Oh My Tip
Premier League· Regular Season - 34· London Stadium
West Ham logoWest Ham
Everton logoEverton

2-1

KONIEC

West Ham - Everton: typ i prognoza

sobota, 25 kwietnia 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Ile goli?

Głosy: 0
✕ Nasz model się pomylił

Prawdopodobieństwa

44%West Ham
38%Remis
18%Everton
Powyżej 2,5 gola40%
Poniżej 2,5 gola60%
Obie drużyny strzelą43%
Co najmniej jedno czyste konto57%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

West Ham - Everton: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH1 +1.5West Ham +1,5 (handicap azjatycki)93%1.07-
1XWest Ham lub remis82%1.23-
-3.5Poniżej 3,5 gola80%1.25-
AH2 +1.5Everton +1,5 (handicap azjatycki)73%1.36-
-2.5Poniżej 2,5 gola60%1.68-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą57%1.77-
X2Everton lub remis56%1.78-
1West Ham wygra44%2.28-
BTTS TakObie drużyny strzelą43%2.30-
+2.5Powyżej 2,5 gola40%2.48-
XRemis38%2.65-
AH1 -1.5West Ham -1,5 (handicap azjatycki)27%3.77-
+3.5Powyżej 3,5 gola20%4.98-
2Everton wygra18%5.43-
AH2 -1.5Everton -1,5 (handicap azjatycki)7%15.04-

West Ham - Everton: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

West Ham - Everton: Premier League (Regular Season - 34), sobota, 25 kwietnia 2026, początek o 14:00 UTC, stadion: London Stadium. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa West Ham - 2, zwycięstwa Everton - 1, remisy - 3. Średnia goli: 2.0; obie drużyny strzeliły w 4 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to West Ham (nieznaczny): West Ham 44%, remis 38%, Everton 18%. Spodziewamy się ok. 2.3 goli (oczekiwane gole 1.5 - 0.8); powyżej 2,5 gola: 40%, obie drużyny strzelą: 43%.

Mecze bezpośrednie

29/09/2025Everton1-1West Ham
30/07/2025West Ham2-1Everton
15/03/2025Everton1-1West Ham
09/11/2024West Ham0-0Everton
02/03/2024Everton1-3West Ham
29/10/2023West Ham0-1Everton

Premier League - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Arsenal logoArsenal382675+4485
2Manchester City logoManchester City382396+4278
3Manchester United logoManchester United3820117+1971
4Aston Villa logoAston Villa3819811+765
5Liverpool logoLiverpool3817912+1060
6Bournemouth logoBournemouth3813187+457
7Sunderland logoSunderland38141212-654
8Brighton logoBrighton38141113+653
9Brentford logoBrentford38141113+353
10Chelsea logoChelsea38141014+652
11Fulham logoFulham3815716-452
12Newcastle logoNewcastle3814717-249
13Everton logoEverton38131015-349
14Leeds logoLeeds38111413-747
15Crystal Palace logoCrystal Palace38111215-1045
16Nottingham Forest logoNottingham Forest38111116-344
17Tottenham logoTottenham38101117-941
18West Ham logoWest Ham3810919-1939
19Burnley logoBurnley3841024-3722
20Wolverhampton logoWolverhampton3831124-4120

West Ham - Everton: FAQ

Kto jest faworytem meczu West Ham - Everton?

+

Faworyt: West Ham. Nasz model daje szanse: West Ham 44%, Everton 18%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu West Ham - Everton?

+

Szacujemy to na 43%, więc lepszym wyborem jest „Nie”.

O której zaczyna się mecz West Ham - Everton?

+

West Ham - Everton: początek sobota, 25 kwietnia 2026, 14:00 UTC, stadion: London Stadium, London.

Premier League - więcej typów

Zobacz wszystkie