Oh My Tip
Serie B· Regular Season - 4· Stadio Euganeo
Padwa logoPadwa
LDW
Ascoli logoAscoli
WDW

1-0

KONIEC

Padwa - Ascoli: typ i prognoza

sobota, 12 września 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✕ Nasz model się pomylił

Ile goli?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Prawdopodobieństwa

23%Padwa
38%Remis
39%Ascoli
Powyżej 2,5 gola36%
Poniżej 2,5 gola64%
Obie drużyny strzelą42%
Co najmniej jedno czyste konto58%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Padwa - Ascoli: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Ascoli +1,5 (handicap azjatycki)91%1.09-
-3.5Poniżej 3,5 gola83%1.21-
AH1 +1.5Padwa +1,5 (handicap azjatycki)79%1.26-
X2Ascoli lub remis77%1.30-
-2.5Poniżej 2,5 gola64%1.57-
1XPadwa lub remis61%1.65-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą58%1.73-
BTTS TakObie drużyny strzelą42%2.38-
2Ascoli wygra39%2.54-
XRemis38%2.65-
+2.5Powyżej 2,5 gola36%2.75-
1Padwa wygra23%4.39-
AH2 -1.5Ascoli -1,5 (handicap azjatycki)21%4.82-
+3.5Powyżej 3,5 gola17%5.85-
AH1 -1.5Padwa -1,5 (handicap azjatycki)9%11.65-

Padwa - Ascoli: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Padwa - Ascoli: Serie B (Regular Season - 4), sobota, 12 września 2026, początek o 13:00 UTC, stadion: Stadio Euganeo. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Padwa - nierówna forma. Ostatnie mecze (3): zwycięstwa 1, remisy 1, porażki 1; bramki 3:4. Ostatni mecz: Cremonese, 1:3 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 10., punkty: 7, rozegrane mecze: 6. Ascoli - nierówna forma. Ostatnie mecze (3): zwycięstwa 2, remisy 1, porażki 0; bramki 4:2. Ostatni mecz: Benevento, 1:0 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 5., punkty: 11, rozegrane mecze: 6.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (2): zwycięstwa Padwa - 1, zwycięstwa Ascoli - 1, remisy - 0. Średnia goli: 4.0; obie drużyny strzeliły w 2 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Ascoli (nieznaczny): Padwa 23%, remis 38%, Ascoli 39%. Spodziewamy się ok. 2.1 goli (oczekiwane gole 0.9 - 1.3); powyżej 2,5 gola: 36%, obie drużyny strzelą: 42%.

Aktualna forma

Padwa logoPadwa
LDW
  • 6 wrzWCremonese1-3
  • 29 sieDHellas Werona1-1
  • 23 sieWPisa1-0
Ascoli logoAscoli
WDW
  • 5 wrzDBenevento1-0
  • 29 sieDCarrarese1-1
  • 23 sieWHellas Werona2-1

Mecze bezpośrednie

02/04/2019Padwa1-2Ascoli
10/11/2018Ascoli2-3Padwa

Serie B - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Palermo logoPalermo6510+716
2Mantova logoMantova6420+714
3Modena logoModena6411+513
4Südtirol logoSüdtirol6330+612
5Ascoli logoAscoli6321+311
6Avellino logoAvellino6312+410
7Pisa logoPisa6312+310
8Benevento logoBenevento6312+310
9Hellas Werona logoHellas Werona6213+27
10Padwa logoPadwa6213-37
11Cesena logoCesena6141-17
12Arezzo logoArezzo6213-77
13Empoli logoEmpoli6204-46
14Virtus Entella logoVirtus Entella6132+16
15Cremonese logoCremonese6132-26
16Vicenza logoVicenza6123-65
17Carrarese logoCarrarese6114-24
18Sampdoria logoSampdoria6114-74
19Catanzaro logoCatanzaro6105-63
20Juve Stabia logoJuve Stabia6132-32

Padwa - Ascoli: FAQ

Kto jest faworytem meczu Padwa - Ascoli?

+

Faworyt: Ascoli. Nasz model daje szanse: Padwa 23%, Ascoli 39%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Padwa - Ascoli?

+

Szacujemy to na 42%, więc lepszym wyborem jest „Nie”.

O której zaczyna się mecz Padwa - Ascoli?

+

Padwa - Ascoli: początek sobota, 12 września 2026, 13:00 UTC, stadion: Stadio Euganeo, Padova.

Serie B - więcej typów

Zobacz wszystkie

Inne hity