Salisbury
Eastbourne Borough17 okt
Salisbury - Eastbourne Borough: voorspelling & wedtip
zaterdag 17 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
Verwachte uitslag
2-0
Faire quotering
1.61
Verwachte goals
2.4 - 0.9
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Expertanalyse
Salisbury vs Eastbourne Borough: Doelpunten lonken ondanks twee sterke verdedigingen
Analyse door Marcus Hale
Salisbury en Eastbourne Borough hebben beide vijf opeenvolgende overwinningen op zak, waardoor deze vierde kwalificatieronde van de FA Cup een ontmoeting is tussen twee zelfverzekerde ploegen. Over 2.5 goals is de aanbevolen keuze tegen beste odds van 1.46, ondersteund door de recente doelpuntenrecords van beide teams en een modelwaarschijnlijkheid van 62%.
Vorm en context
Beide clubs hebben indrukwekkende reeksen overwinningen neergezet, maar hun recente resultaten tonen verschillende routes naar succes.
- Salisbury won 5 van hun laatste 5, scoorde 14 doelpunten en incasseerde 2.
- Eastbourne Borough won ook 5 van hun laatste 5, scoorde 13 doelpunten en incasseerde 2.
- De recente resultaten van Salisbury bevatten een 5-0 overwinning op Dulwich Hamlet in de vorige ronde van de FA Cup.
- De laatste uitslag van Eastbourne Borough was een 1-0 overwinning op Welling United, waarmee de winnende reeks werd uitgebreid naar negen wedstrijden in alle competities, volgens de officiële voorbeschouwing van de club.
- Beide ploegen hebben vrij gescoord, hoewel elk ook het vermogen heeft getoond om tegenstanders stil te houden.
Teamnieuws
Geen van beide clubs heeft een definitieve teamupdate bevestigd voor de bekerwedstrijd van zaterdag.
- Geen bevestigde blessures of schorsingen werden gemeld voor Salisbury in de bekeken bronnen voorafgaand aan de wedstrijd.
- Eastbourne Borough had eveneens geen bevestigde update over blessures of schorsingen gepubliceerd.
- De basisopstellingen blijven onbevestigd in afwachting van de officiële wedstrijdformulieren.
- Josh Hedges van Salisbury ging de wedstrijd in met vier doelpunten en vier assists in negen optredens dat seizoen, volgens de officiële voorbeschouwing van Eastbourne Borough.
- Josh Rees van Eastbourne scoorde tegen Welling United, terwijl doelman Lewis Carey hielp om een vierde opeenvolgende clean sheet veilig te stellen.
Het doelpuntenargument
De recente doelpuntenrecords en aanvallende projecties ondersteunen een wedstrijd met een redelijke kans op drie doelpunten.
- Het model geeft Over 2.5 goals een waarschijnlijkheid van 62%, waarmee het de sterkste expliciet gekwantificeerde doelpuntenkeuze is.
- Expected goals staan op 2.35 voor Salisbury en 0.85 voor Eastbourne Borough.
- Beide teams noteerden over 2.5 goals in 3 van hun laatste 5 wedstrijden, wat zorgt voor een consistent recent patroon.
- De meest waarschijnlijke uitslag van het model is 2-0, wat de belangrijkste complicatie illustreert: een comfortabele overwinning van Salisbury kan nog steeds onder de doelpuntenlijn blijven.
- Beide teams hebben slechts 2 doelpunten tegen gekregen in hun laatste 5 wedstrijden, dus hun defensieve records verdienen respect.
Head-to-head en eindoordeel
Eerdere ontmoetingen waren doorgaans krapper dan de huidige aanvallende vorm zou doen vermoeden.
- Salisbury won 2-0 in de meest recente ontmoeting op 7 maart 2026.
- De vier eerder genoemde ontmoetingen leverden drie clean sheets voor Salisbury en twee doelpuntloze gelijkspelen op.
- Salisbury-manager Brian Dutton erkende het zelfvertrouwen van Eastbourne en noemde hun negen opeenvolgende overwinningen, terwijl hij de eigen sterke vorm van Salisbury benadrukte.
