Clermont
Red Star2-3
EINDE
Clermont - Red Star: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Clermont - Red Star
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Red Star +1,5 (Aziatische handicap) | 92% | 1.09 | 1.02 |
| X2Red Star of gelijkspel | 76% | 1.31 | 1.29 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 73% | 1.36 | 1.24 |
| AH1 +1.5Clermont +1,5 (Aziatische handicap) | 73% | 1.37 | 1.19 |
| 1XClermont of gelijkspel | 54% | 1.84 | 1.75 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 53% | 1.89 | 1.79 |
| BTS JaBeide teams scoren | 52% | 1.94 | 1.80 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 48% | 2.06 | 1.94 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 47% | 2.12 | 1.95 |
| 2Red Star wint | 46% | 2.19 | 2.10 |
| XGelijkspel | 31% | 3.27 | 3.46 |
| AH2 -1.5Red Star -1,5 (Aziatische handicap) | 27% | 3.69 | 3.75 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 27% | 3.74 | 3.34 |
| 1Clermont wint | 24% | 4.20 | 3.65 |
| AH1 -1.5Clermont -1,5 (Aziatische handicap) | 8% | 12.26 | 8.20 |
Clermont - Red Star quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 3.50 | 3.20 | 2.00 | - | - | 1.80 | 1.91 |
| 1xBet | 3.52 | 3.46 | 2.01 | 1.95 | 1.79 | 1.77 | 1.94 |
| Dafabet | 3.65 | 3.35 | 2.10 | - | - | - | - |
| Bet365 | 3.40 | 3.00 | 2.00 | 2.05 | 1.75 | 1.83 | 1.83 |
| Marathonbet | 3.52 | 3.46 | 1.99 | 1.95 | 1.79 | 1.77 | 1.92 |
| Betfair | 3.50 | 3.50 | 2.00 | 2.00 | 1.80 | 1.87 | 1.90 |
| BetVictor | 3.60 | 3.40 | 2.00 | 1.95 | 1.73 | 1.80 | 1.90 |
| Pinnacle | 3.82 | 3.40 | 2.07 | 2.10 | 1.78 | - | - |
| SBO | 3.20 | 3.04 | 2.05 | 2.03 | 1.81 | - | - |
| Betano | 3.65 | 3.35 | 2.10 | 2.02 | 1.83 | 1.75 | 2.00 |
Clermont - Red Star: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Clermont ontvangt Red Star in de Ligue 2 (Regular Season - 8) in Stade Gabriel Montpied op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 12:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Clermont presteert wisselvallig: 0 zeges, 4 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 3-4 uit tegen Auxerre (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 17 met 6 punten uit 8 wedstrijden. Red Star presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 3-1 uit tegen Guingamp (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 2 met 17 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Clermont 1 keer, Red Star 1 keer en eindigde het 4 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.2 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Red Star als favoriet: Clermont 24%, gelijkspel 31%, Red Star 46%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.0 - 1.6 verwachte goals), met 47% voor meer dan 2,5 goals en 52% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 2 oktUAuxerre3-4
- 18 sepUGrenoble1-1
- 11 sepTBoulogne0-0
- 4 sepUDunkerque1-1
- 28 augTSochaux0-0
- 19 sepUGuingamp3-1
- 14 sepTMetz1-0
- 4 sepULaval2-1
- 29 augTReims1-4
- 21 augUBoulogne1-1
Onderlinge duels
Stand Ligue 2
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | +13 | 19 | |
| 2 | 8 | 5 | 2 | 1 | +3 | 17 | |
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
| 4 | 8 | 3 | 5 | 0 | +6 | 14 | |
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +1 | 13 | |
| 7 | 8 | 3 | 3 | 2 | +2 | 12 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | -1 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | +1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -3 | 8 | |
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 15 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | |
| 16 | 8 | 0 | 6 | 2 | -2 | 6 | |
| 17 | 8 | 0 | 6 | 2 | -3 | 6 | |
| 18 | 8 | 1 | 2 | 5 | -7 | 5 |
Clermont - Red Star: FAQ
Wie is favoriet in Clermont - Red Star?
+
Red Star is favoriet. Ons model geeft Clermont 24% kans op winst, Red Star 46% en het gelijkspel 31%.
Scoren beide teams in Clermont - Red Star?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 52%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Clermont - Red Star?
+
Clermont - Red Star begint om 12:00 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Stade Gabriel Montpied, Clermont-Ferrand.