KVC Westerlo
Antwerp5-1
EINDE
KVC Westerlo - Antwerp: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor KVC Westerlo - Antwerp
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5KVC Westerlo +1,5 (Aziatische handicap) | 91% | 1.10 | 1.06 |
| 1XKVC Westerlo of gelijkspel | 76% | 1.32 | 1.30 |
| AH2 +1.5Antwerp +1,5 (Aziatische handicap) | 66% | 1.51 | 1.28 |
| BTS JaBeide teams scoren | 65% | 1.55 | 1.44 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 63% | 1.59 | 1.44 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 58% | 1.74 | 1.66 |
| X2Antwerp of gelijkspel | 52% | 1.92 | 1.84 |
| 1KVC Westerlo wint | 48% | 2.09 | 2.01 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 42% | 2.36 | 2.26 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 37% | 2.71 | 2.43 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 35% | 2.82 | 2.62 |
| AH1 -1.5KVC Westerlo -1,5 (Aziatische handicap) | 34% | 2.94 | 3.08 |
| XGelijkspel | 28% | 3.61 | 3.98 |
| 2Antwerp wint | 24% | 4.08 | 3.49 |
| AH2 -1.5Antwerp -1,5 (Aziatische handicap) | 9% | 11.42 | 6.25 |
KVC Westerlo - Antwerp quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.91 | 3.60 | 3.40 | - | - | 1.44 | 2.62 |
| 1xBet | 1.96 | 3.98 | 3.49 | 1.44 | 2.43 | 1.44 | 2.58 |
| Dafabet | 2.01 | 3.85 | 3.40 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.90 | 3.70 | 3.50 | 1.50 | 2.50 | 1.44 | 2.62 |
| Marathonbet | 1.91 | 3.88 | 3.40 | 1.44 | 2.43 | 1.44 | 2.53 |
| Betfair | 1.85 | 3.60 | 3.50 | 1.45 | 2.55 | 1.40 | 2.80 |
| BetVictor | 1.90 | 3.90 | 3.50 | 1.47 | 2.55 | 1.44 | 2.60 |
| Pinnacle | 1.95 | 3.96 | 3.69 | 1.51 | 2.64 | - | - |
| SBO | 1.93 | 3.47 | 3.10 | - | - | - | - |
| Betano | 1.98 | 3.90 | 3.50 | 1.53 | 2.57 | 1.47 | 2.57 |
KVC Westerlo - Antwerp: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
KVC Westerlo ontvangt Antwerp in de Belgische Pro League (Regular Season - 8) in Het Kuipje op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 16:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
KVC Westerlo presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 12 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 2-0 uit tegen STVV (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 6 met 13 punten uit 8 wedstrijden. Antwerp zit in een mindere periode: 0 zeges, 1 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 14 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 thuis tegen Union Sint-Gillis (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 13 met 7 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won KVC Westerlo 2 keer, Antwerp 4 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.3 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet KVC Westerlo als favoriet: KVC Westerlo 48%, gelijkspel 28%, Antwerp 24%. We verwachten zo'n 3.3 doelpunten (2.0 - 1.2 verwachte goals), met 63% voor meer dan 2,5 goals en 65% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 20 sepUSTVV2-0
- 12 sepTStandard Luik4-2
- 5 sepUKV Mechelen4-0
- 30 augTZulte Waregem2-2
- 23 augULommel United0-4
- 20 sepTUnion Sint-Gillis0-2
- 13 sepUClub Brugge1-3
- 5 sepUStandard Luik0-1
- 30 augTSTVV1-4
- 22 augTKRC Genk4-4
Onderlinge duels
Stand Belgische Pro League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | +15 | 21 | |
| 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | +9 | 21 | |
| 4 | 8 | 6 | 2 | 0 | +18 | 20 | |
| 5 | 8 | 5 | 1 | 2 | +3 | 16 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -6 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -8 | 6 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -8 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -10 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 0 | 7 | -16 | 3 | |
| 18 | 8 | 0 | 3 | 5 | -7 | 3 |
KVC Westerlo - Antwerp: FAQ
Wie is favoriet in KVC Westerlo - Antwerp?
+
KVC Westerlo is favoriet. Ons model geeft KVC Westerlo 48% kans op winst, Antwerp 24% en het gelijkspel 28%.
Scoren beide teams in KVC Westerlo - Antwerp?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 65%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint KVC Westerlo - Antwerp?
+
KVC Westerlo - Antwerp begint om 16:30 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Het Kuipje, Westerlo.