Oh My Tip
K League 1· Regular Season - 27· Gimcheon Stadium
Gimcheon Sangmu logoGimcheon Sangmu
L
Gwangju FC logoGwangju FC
L

2-2

EINDE

Gimcheon Sangmu - Gwangju FC: voorspelling & wedtip

zondag 6 september 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

44%Gimcheon Sangmu
38%Gelijkspel
18%Gwangju FC
Meer dan 2,5 goals35%
Minder dan 2,5 goals65%
Beide teams scoren39%
Minstens één team houdt de nul61%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Gimcheon Sangmu - Gwangju FC

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Gimcheon Sangmu +1,5 (Aziatische handicap)94%1.07-
U3.5Minder dan 3,5 goals84%1.19-
1XGimcheon Sangmu of gelijkspel82%1.23-
AH2 +1.5Gwangju FC +1,5 (Aziatische handicap)76%1.32-
U2.5Minder dan 2,5 goals65%1.54-
BTS NeeNiet beide teams scoren61%1.65-
X2Gwangju FC of gelijkspel56%1.78-
1Gimcheon Sangmu wint44%2.28-
BTS JaBeide teams scoren39%2.55-
XGelijkspel38%2.65-
O2.5Meer dan 2,5 goals35%2.85-
AH1 -1.5Gimcheon Sangmu -1,5 (Aziatische handicap)24%4.11-
2Gwangju FC wint18%5.43-
O3.5Meer dan 3,5 goals16%6.20-
AH2 -1.5Gwangju FC -1,5 (Aziatische handicap)6%16.06-

Gimcheon Sangmu - Gwangju FC: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Gimcheon Sangmu ontvangt Gwangju FC in de K League 1 (Regular Season - 27) in Gimcheon Stadium op zondag 6 september 2026, de aftrap is om 10:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Gimcheon Sangmu presteert wisselvallig: 0 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 1 wedstrijden, met 1 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 1-3 uit tegen Ulsan Hyundai (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 33 punten uit 31 wedstrijden. Gwangju FC presteert wisselvallig: 0 zeges, 0 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 1 wedstrijden, met 2 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 2-5 thuis tegen FC Seoul (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 18 punten uit 31 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Gimcheon Sangmu 1 keer, Gwangju FC 1 keer en eindigde het 4 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.5 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Gimcheon Sangmu als lichte favoriet: Gimcheon Sangmu 44%, gelijkspel 38%, Gwangju FC 18%. We verwachten zo'n 2.1 doelpunten (1.3 - 0.8 verwachte goals), met 35% voor meer dan 2,5 goals en 39% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Gimcheon Sangmu logoGimcheon Sangmu
L
  • 29 augUUlsan Hyundai1-3
Gwangju FC logoGwangju FC
L
  • 30 augTFC Seoul2-5

Onderlinge duels

22/07/2026Gwangju FC1-1Gimcheon Sangmu
17/03/2026Gimcheon Sangmu1-1Gwangju FC
22/07/2025Gwangju FC1-1Gimcheon Sangmu
05/05/2025Gwangju FC1-0Gimcheon Sangmu
16/03/2025Gimcheon Sangmu0-0Gwangju FC
28/09/2024Gimcheon Sangmu2-0Gwangju FC

Stand K League 1

#TeamGSWGVDSPtn
1FC Seoul logoFC Seoul312056+3265
2Ulsan Hyundai logoUlsan Hyundai3114512+447
3Gangwon FC logoGangwon FC3111137+1046
4Jeju United logoJeju United3112109+546
5Jeonbuk Motors logoJeonbuk Motors3111119+944
6Daejeon Citizen logoDaejeon Citizen31111010+1043
7Incheon United logoIncheon United3111911+642
8FC Anyang logoFC Anyang31101110-841
9Pohang Steelers logoPohang Steelers3111713-940
10Gimcheon Sangmu logoGimcheon Sangmu315188-733
11Bucheon FC 1995 logoBucheon FC 19953171113-1132
12Gwangju FC logoGwangju FC3121217-4118

Gimcheon Sangmu - Gwangju FC: FAQ

Wie is favoriet in Gimcheon Sangmu - Gwangju FC?

+

Gimcheon Sangmu is favoriet. Ons model geeft Gimcheon Sangmu 44% kans op winst, Gwangju FC 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Gimcheon Sangmu - Gwangju FC?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 39%, dus 'Nee' is de betere keuze.

Hoe laat begint Gimcheon Sangmu - Gwangju FC?

+

Gimcheon Sangmu - Gwangju FC begint om 10:00 UTC op zondag 6 september 2026 in Gimcheon Stadium, Gimcheon.

Meer K League 1 voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden