Oh My Tip
Puchar Anglii· 1st Round Qualifying
Whitby Town logoWhitby Town
Ashton United logoAshton United

2-5

KONIEC

Whitby Town - Ashton United: typ i prognoza

sobota, 5 września 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Ile goli?

Głosy: 0
✕ Nasz model się pomylił

Prawdopodobieństwa

17%Whitby Town
41%Remis
42%Ashton United
Powyżej 2,5 gola48%
Poniżej 2,5 gola52%
Obie drużyny strzelą49%
Co najmniej jedno czyste konto51%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Whitby Town - Ashton United: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Ashton United +1,5 (handicap azjatycki)93%1.08-
X2Ashton United lub remis83%1.20-
-3.5Poniżej 3,5 gola74%1.36-
AH1 +1.5Whitby Town +1,5 (handicap azjatycki)70%1.42-
1XWhitby Town lub remis58%1.74-
-2.5Poniżej 2,5 gola52%1.93-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą51%1.97-
BTTS TakObie drużyny strzelą49%2.03-
+2.5Powyżej 2,5 gola48%2.08-
2Ashton United wygra42%2.36-
XRemis41%2.45-
AH2 -1.5Ashton United -1,5 (handicap azjatycki)30%3.36-
+3.5Powyżej 3,5 gola26%3.79-
1Whitby Town wygra17%5.95-
AH1 -1.5Whitby Town -1,5 (handicap azjatycki)7%14.02-

Whitby Town - Ashton United: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Whitby Town - Ashton United: Puchar Anglii (1st Round Qualifying), sobota, 5 września 2026, początek o 14:00 UTC. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Whitby Town - 1, zwycięstwa Ashton United - 5, remisy - 0. Średnia goli: 3.8; obie drużyny strzeliły w 4 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Ashton United (nieznaczny): Whitby Town 17%, remis 41%, Ashton United 42%. Spodziewamy się ok. 2.6 goli (oczekiwane gole 0.9 - 1.7); powyżej 2,5 gola: 48%, obie drużyny strzelą: 49%.

Mecze bezpośrednie

18/08/2026Ashton United2-0Whitby Town
17/03/2026Whitby Town1-2Ashton United
11/10/2025Ashton United1-4Whitby Town
18/01/2025Ashton United5-0Whitby Town
14/09/2024Whitby Town1-2Ashton United
29/03/2024Ashton United4-1Whitby Town

Whitby Town - Ashton United: FAQ

Kto jest faworytem meczu Whitby Town - Ashton United?

+

Faworyt: Ashton United. Nasz model daje szanse: Whitby Town 17%, Ashton United 42%, remis 41%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Whitby Town - Ashton United?

+

Szacujemy to na 49%, więc to niemal rzut monetą.

O której zaczyna się mecz Whitby Town - Ashton United?

+

Whitby Town - Ashton United: początek sobota, 5 września 2026, 14:00 UTC.

Puchar Anglii - więcej typów

Zobacz wszystkie