38 |
| Marathonbet | 1.82 | 3.80 | 3.80 | 1.60 | 2.25 | 1.55 | 2.26 |
| Betfair | 1.80 | 3.80 | 3.90 | 1.57 | 2.25 | 1.50 | 2.40 |
| BetVictor | 1.80 | 3.90 | 4.00 | 1.56 | 2.22 | 1.53 | 2.30 |
| Pinnacle | 1.83 | 4.09 | 4.08 | 1.61 | 2.40 | - | - |
| SBO | 1.77 | 3.63 | 3.76 | - | - | - | - |
| Betano | 1.82 | 3.75 | 3.90 | 1.60 | 2.32 | 1.53 | 2.32 |
Altach - Wolfsberger AC: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Altach ontvangt Wolfsberger AC in de Oostenrijkse Bundesliga (Regular Season - 8) in Cashpoint Arena op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 12:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Altach zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 13 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 5-0 thuis tegen FC WIL 1900 (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 11 met 6 punten uit 8 wedstrijden. Wolfsberger AC zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 13 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 thuis tegen Voitsberg (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 5 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Altach 3 keer, Wolfsberger AC 2 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.8 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Altach als favoriet: Altach 45%, gelijkspel 28%, Wolfsberger AC 27%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (1.8 - 1.2 verwachte goals), met 59% voor meer dan 2,5 goals en 60% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 1 oktTFC WIL 19005-0
- 19 sepUAustria Lustenau0-2
- 12 sepTGrazer AK1-2
- 4 sepTBischofshofen7-0
- 29 augULASK Linz0-3
- 2 oktTVoitsberg2-1
- 20 sepURied1-4
- 12 sepTRapid Wien0-3
- 6 sepUParndorf2-2
- 1 sepTLASK Linz1-3
Onderlinge duels
Stand Oostenrijkse Bundesliga
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 0 | 1 | +16 | 21 | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | +14 | 18 | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | +10 | 16 | |
| 4 | 8 | 4 | 2 | 2 | +1 | 14 | |
| 5 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 6 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
| 7 | 8 | 2 | 3 | 3 | -10 | 9 | |
| 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 9 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 10 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
| 11 | 8 | 2 | 0 | 6 | -4 | 6 | |
| 12 | 8 | 1 | 2 | 5 | -9 | 5 |
Altach - Wolfsberger AC: FAQ
Wie is favoriet in Altach - Wolfsberger AC?
+
Altach is favoriet. Ons model geeft Altach 45% kans op winst, Wolfsberger AC 27% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in Altach - Wolfsberger AC?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 60%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Altach - Wolfsberger AC?
+
Altach - Wolfsberger AC begint om 12:30 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Cashpoint Arena, Artach.