Grenoble
Boulogne0-2
EINDE
Grenoble - Boulogne: voorspelling & wedtip
vrijdag 16 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Minder dan 2,5 goals
Verwachte uitslag
0-1
Faire quotering
1.66
Verwachte goals
1.1 - 1.2
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Grenoble - Boulogne
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Boulogne +1,5 (Aziatische handicap) | 86% | 1.16 | 1.07 |
| AH1 +1.5Grenoble +1,5 (Aziatische handicap) | 85% | 1.18 | 1.09 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 79% | 1.26 | 1.15 |
| X2Boulogne of gelijkspel | 67% | 1.50 | 1.41 |
| 1XGrenoble of gelijkspel | 65% | 1.54 | 1.46 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 53% | 1.89 | 1.80 |
| BTS JaBeide teams scoren | 47% | 2.12 | 1.97 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 40% | 2.51 | 2.35 |
| 2Boulogne wint | 35% | 2.86 | 2.62 |
| 1Grenoble wint | 33% | 2.99 | 2.75 |
| XGelijkspel | 32% | 3.17 | 3.10 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 21% | 4.84 | 4.25 |
| AH2 -1.5Boulogne -1,5 (Aziatische handicap) | 15% | 6.54 | 5.25 |
| AH1 -1.5Grenoble -1,5 (Aziatische handicap) | 14% | 7.10 | 5.75 |
Grenoble - Boulogne quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.75 | 2.90 | 2.62 | - | - | 1.91 | 1.80 |
| 1xBet | 2.75 | 3.10 | 2.57 | 2.35 | 1.55 | 1.97 | 1.75 |
| Bet365 | 2.70 | 2.90 | 2.50 | 2.35 | 1.57 | 2.00 | 1.73 |
| Marathonbet | 2.75 | 3.10 | 2.57 | 2.35 | 1.55 | 1.97 | 1.73 |
| BetVictor | 2.75 | 3.00 | 2.50 | 2.25 | 1.55 | 1.95 | 1.75 |
| Pinnacle | 3.03 | 2.96 | 2.70 | 2.45 | 1.58 | - | - |
Grenoble - Boulogne: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Grenoble ontvangt Boulogne in de Ligue 2 (Regular Season - 9) in Stade des Alpes op vrijdag 16 oktober 2026, de aftrap is om 18:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Grenoble presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 uit tegen Montpellier (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 8 punten uit 8 wedstrijden. Boulogne presteert wisselvallig: 0 zeges, 3 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 uit tegen Sochaux (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 16 met 6 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Grenoble 1 keer, Boulogne 3 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.2 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Boulogne als lichte favoriet: Grenoble 33%, gelijkspel 32%, Boulogne 35%. We verwachten zo'n 2.3 doelpunten (1.1 - 1.2 verwachte goals), met 40% voor meer dan 2,5 goals en 47% voor beide teams scoren.
Onze tip
Dit lijkt een gesloten wedstrijd met weinig kansen te worden; doelpunten kunnen schaars zijn. Onze tip: Minder dan 2,5 goals tegen 1.55, volgens ons model met 60% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Grenoble 0-1 Boulogne.
Recente vorm
- 9 oktUMontpellier0-2
- 2 oktTStade Lausanne-Ouchy0-0
- 18 sepTClermont1-1
- 11 sepURodez1-0
- 4 sepTAnnecy1-2
- 9 oktUSochaux1-1
- 2 oktULe Havre1-6
- 19 sepTNantes1-2
- 11 sepUClermont0-0
- 4 sepTDijon1-1
Onderlinge duels
Stand Ligue 2
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | +13 | 19 | |
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | +3 | 17 | |
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | +6 | 14 | |
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +1 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +2 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | -1 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
| 16 | 8 | 0 | 6 | 2 | -2 | 6 | |
| 17 | 8 | 0 | 6 | 2 | -3 | 6 | |
| 18 | 8 | 1 | 2 | 5 | -7 | 5 |
Grenoble - Boulogne: FAQ
Wat is de voorspelling voor Grenoble - Boulogne?
+
Onze tip is Minder dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.55. Onze verwachte uitslag: Grenoble 0-1 Boulogne.
Wie is favoriet in Grenoble - Boulogne?
+
Boulogne is favoriet. Ons model geeft Grenoble 33% kans op winst, Boulogne 35% en het gelijkspel 32%.
Scoren beide teams in Grenoble - Boulogne?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 47%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Grenoble - Boulogne?
+
Grenoble - Boulogne begint om 18:00 UTC op vrijdag 16 oktober 2026 in Stade des Alpes, Grenoble.