Estac Troyes
Lens17 okt
Estac Troyes - Lens: voorspelling & wedtip
zaterdag 17 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
1-2
Faire quotering
1.66
Verwachte goals
1.1 - 2.1
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Estac Troyes - Lens
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Lens +1,5 (Aziatische handicap) | 93% | 1.07 | 1.01 |
| X2Lens of gelijkspel | 78% | 1.28 | 1.26 |
| AH1 +1.5Estac Troyes +1,5 (Aziatische handicap) | 63% | 1.59 | 1.38 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 61% | 1.65 | 1.52 |
| BTS JaBeide teams scoren | 60% | 1.66 | 1.57 |
| 2Lens wint | 51% | 1.96 | 1.87 |
| 1XEstac Troyes of gelijkspel | 49% | 2.04 | 2.04 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 40% | 2.52 | 2.46 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 40% | 2.52 | 2.37 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 39% | 2.54 | 2.33 |
| AH2 -1.5Lens -1,5 (Aziatische handicap) | 37% | 2.70 | 3.41 |
| XGelijkspel | 27% | 3.66 | 4.04 |
| 1Estac Troyes wint | 22% | 4.60 | 4.30 |
| AH1 -1.5Estac Troyes -1,5 (Aziatische handicap) | 7% | 14.80 | 8.70 |
Estac Troyes - Lens quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 3.90 | 3.70 | 1.80 | - | - | 1.57 | 2.30 |
| 1xBet | 4.30 | 4.04 | 1.87 | 1.64 | 2.46 | 1.53 | 2.37 |
| Dafabet | 4.00 | 4.00 | 1.85 | - | - | - | - |
| Bet365 | 4.00 | 4.00 | 1.80 | 1.57 | 2.38 | 1.57 | 2.25 |
| Marathonbet | 4.20 | 3.94 | 1.82 | 1.59 | 2.39 | 1.53 | 2.34 |
| Betfair | 3.80 | 4.00 | 1.87 | 1.53 | 2.45 | 1.53 | 2.38 |
| BetVictor | 3.80 | 3.80 | 1.75 | 1.55 | 2.25 | 1.50 | 2.40 |
| Pinnacle | 4.06 | 4.04 | 1.85 | 1.61 | 2.42 | - | - |
| SBO | 3.52 | 3.50 | 1.80 | - | - | - | - |
| Betano | 4.20 | 4.00 | 1.78 | 1.57 | 2.47 | 1.55 | 2.37 |
Estac Troyes - Lens: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Estac Troyes ontvangt Lens in de Ligue 1 (Regular Season - 7) in Stade de l'Aube op zaterdag 17 oktober 2026, de aftrap is om 18:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Estac Troyes zit in een mindere periode: 0 zeges, 1 gelijk en 4 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 14 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 thuis tegen Marseille (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 17 met 4 punten uit 6 wedstrijden. Lens presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 thuis tegen Sporting CP (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 7 punten uit 6 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Estac Troyes 0 keer, Lens 5 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Lens als favoriet: Estac Troyes 22%, gelijkspel 27%, Lens 51%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (1.1 - 2.1 verwachte goals), met 60% voor meer dan 2,5 goals en 60% voor beide teams scoren.
Onze tip
De laatste wedstrijden van beide ploegen waren open, en ons doelpuntenmodel verwacht hetzelfde. Onze tip: Meer dan 2,5 goals tegen 1.64, volgens ons model met 60% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Estac Troyes 1-2 Lens.
Recente vorm
- 11 oktTMarseille0-2
- 2 oktUDijon2-2
- 19 sepUAngers0-2
- 13 sepULille0-2
- 6 sepTStrasbourg2-6
- 13 oktTSporting CP0-2
- 9 oktTLyon2-1
- 2 oktUStandard Liege2-0
- 18 sepUMonaco1-2
- 13 sepULe Mans2-2
Onderlinge duels
Stand Ligue 1
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +5 | 14 | |
| 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | +5 | 13 | |
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +2 | 13 | |
| 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | +7 | 11 | |
| 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | +4 | 11 | |
| 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | +3 | 11 | |
| 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | +3 | 8 | |
| 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | |
| 9 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | |
| 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | +1 | 7 | |
| 11 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
| 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 | |
| 13 | 6 | 2 | 0 | 4 | +1 | 6 | |
| 14 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 15 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 16 | 6 | 2 | 0 | 4 | -8 | 6 | |
| 17 | 6 | 1 | 1 | 4 | -9 | 4 | |
| 18 | 6 | 0 | 2 | 4 | -4 | 2 |
Estac Troyes - Lens: FAQ
Wat is de voorspelling voor Estac Troyes - Lens?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.64. Onze verwachte uitslag: Estac Troyes 1-2 Lens.
Wie is favoriet in Estac Troyes - Lens?
+
Lens is favoriet. Ons model geeft Estac Troyes 22% kans op winst, Lens 51% en het gelijkspel 27%.
Scoren beide teams in Estac Troyes - Lens?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 60%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Estac Troyes - Lens?
+
Estac Troyes - Lens begint om 18:45 UTC op zaterdag 17 oktober 2026 in Stade de l'Aube, Troyes.