KV Mechelen
STVV4-3
EINDE
KV Mechelen - STVV: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor KV Mechelen - STVV
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5STVV +1,5 (Aziatische handicap) | 88% | 1.14 | 1.07 |
| AH1 +1.5KV Mechelen +1,5 (Aziatische handicap) | 75% | 1.34 | 1.17 |
| X2STVV of gelijkspel | 71% | 1.40 | 1.39 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 65% | 1.55 | 1.40 |
| BTS JaBeide teams scoren | 60% | 1.66 | 1.55 |
| 1XKV Mechelen of gelijkspel | 58% | 1.71 | 1.65 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 57% | 1.77 | 1.70 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 43% | 2.31 | 2.19 |
| 2STVV wint | 42% | 2.40 | 2.28 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 40% | 2.52 | 2.32 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 35% | 2.83 | 2.56 |
| XGelijkspel | 30% | 3.37 | 3.70 |
| 1KV Mechelen wint | 29% | 3.49 | 3.05 |
| AH2 -1.5STVV -1,5 (Aziatische handicap) | 25% | 3.98 | 3.98 |
| AH1 -1.5KV Mechelen -1,5 (Aziatische handicap) | 12% | 8.27 | 5.75 |
KV Mechelen - STVV quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.90 | 3.40 | 2.20 | - | - | 1.55 | 2.30 |
| 1xBet | 3.00 | 3.70 | 2.26 | 1.70 | 2.19 | 1.54 | 2.32 |
| Dafabet | 3.05 | 3.50 | 2.28 | - | - | - | - |
| Bet365 | 3.00 | 3.40 | 2.20 | 1.67 | 2.15 | 1.57 | 2.25 |
| Marathonbet | 2.84 | 3.60 | 2.25 | 1.66 | 2.14 | 1.54 | 2.28 |
| Betfair | 2.88 | 3.20 | 2.20 | 1.60 | 2.20 | 1.45 | 2.55 |
| BetVictor | 2.90 | 3.60 | 2.25 | 1.65 | 2.07 | 1.53 | 2.30 |
| Pinnacle | 3.03 | 3.51 | 2.39 | 1.70 | 2.24 | - | - |
| SBO | 2.59 | 3.10 | 2.36 | 1.66 | 2.21 | - | - |
| Betano | 3.00 | 3.55 | 2.30 | 1.70 | 2.22 | 1.55 | 2.37 |
KV Mechelen - STVV: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
KV Mechelen ontvangt STVV in de Belgische Pro League (Regular Season - 8) in Achter de Kazerne op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 17:15 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
KV Mechelen zit in een mindere periode: 0 zeges, 2 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 2-3 thuis tegen Karpaty (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 6 punten uit 8 wedstrijden. STVV zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 8 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 thuis tegen KVC Westerlo (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 8 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won KV Mechelen 0 keer, STVV 5 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet STVV als lichte favoriet: KV Mechelen 29%, gelijkspel 30%, STVV 42%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.3 - 1.7 verwachte goals), met 57% voor meer dan 2,5 goals en 60% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 3 oktTKarpaty2-3
- 19 sepULommel United0-0
- 11 sepTAnderlecht0-1
- 5 sepTKVC Westerlo0-4
- 29 augURAAL La Louvière2-2
- 20 sepTKVC Westerlo0-2
- 12 sepUSK Beveren0-2
- 5 sepTRAAL La Louvière4-0
- 2 sepTUnion Sint-Gillis0-3
- 30 augUAntwerp4-1
Onderlinge duels
Stand Belgische Pro League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +11 | 22 | |
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | +15 | 21 | |
| 3 | 8 | 7 | 0 | 1 | +9 | 21 | |
| 4 | 8 | 6 | 2 | 0 | +18 | 20 | |
| 5 | 8 | 5 | 1 | 2 | +3 | 16 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +3 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +4 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -6 | 9 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | -8 | 6 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -8 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -10 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 0 | 7 | -16 | 3 | |
| 18 | 8 | 0 | 3 | 5 | -7 | 3 |
KV Mechelen - STVV: FAQ
Wie is favoriet in KV Mechelen - STVV?
+
STVV is favoriet. Ons model geeft KV Mechelen 29% kans op winst, STVV 42% en het gelijkspel 30%.
Scoren beide teams in KV Mechelen - STVV?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 60%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint KV Mechelen - STVV?
+
KV Mechelen - STVV begint om 17:15 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Achter de Kazerne, Mechelen.