Arouca
Estrela1-0
EINDE
Arouca - Estrela: voorspelling & wedtip
zondag 11 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Meldingen ontvangen
Herinneringen voor de aftrap met onze tip, eindstanden en nieuwe analyses van experts, rechtstreeks in je browser.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Arouca - Estrela
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Arouca +1,5 (Aziatische handicap) | 89% | 1.13 | 1.05 |
| AH2 +1.5Estrela +1,5 (Aziatische handicap) | 76% | 1.31 | 1.18 |
| 1XArouca of gelijkspel | 71% | 1.41 | 1.36 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 70% | 1.43 | 1.30 |
| X2Estrela of gelijkspel | 58% | 1.73 | 1.73 |
| BTS JaBeide teams scoren | 56% | 1.79 | 1.67 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 51% | 1.96 | 1.90 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 49% | 2.04 | 1.98 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 44% | 2.27 | 2.10 |
| 1Arouca wint | 42% | 2.37 | 2.20 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 30% | 3.30 | 2.97 |
| 2Estrela wint | 29% | 3.45 | 3.35 |
| XGelijkspel | 29% | 3.47 | 3.64 |
| AH1 -1.5Arouca -1,5 (Aziatische handicap) | 24% | 4.23 | 3.85 |
| AH2 -1.5Estrela -1,5 (Aziatische handicap) | 11% | 8.81 | 6.65 |
Arouca - Estrela quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.10 | 3.40 | 3.20 | - | - | 1.67 | 2.10 |
| 1xBet | 2.19 | 3.64 | 3.34 | 1.90 | 1.98 | 1.67 | 2.08 |
| Dafabet | 2.20 | 3.50 | 3.35 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.20 | 3.30 | 3.30 | 1.85 | 1.95 | 1.67 | 2.10 |
| Marathonbet | 2.10 | 3.50 | 3.20 | 1.83 | 1.91 | 1.67 | 2.05 |
| Betfair | 2.20 | 3.30 | 3.30 | 1.83 | 1.91 | 1.60 | 2.25 |
| BetVictor | 2.10 | 3.30 | 3.13 | 1.80 | 1.87 | 1.65 | 2.10 |
| Pinnacle | 2.24 | 3.42 | 3.41 | 1.90 | 1.99 | - | - |
| SBO | 2.11 | 3.22 | 3.07 | 1.86 | 1.98 | - | - |
| Betano | 2.18 | 3.35 | 3.40 | 1.93 | 1.93 | 1.70 | 2.07 |
Arouca - Estrela: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Arouca ontvangt Estrela in de Primeira Liga (Regular Season - 8) in Estádio Municipal de Arouca op zondag 11 oktober 2026, de aftrap is om 19:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Arouca presteert wisselvallig: 1 zege, 2 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 2-2 uit tegen Sporting CP (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 5 met 14 punten uit 8 wedstrijden. Estrela presteert wisselvallig: 2 zeges, 2 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 thuis tegen Academico Viseu (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 10 punten uit 8 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Arouca 3 keer, Estrela 2 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.3 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Arouca als lichte favoriet: Arouca 42%, gelijkspel 29%, Estrela 29%. We verwachten zo'n 2.7 doelpunten (1.6 - 1.2 verwachte goals), met 51% voor meer dan 2,5 goals en 56% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 19 sepUSporting CP2-2
- 13 sepTSanta Clara1-2
- 7 sepUEstoril0-0
- 29 augTMaritimo2-1
- 23 augUFC Porto0-2
- 20 sepTAcademico Viseu0-2
- 14 sepURio Ave3-3
- 10 sepTSC Braga2-1
- 5 sepTFamalicao2-2
- 30 augUNacional3-2
Onderlinge duels
Stand Primeira Liga
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | +16 | 24 | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | +17 | 19 | |
| 3 | 8 | 5 | 3 | 0 | +11 | 18 | |
| 4 | 8 | 5 | 3 | 0 | +8 | 18 | |
| 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | +4 | 14 | |
| 6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +1 | 14 | |
| 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +1 | 11 | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | +1 | 11 | |
| 9 | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 11 | |
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | -1 | 10 | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -5 | 8 | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | -7 | 8 | |
| 13 | 8 | 1 | 4 | 3 | -1 | 7 | |
| 14 | 8 | 2 | 1 | 5 | -9 | 7 | |
| 15 | 8 | 1 | 2 | 5 | -5 | 5 | |
| 16 | 8 | 1 | 1 | 6 | -9 | 4 | |
| 17 | 8 | 1 | 1 | 6 | -14 | 4 | |
| 18 | 8 | 0 | 2 | 6 | -8 | 2 |
Arouca - Estrela: FAQ
Wie is favoriet in Arouca - Estrela?
+
Arouca is favoriet. Ons model geeft Arouca 42% kans op winst, Estrela 29% en het gelijkspel 29%.
Scoren beide teams in Arouca - Estrela?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 56%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Arouca - Estrela?
+
Arouca - Estrela begint om 19:30 UTC op zondag 11 oktober 2026 in Estádio Municipal de Arouca, Aruca.