Fenerbahçe
Slavia Praag20 okt
Fenerbahçe - Slavia Praag: voorspelling & wedtip
dinsdag 20 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
2-0
Faire quotering
1.71
Verwachte goals
2.1 - 0.9
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Expertanalyse
Fenerbahçe vs Slavia Praag: Over 2.5 goals tegen 1.69
Analyse door Marcus Hale
Fenerbahçe en Slavia Praag treffen elkaar op 20 oktober in de competitiefase van de Champions League. Het aanvallende vermogen en de recente doelpuntenproductie van de thuisploeg ondersteunen Over 2.5 goals tegen 1.69. Het model geeft de doelpuntenmarkt een waarschijnlijkheid van 58%, waardoor dit een selectie met een sterkere waarschijnlijkheid is dan een uitzonderlijke value-prijs.
Vorm en context
Beide ploegen hebben laten zien dat ze vrij kunnen scoren, al onderstrepen hun recente resultaten ook de mogelijkheid van een stroever duel.
- Fenerbahçe scoorde 13 doelpunten in vijf wedstrijden, waaronder een 8-0 zege op Eyüpspor.
- Slavia Praag scoorde 10 doelpunten in vijf wedstrijden en won vier van die duels.
- De recente reeks van Fenerbahçe bevat een 6-0 nederlaag uit bij Aston Villa, na een 3-0 zege op Rizespor.
- De laatste vijf wedstrijden van Slavia bevatten een 5-1 zege op Varnsdorf en een 2-1 zege op Plzeň.
- UEFA bevestigt dat dit speelronde drie is van de competitiefase van de Champions League, waarbij beide teams een sterkere Europese campagne nastreven.
Doelpuntenbewijs
De aanvallende cijfers maken de markt voor het totaal aantal doelpunten overtuigender dan alleen afgaan op het resultaat van een van beide teams.
- Het model kent 58% kans toe aan Over 2.5 goals.
- Expected goals staan op 2.11 voor Fenerbahçe en 0.92 voor Slavia Praag.
- Fenerbahçe noteerde meer dan 2.5 goals in drie van hun laatste vijf wedstrijden.
- Slavia kwam in twee van hun laatste vijf wedstrijden over dezelfde lijn, dus het recente bewijs is ondersteunend maar niet overweldigend.
- In 57% van de beoordeling van het model scoorden beide teams, wat extra steun biedt voor een open wedstrijd zonder dat beide teams scoren een zekerheid is.
Teamnieuws
Met nog drie dagen tot de aftrap blijft de beschikbaarheid voorlopig en is geen van beide basiselftallen officieel bevestigd.
- RotoWire vermeldt Mert Müldür en Jayden Oosterwolde als afwezig voor Fenerbahçe, met Marco Asensio twijfelachtig.
- RotoWire vermeldt David Jurásek, Igoh Ogbu en Ivan Schranz als twijfelachtig voor Slavia.
- Dezelfde voorbeschouwing vermeldt Štěpán Chaloupek en Adonija Ouanda als afwezig voor de bezoekers.
- Slavia-coach Jindřich Trpišovský erkende de zwakke prestatie van zijn ploeg na hun recente binnenlandse wedstrijd en zei dat ze terug moesten naar hun eerdere niveau.
- Dit zijn voorlopige beschikbaarheidsrapporten, geen bevestigde wedstrijdselecties.
Conclusie
Over 2.5 goals is de aanbevolen selectie, waarbij het model de doelpuntenlijn verkiest boven het vereisen van een specifieke winnaar.
- Tip: Over 2.5 goals tegen de best beschikbare odds van 1.69.
- De 58%-beoordeling van het model maakt dit een op waarschijnlijkheid gebaseerde selectie, niet een claim van uitzonderlijke waarde.
- De doelpuntenproductie van Fenerbahçe en het expected goals-cijfer bieden de sterkste statistische onderbouwing.
- Het grootste risico is de recente defensieve staat van dienst van Slavia: ze incasseerden slechts vier doelpunten in vijf wedstrijden.
- Fenerbahçe noteerde in hun laatste vijf wedstrijden ook geen enkele keer dat beide teams scoorden, wat aantoont dat een hoog totaal niet per se doelpunten van beide kanten vereist.
Drie redenen voor deze tip
- 1De 13 doelpunten in vijf wedstrijden van Fenerbahçe getuigen van aanzienlijke aanvallende productie.
- 2Het model geeft Over 2.5 goals een waarschijnlijkheid van 58%, wat de selectie ondersteunt als de meest waarschijnlijke invalshoek op de doelpuntenmarkt.