- De aanbeveling is Over 2.5 goals tegen 1.46, waarbij de 62% waarschijnlijkheid van het model een afgewogen, op waarschijnlijkheid gebaseerde keuze ondersteunt.
- Het belangrijkste risico is duidelijk: de defensieve records van beide teams en de 2-0 scorevoorspelling van het model wijzen op een wedstrijd die met minder dan drie doelpunten kan eindigen.
Drie redenen voor deze tip
- 1Beide clubs scoorden 13 of meer doelpunten in hun laatste vijf wedstrijden.
- 2Over 2.5 goals kwam uit in 3 van de laatste 5 wedstrijden voor elk team.
- 3Het model kent 62% waarschijnlijkheid toe aan Over 2.5 goals, waardoor het een op waarschijnlijkheid gebaseerde keuze is in plaats van een odds met grote waarde.
Conclusie
De keuze is Over 2.5 goals tegen beste odds van 1.46. Beide ploegen verkeren in uitstekende scoringsvorm, maar hun recente defensieve records en de verwachte 2-0 uitslag maken dit eerder een afgewogen dan een risicovrije keuze.
We gebruiken AI-tools om de data en het onderzoek achter deze voorbeschouwing samen te vatten. Elke tip, kans en elk cijfer komt uit de eigen voorspellingsmodellen van OhMyTip en de bronnen hieronder.
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Salisbury - Eastbourne Borough
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Salisbury +1,5 (Aziatische handicap) | 96% | 1.04 | 1.02 |
| 1XSalisbury of gelijkspel | 83% | 1.21 | 1.10 |
| 1Salisbury wint | 60% | 1.67 | 1.42 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 60% | 1.67 | 1.52 |
| BTS JaBeide teams scoren | 58% | 1.74 | 1.60 |
| AH2 +1.5Eastbourne Borough +1,5 (Aziatische handicap) | 52% | 1.92 | 1.51 |
| AH1 -1.5Salisbury -1,5 (Aziatische handicap) | 48% | 2.08 | 2.26 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 42% | 2.36 | 2.18 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 40% | 2.50 | 2.31 |
| X2Eastbourne Borough of gelijkspel | 40% | 2.50 | 2.45 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 38% | 2.64 | 2.38 |
| XGelijkspel | 23% | 4.43 | 4.95 |
| 2Eastbourne Borough wint | 17% | 5.75 | 5.02 |
| AH2 -1.5Eastbourne Borough -1,5 (Aziatische handicap) | 4% | 28.10 | 9.10 |
Salisbury - Eastbourne Borough quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 1.42 | 4.95 | 5.02 | 1.46 | 2.38 | 1.60 | 2.18 |
| Bet365 | 1.48 | 5.50 | 4.10 | 1.50 | 2.50 | - | - |
| Marathonbet | 1.41 | 4.95 | 4.85 | 1.46 | 2.38 | 1.60 | 2.14 |
| BetVictor | 1.50 | 4.33 | 5.75 | 1.50 | 2.45 | 1.60 | 2.20 |
Recente vorm
- 10 oktUFarnham Town2-1
- 3 oktTDulwich Hamlet5-0
- 26 sepTFolkestone Invicta2-0
- 19 sepTTaunton Town4-1
- 15 sepUTruro City1-0
- 10 oktTWelling United1-0
- 5 oktUCarshalton Athletic4-0
- 3 oktUThame United1-0
- 26 sepTWelwyn Garden City4-2
- 19 sepTWindsor3-0
Onderlinge duels
Salisbury - Eastbourne Borough: FAQ
Wat is de voorspelling voor Salisbury - Eastbourne Borough?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.46. Onze verwachte uitslag: Salisbury 2-0 Eastbourne Borough.
Wie is favoriet in Salisbury - Eastbourne Borough?
+
Salisbury is favoriet. Ons model geeft Salisbury 60% kans op winst, Eastbourne Borough 17% en het gelijkspel 23%.
Scoren beide teams in Salisbury - Eastbourne Borough?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 58%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Salisbury - Eastbourne Borough?
+
Salisbury - Eastbourne Borough begint om 14:00 UTC op zaterdag 17 oktober 2026.