Oh My Tip
League Two· Regular Season - 45· Rodney Parade
Newport County logoNewport County
Oldham logoOldham

3-2

KONIEC

Newport County - Oldham: typ i prognoza

sobota, 25 kwietnia 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✕ Nasz model się pomylił

Ile goli?

Głosy: 0
✕ Nasz model się pomylił

Prawdopodobieństwa

23%Newport County
38%Remis
39%Oldham
Powyżej 2,5 gola48%
Poniżej 2,5 gola52%
Obie drużyny strzelą51%
Co najmniej jedno czyste konto49%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Newport County - Oldham: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Oldham +1,5 (handicap azjatycki)90%1.11-
X2Oldham lub remis77%1.30-
AH1 +1.5Newport County +1,5 (handicap azjatycki)75%1.33-
-3.5Poniżej 3,5 gola74%1.36-
1XNewport County lub remis61%1.65-
-2.5Poniżej 2,5 gola52%1.93-
BTTS TakObie drużyny strzelą51%1.95-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą49%2.06-
+2.5Powyżej 2,5 gola48%2.08-
2Oldham wygra39%2.54-
XRemis38%2.65-
+3.5Powyżej 3,5 gola26%3.79-
AH2 -1.5Oldham -1,5 (handicap azjatycki)25%4.07-
1Newport County wygra23%4.39-
AH1 -1.5Newport County -1,5 (handicap azjatycki)10%10.13-

Newport County - Oldham: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Newport County - Oldham: League Two (Regular Season - 45), sobota, 25 kwietnia 2026, początek o 14:00 UTC, stadion: Rodney Parade. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Newport County - 2, zwycięstwa Oldham - 3, remisy - 1. Średnia goli: 3.8; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Oldham (nieznaczny): Newport County 23%, remis 38%, Oldham 39%. Spodziewamy się ok. 2.6 goli (oczekiwane gole 1.1 - 1.5); powyżej 2,5 gola: 48%, obie drużyny strzelą: 51%.

Mecze bezpośrednie

22/11/2025Oldham3-0Newport County
04/11/2023Newport County2-0Oldham
12/02/2022Newport County3-3Oldham
07/08/2021Oldham0-1Newport County
23/01/2021Oldham3-2Newport County
19/12/2020Newport County2-4Oldham

League Two - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Bromley logoBromley4624157+2587
2Milton Keynes Dons logoMilton Keynes Dons4624148+4186
3Cambridge United logoCambridge United4622168+3382
4Salford City logoSalford City4625615+1081
8Barnet logoBarnet46211312+1776
9Swindon Town logoSwindon Town4622915+1175
10Oldham logoOldham46181414+1668
11Crewe logoCrewe46191017+667
12Colchester logoColchester46181216+1366
18Cheltenham logoCheltenham46141022-2652
19Shrewsbury logoShrewsbury46131023-2749
20Newport County logoNewport County4612727-2943
21Tranmere logoTranmere46101125-2541
22Crawley Town logoCrawley Town4681622-2440

Newport County - Oldham: FAQ

Kto jest faworytem meczu Newport County - Oldham?

+

Faworyt: Oldham. Nasz model daje szanse: Newport County 23%, Oldham 39%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Newport County - Oldham?

+

Szacujemy to na 51%, więc to niemal rzut monetą.

O której zaczyna się mecz Newport County - Oldham?

+

Newport County - Oldham: początek sobota, 25 kwietnia 2026, 14:00 UTC, stadion: Rodney Parade, Newport.

League Two - więcej typów

Zobacz wszystkie

Inne hity