Oh My Tip
La Liga· Regular Season - 5· Estadio de la Ceramica
Villarreal logoVillarreal
L
Real Betis logoReal Betis

1-2

KONIEC

Villarreal - Real Betis: typ i prognoza

poniedziałek, 14 września 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Ile goli?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Prawdopodobieństwa

23%Villarreal
38%Remis
39%Real Betis
Powyżej 2,5 gola59%
Poniżej 2,5 gola41%
Obie drużyny strzelą60%
Co najmniej jedno czyste konto40%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Villarreal - Real Betis: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Real Betis +1,5 (handicap azjatycki)89%1.12-
X2Real Betis lub remis77%1.30-
AH1 +1.5Villarreal +1,5 (handicap azjatycki)72%1.39-
-3.5Poniżej 3,5 gola64%1.57-
1XVillarreal lub remis61%1.65-
BTTS TakObie drużyny strzelą60%1.68-
+2.5Powyżej 2,5 gola59%1.70-
-2.5Poniżej 2,5 gola41%2.43-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą40%2.47-
2Real Betis wygra39%2.54-
XRemis38%2.65-
+3.5Powyżej 3,5 gola36%2.75-
AH2 -1.5Real Betis -1,5 (handicap azjatycki)28%3.58-
1Villarreal wygra23%4.39-
AH1 -1.5Villarreal -1,5 (handicap azjatycki)11%9.18-

Villarreal - Real Betis: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Villarreal - Real Betis: La Liga (Regular Season - 5), poniedziałek, 14 września 2026, początek o 19:00 UTC, stadion: Estadio de la Ceramica. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Villarreal - nierówna forma. Ostatnie mecze (1): zwycięstwa 0, remisy 0, porażki 1; bramki 2:3. Ostatni mecz: Borussia Dortmund, 2:3 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 11., punkty: 8, rozegrane mecze: 8.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Villarreal - 2, zwycięstwa Real Betis - 3, remisy - 1. Średnia goli: 3.3; obie drużyny strzeliły w 5 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Real Betis (nieznaczny): Villarreal 23%, remis 38%, Real Betis 39%. Spodziewamy się ok. 3.0 goli (oczekiwane gole 1.2 - 1.8); powyżej 2,5 gola: 59%, obie drużyny strzelą: 60%.

Aktualna forma

Villarreal logoVillarreal
L
  • 8 wrzWBorussia Dortmund2-3
Real Betis logoReal Betis

    Mecze bezpośrednie

    17/01/2026Real Betis2-0Villarreal
    18/10/2025Villarreal2-2Real Betis
    13/04/2025Real Betis1-2Villarreal
    15/12/2024Villarreal1-2Real Betis
    10/03/2024Real Betis2-3Villarreal
    13/08/2023Villarreal1-2Real Betis

    La Liga - tabela

    #DrużynaMZRPRBPkt
    1Barcelona logoBarcelona8800+2724
    2Atlético Madryt logoAtlético Madryt8611+1019
    3Real Betis logoReal Betis8611+519
    4Real Madryt logoReal Madryt8602+1118
    5Sevilla logoSevilla8422+114
    6Real Sociedad logoReal Sociedad8413-313
    7Alavés logoAlavés8323+411
    8Deportivo La Coruña logoDeportivo La Coruña8242+110
    9Celta Vigo logoCelta Vigo8152+28
    10Athletic Bilbao logoAthletic Bilbao6222+18
    11Villarreal logoVillarreal822408
    12Espanyol logoEspanyol822408
    13Rayo Vallecano logoRayo Vallecano7223-58
    14Getafe logoGetafe8224-68
    15Racing Santander logoRacing Santander8224-108
    16Osasuna logoOsasuna8224-108
    17Levante logoLevante7133-46
    18Elche logoElche8134-66
    19Valencia logoValencia8125-95
    20Málaga logoMálaga8044-94

    Villarreal - Real Betis: FAQ

    Kto jest faworytem meczu Villarreal - Real Betis?

    +

    Faworyt: Real Betis. Nasz model daje szanse: Villarreal 23%, Real Betis 39%, remis 38%.

    Czy obie drużyny strzelą w meczu Villarreal - Real Betis?

    +

    Szacujemy to na 60%, więc „Tak” jest prawdopodobne.

    O której zaczyna się mecz Villarreal - Real Betis?

    +

    Villarreal - Real Betis: początek poniedziałek, 14 września 2026, 19:00 UTC, stadion: Estadio de la Ceramica, Villarreal.