Oh My Tip
Liga Konferencji· League Stage - 5· Skonto stadions
Riga logoRiga
DWWWW
Atalanta logoAtalanta
WWLLL

10 gru

Riga - Atalanta: typ i prognoza

czwartek, 10 grudnia 2026 · Początek

Nasza prognoza

Poniżej 2,5 gola

Wysoka· 78%
1xBetObstaw

18+ · Obowiązuje regulamin

Przewidywany wynik

0-1

Kurs sprawiedliwy

1.28

Oczekiwane gole

0.7 - 0.9

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Kto wygra?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Ile goli?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Prawdopodobieństwa

23%Riga
38%Remis
39%Atalanta
Powyżej 2,5 gola22%
Poniżej 2,5 gola78%
Obie drużyny strzelą29%
Co najmniej jedno czyste konto71%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Riga - Atalanta: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Atalanta +1,5 (handicap azjatycki)93%1.07-
-3.5Poniżej 3,5 gola92%1.09-
AH1 +1.5Riga +1,5 (handicap azjatycki)85%1.18-
X2Atalanta lub remis77%1.30-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą71%1.42-
1XRiga lub remis61%1.65-
2Atalanta wygra39%2.54-
XRemis38%2.65-
BTTS TakObie drużyny strzelą29%3.41-
1Riga wygra23%4.39-
+2.5Powyżej 2,5 gola22%4.62-
AH2 -1.5Atalanta -1,5 (handicap azjatycki)15%6.54-
+3.5Powyżej 3,5 gola8%12.69-
AH1 -1.5Riga -1,5 (handicap azjatycki)7%15.21-

Riga - Atalanta: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Riga - Atalanta: Liga Konferencji (League Stage - 5), czwartek, 10 grudnia 2026, początek o 17:45 UTC, stadion: Skonto stadions. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Riga - świetna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 4, remisy 1, porażki 0; bramki 7:2. Ostatni mecz: Kajrat Ałmaty, 1:1 (remis, u siebie). Miejsce w tabeli: 22., punkty: 1, rozegrane mecze: 1. Atalanta - seria słabszych wyników. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 0, porażki 3; bramki 8:8. Ostatni mecz: Pafos, 3:1 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 4., punkty: 3, rozegrane mecze: 1.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Atalanta (nieznaczny): Riga 23%, remis 38%, Atalanta 39%. Spodziewamy się ok. 1.6 goli (oczekiwane gole 0.7 - 0.9); powyżej 2,5 gola: 22%, obie drużyny strzelą: 29%.

Nasz typ

Zapowiada się zamknięty mecz z małą liczbą sytuacji - gole mogą być na wagę złota. Nasz typ: Poniżej 2,5 gola - według modelu prawdopodobieństwo 78%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Riga 0:1 Atalanta.

Aktualna forma

Riga logoRiga
DWWWW
  • 15 paźDKajrat Ałmaty1-1
  • 10 paźWTukums2-0
  • 3 paźWAris2-1
  • 19 wrzWFS Jelgava1-0
  • 15 wrzWSuper Nova1-0
Atalanta logoAtalanta
WWLLL
  • 15 paźDPafos3-1
  • 12 paźDVenezia3-1
  • 20 wrzWJuventus0-2
  • 12 wrzDCagliari1-2
  • 5 wrzWRoma1-2

Liga Konferencji - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Brighton logoBrighton1100+43
2FC Kopenhaga logoFC Kopenhaga1100+33
3Trabzonspor logoTrabzonspor1100+23
4Atalanta logoAtalanta1100+23
5Mjällby AIF logoMjällby AIF1100+23
6Sint-Truiden logoSint-Truiden1100+23
20Egnatia Rrogozhinë logoEgnatia Rrogozhinë101001
21Universitatea Craiova logoUniversitatea Craiova101001
22Riga logoRiga101001
23FK Jablonec logoFK Jablonec1001-10
24Crvena Zvezda logoCrvena Zvezda1001-10

Riga - Atalanta: FAQ

Jaki jest typ na mecz Riga - Atalanta?

+

Nasz typ: Poniżej 2,5 gola. Przewidywany wynik: Riga 0:1 Atalanta.

Kto jest faworytem meczu Riga - Atalanta?

+

Faworyt: Atalanta. Nasz model daje szanse: Riga 23%, Atalanta 39%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Riga - Atalanta?

+

Szacujemy to na 29%, więc lepszym wyborem jest „Nie”.

O której zaczyna się mecz Riga - Atalanta?

+

Riga - Atalanta: początek czwartek, 10 grudnia 2026, 17:45 UTC, stadion: Skonto stadions, Riga.

Liga Konferencji - więcej typów

Zobacz wszystkie
Kajrat Ałmaty logoKajrat Ałmaty
Universitatea Craiova logoUniversitatea Craiova
Brann logoBrann
SC Braga logoSC Braga
FC Kopenhaga logoFC Kopenhaga
FC Lugano logoFC Lugano
SC Freiburg logoSC Freiburg
Panathinaikos logoPanathinaikos
BTTS TakObstaw
Getafe logoGetafe
Inter Club d'Escaldes logoInter Club d'Escaldes
BTTS TakObstaw
Iberia 1999 logoIberia 1999
Crvena Zvezda logoCrvena Zvezda

Inne hity

Anderlecht logoAnderlecht
Hoffenheim logoHoffenheim
Ararat-Armenia logoArarat-Armenia
NEC Nijmegen logoNEC Nijmegen
AZ Alkmaar logoAZ Alkmaar
Sturm Graz logoSturm Graz
BTTS NieObstaw
Hapoel Beer Szewa logoHapoel Beer Szewa
Juventus logoJuventus
BTTS TakObstaw
Jagiellonia logoJagiellonia
Crystal Palace logoCrystal Palace
BTTS TakObstaw
Marsylia logoMarsylia
Celta Vigo logoCelta Vigo