- 3De gecombineerde expected goals-cijfers van 2.11 en 0.92 ondersteunen het scenario van een wedstrijd met meerdere doelpunten.
Conclusie
De aanbeveling is Over 2.5 goals tegen 1.69, een waarschijnlijkheidsgedreven tip ondersteund door de doelpuntenreeks van Fenerbahçe en de 58%-beoordeling van het model. De recente defensieve soliditeit van Slavia blijft het grootste risico, dus de prijs kan het beste worden gezien als een afgewogen selectie in plaats van een uitzonderlijke waardeopportuniteit.
We gebruiken AI-tools om de data en het onderzoek achter deze voorbeschouwing samen te vatten. Elke tip, kans en elk cijfer komt uit de eigen voorspellingsmodellen van OhMyTip en de bronnen hieronder.
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Fenerbahçe - Slavia Praag
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Fenerbahçe +1,5 (Aziatische handicap) | 95% | 1.05 | 1.01 |
| 1XFenerbahçe of gelijkspel | 81% | 1.23 | 1.22 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 63% | 1.59 | 1.47 |
| AH2 +1.5Slavia Praag +1,5 (Aziatische handicap) | 59% | 1.70 | 1.50 |
| BTS JaBeide teams scoren | 57% | 1.74 | 1.67 |
| 1Fenerbahçe wint | 55% | 1.83 | 1.74 |
| X2Slavia Praag of gelijkspel | 45% | 2.21 | 2.25 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 43% | 2.35 | 2.20 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 42% | 2.40 | 2.36 |
| AH1 -1.5Fenerbahçe -1,5 (Aziatische handicap) | 41% | 2.44 | 2.86 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 37% | 2.69 | 2.46 |
| XGelijkspel | 26% | 3.78 | 4.31 |
| 2Slavia Praag wint | 19% | 5.32 | 4.82 |
| AH2 -1.5Slavia Praag -1,5 (Aziatische handicap) | 5% | 20.30 | 8.80 |
Fenerbahçe - Slavia Praag quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.65 | 4.00 | 4.60 | - | - | 1.67 | 2.20 |
| 1xBet | 1.74 | 4.31 | 4.82 | 1.69 | 2.36 | 1.62 | 2.19 |
| Dafabet | 1.69 | 4.20 | 4.80 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.67 | 4.10 | 4.75 | 1.62 | 2.30 | 1.62 | 2.20 |
| Marathonbet | 1.69 | 4.20 | 4.70 | 1.64 | 2.29 | 1.62 | 2.16 |
| Betfair | 1.62 | 4.20 | 4.75 | 1.57 | 2.25 | 1.62 | 2.25 |
| BetVictor | 1.67 | 4.00 | 4.60 | 1.59 | 2.17 | 1.60 | 2.20 |
| Pinnacle | 1.69 | 4.10 | 4.58 | 1.61 | 2.27 | - | - |
| SBO | 1.62 | 3.68 | 4.20 | - | - | - | - |
| Betano | 1.70 | 4.10 | 4.65 | 1.65 | 2.30 | 1.65 | 2.15 |
Recente vorm
- 14 oktUAston Villa0-6
- 10 oktURizespor3-0
- 3 oktUTuran2-0
- 20 sepTEyüpspor8-0
- 14 sepUGaziantep FK0-0
- 13 oktUSabah FA0-2
- 9 oktUZlín1-0
- 20 sepTViktoria Plzeň2-1
- 16 sepUVarnsdorf5-1
- 13 sepUTeplice2-0
Onderlinge duels
Stand Champions League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | -2 | 1 | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | -6 | 1 | |
| 29 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | |
| 30 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | |
| 31 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 |
Fenerbahçe - Slavia Praag: FAQ
Wat is de voorspelling voor Fenerbahçe - Slavia Praag?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.69. Onze verwachte uitslag: Fenerbahçe 2-0 Slavia Praag.
Wie is favoriet in Fenerbahçe - Slavia Praag?
+
Fenerbahçe is favoriet. Ons model geeft Fenerbahçe 55% kans op winst, Slavia Praag 19% en het gelijkspel 26%.
Scoren beide teams in Fenerbahçe - Slavia Praag?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 57%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Fenerbahçe - Slavia Praag?
+
Fenerbahçe - Slavia Praag begint om 16:45 UTC op dinsdag 20 oktober 2026 in Chobani Stadium Fenerbahce Sukru Saracoglu, Istanbul.