Oh My Tip
League Two· Regular Season - 12· Spotland Stadium
Rochdale logoRochdale
DLWWD
Grimsby logoGrimsby
LDLLL

20 paź

Rochdale - Grimsby: typ i prognoza

wtorek, 20 października 2026 · Początek

Nasza prognoza

Obie drużyny nie strzelą

Średnia· 63%
1xBetObstaw

18+ · Obowiązuje regulamin

Przewidywany wynik

0-1

Kurs sprawiedliwy

1.60

Oczekiwane gole

0.9 - 1.0

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Kto wygra?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Ile goli?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Prawdopodobieństwa

31%Rochdale
29%Remis
40%Grimsby
Powyżej 2,5 gola30%
Poniżej 2,5 gola70%
Obie drużyny strzelą37%
Co najmniej jedno czyste konto63%

Rochdale - Grimsby: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Grimsby +1,5 (handicap azjatycki)90%1.11-
-3.5Poniżej 3,5 gola87%1.14-
AH1 +1.5Rochdale +1,5 (handicap azjatycki)85%1.18-
-2.5Poniżej 2,5 gola70%1.42-
X2Grimsby lub remis69%1.45-
1XRochdale lub remis60%1.65-
2Grimsby wygra40%2.532.05
BTTS TakObie drużyny strzelą37%2.68-
1Rochdale wygra31%3.213.19
+2.5Powyżej 2,5 gola30%3.38-
XRemis29%3.413.45
AH2 -1.5Grimsby -1,5 (handicap azjatycki)15%6.56-
+3.5Powyżej 3,5 gola13%7.98-
AH1 -1.5Rochdale -1,5 (handicap azjatycki)10%10.09-

Rochdale - Grimsby: porównanie kursów

Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.

Bukmacher1X2+2.5-2.5BTTS TakBTTS Nie
1xBet3.193.452.05----

Rochdale - Grimsby: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Rochdale - Grimsby: League Two (Regular Season - 12), wtorek, 20 października 2026, początek o 18:45 UTC, stadion: Spotland Stadium. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Rochdale - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 2, porażki 1; bramki 7:10. Ostatni mecz: Tranmere, 1:1 (remis, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 10., punkty: 14, rozegrane mecze: 10. Grimsby - seria słabszych wyników. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 0, remisy 1, porażki 4; bramki 3:7. Ostatni mecz: Port Vale, 0:1 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 11., punkty: 13, rozegrane mecze: 10.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (4): zwycięstwa Rochdale - 2, zwycięstwa Grimsby - 2, remisy - 0. Średnia goli: 1.5; obie drużyny strzeliły w 0 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Grimsby (nieznaczny): Rochdale 31%, remis 29%, Grimsby 40%. Spodziewamy się ok. 1.9 goli (oczekiwane gole 0.9 - 1.0); powyżej 2,5 gola: 30%, obie drużyny strzelą: 37%.

Nasz typ

Co najmniej jedna z drużyn powinna mieć problem ze strzeleniem gola, więc typujemy „obie drużyny nie strzelą”. Nasz typ: Obie drużyny nie strzelą - według modelu prawdopodobieństwo 63%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Rochdale 0:1 Grimsby.

Aktualna forma

Rochdale logoRochdale
DLWWD
  • 10 paźWTranmere1-1
  • 6 paźWHuddersfield0-5
  • 3 paźDSwindon Town1-0
  • 26 wrzWFleetwood Town2-1
  • 22 wrzDLiverpool U213-3
Grimsby logoGrimsby
LDLLL
  • 10 paźWPort Vale0-1
  • 6 paźDBurton Albion0-0
  • 3 paźDShrewsbury1-2
  • 26 wrzWNewport County1-2
  • 22 wrzWNotts County1-2

Mecze bezpośrednie

19/07/2025Rochdale2-0Grimsby
11/03/2023Grimsby1-0Rochdale
13/08/2022Rochdale0-1Grimsby
14/08/2018Grimsby0-2Rochdale

League Two - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Salford City logoSalford City10613+519
2Barnet logoBarnet8530+918
3Crewe logoCrewe10460+518
4Gillingham logoGillingham10442+516
8Cheltenham logoCheltenham10433015
9Bristol Rovers logoBristol Rovers10505-215
10Rochdale logoRochdale10424-114
11Grimsby logoGrimsby10343+213
12Newport County logoNewport County10343+113
13Tranmere logoTranmere10262012

Rochdale - Grimsby: FAQ

Jaki jest typ na mecz Rochdale - Grimsby?

+

Nasz typ: Obie drużyny nie strzelą. Przewidywany wynik: Rochdale 0:1 Grimsby.

Kto jest faworytem meczu Rochdale - Grimsby?

+

Faworyt: Grimsby. Nasz model daje szanse: Rochdale 31%, Grimsby 40%, remis 29%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Rochdale - Grimsby?

+

Szacujemy to na 37%, więc lepszym wyborem jest „Nie”.

O której zaczyna się mecz Rochdale - Grimsby?

+

Rochdale - Grimsby: początek wtorek, 20 października 2026, 18:45 UTC, stadion: Spotland Stadium, Rochdale.

League Two - więcej typów

Zobacz wszystkie
Barnet logoBarnet
Swindon Town logoSwindon Town
Bristol Rovers logoBristol Rovers
Salford City logoSalford City
BTTS TakObstaw
Cheltenham logoCheltenham
Fleetwood Town logoFleetwood Town
Chesterfield logoChesterfield
Colchester logoColchester
Crawley Town logoCrawley Town
Shrewsbury logoShrewsbury
BTTS TakObstaw
Exeter City logoExeter City
Crewe logoCrewe
Fenerbahçe logoFenerbahçe
Slavia Praga logoSlavia Praga
Analiza eksperta
Sabah logoSabah
Borussia Dortmund logoBorussia Dortmund
Analiza eksperta
Roma logoRoma
Slovan Bratysława logoSlovan Bratysława
Analiza eksperta
FC Porto logoFC Porto
PSV Eindhoven logoPSV Eindhoven
Analiza eksperta
Manchester City logoManchester City
AEK Ateny logoAEK Ateny
Analiza eksperta