Central Cordoba de Santiago
Estudiantes L.P.2-2
EINDE
Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P.: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P.
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Estudiantes L.P. +1,5 (Aziatische handicap) | 88% | 1.14 | 1.06 |
| AH1 +1.5Central Cordoba de Santiago +1,5 (Aziatische handicap) | 84% | 1.19 | 1.06 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 82% | 1.22 | 1.11 |
| X2Estudiantes L.P. of gelijkspel | 70% | 1.43 | 1.42 |
| 1XCentral Cordoba de Santiago of gelijkspel | 65% | 1.55 | 1.44 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 63% | 1.58 | 1.42 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 55% | 1.83 | 1.68 |
| BTS JaBeide teams scoren | 45% | 2.21 | 2.10 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 37% | 2.74 | 2.49 |
| 2Estudiantes L.P. wint | 35% | 2.83 | 2.81 |
| XGelijkspel | 34% | 2.90 | 2.92 |
| 1Central Cordoba de Santiago wint | 30% | 3.31 | 2.82 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 18% | 5.50 | 4.95 |
| AH2 -1.5Estudiantes L.P. -1,5 (Aziatische handicap) | 16% | 6.26 | 6.20 |
| AH1 -1.5Central Cordoba de Santiago -1,5 (Aziatische handicap) | 12% | 8.25 | 6.25 |
Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P. quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.70 | 2.80 | 2.70 | - | - | 2.10 | 1.67 |
| 1xBet | 2.82 | 2.92 | 2.81 | 2.49 | 1.42 | 2.06 | 1.68 |
| Dafabet | 2.75 | 2.90 | 2.75 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.80 | 2.80 | 2.90 | 2.60 | 1.48 | 2.05 | 1.70 |
| Marathonbet | 2.76 | 2.86 | 2.75 | 2.49 | 1.42 | 2.06 | 1.66 |
| Betfair | 2.80 | 2.80 | 2.80 | 2.55 | 1.45 | 1.95 | 1.75 |
| BetVictor | 2.75 | 3.00 | 2.75 | 2.41 | 1.48 | 2.05 | 1.67 |
| Pinnacle | 2.86 | 2.97 | 2.88 | 2.67 | 1.51 | - | - |
| SBO | 2.65 | 2.85 | 2.61 | - | - | - | - |
| Betano | 2.87 | 2.85 | 2.85 | 2.65 | 1.52 | 2.05 | 1.72 |
Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P.: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Central Cordoba de Santiago ontvangt Estudiantes L.P. in de Argentijnse competitie (Clausura - 12) in Estadio Unico Madre de Ciudades op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 20:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Central Cordoba de Santiago presteert wisselvallig: 0 zeges, 3 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 4 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 uit tegen Deportivo Riestra (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 13 met 16 punten uit 16 wedstrijden. Estudiantes L.P. zit in een mindere periode: 2 zeges, 0 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 6 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 3-0 thuis tegen Gimnasia M. (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 1 met 31 punten uit 16 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Central Cordoba de Santiago 2 keer, Estudiantes L.P. 3 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Estudiantes L.P. als lichte favoriet: Central Cordoba de Santiago 30%, gelijkspel 34%, Estudiantes L.P. 35%. We verwachten zo'n 2.2 doelpunten (1.0 - 1.1 verwachte goals), met 37% voor meer dan 2,5 goals en 45% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 5 oktUDeportivo Riestra1-1
- 18 sepTDefensa y Justicia2-2
- 12 sepUBoca Juniors1-3
- 6 sepTIndependiente0-1
- 30 augUTalleres Cordoba0-0
- 5 oktTGimnasia M.3-0
- 2 oktUPlatense0-1
- 26 sepTRosario Central1-3
- 22 sepULanus1-2
- 17 sepUCorinthians1-0
Onderlinge duels
Stand Argentijnse competitie
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 9 | 4 | 3 | +12 | 31 | |
| 2 | 16 | 8 | 6 | 2 | +13 | 30 | |
| 3 | 16 | 7 | 7 | 2 | +6 | 28 | |
| 4 | 16 | 7 | 5 | 4 | +4 | 26 | |
| 5 | 16 | 6 | 6 | 4 | +4 | 24 | |
| 6 | 16 | 6 | 6 | 4 | +3 | 24 | |
| 7 | 16 | 5 | 7 | 4 | 0 | 22 | |
| 8 | 16 | 5 | 6 | 5 | +4 | 21 | |
| 9 | 16 | 6 | 3 | 7 | 0 | 21 | |
| 10 | 16 | 4 | 7 | 5 | -3 | 19 | |
| 11 | 16 | 5 | 4 | 7 | -8 | 19 | |
| 12 | 16 | 3 | 7 | 6 | -5 | 16 | |
| 13 | 16 | 4 | 4 | 8 | -10 | 16 | |
| 14 | 16 | 3 | 6 | 7 | -12 | 15 | |
| 15 | 16 | 1 | 8 | 7 | -7 | 11 |
Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P.: FAQ
Wie is favoriet in Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P.?
+
Estudiantes L.P. is favoriet. Ons model geeft Central Cordoba de Santiago 30% kans op winst, Estudiantes L.P. 35% en het gelijkspel 34%.
Scoren beide teams in Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P.?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 45%, dus het is bijna kop of munt.
Hoe laat begint Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P.?
+
Central Cordoba de Santiago - Estudiantes L.P. begint om 20:00 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Estadio Unico Madre de Ciudades, Santiago del Estero.