Oh My Tip
A-League· Regular Season - 3· AAMI Park
Melbourne City logoMelbourne City
WLLWD
Sydney FC logoSydney FC
DLWWD

31 paź

Melbourne City - Sydney FC: typ i prognoza

sobota, 31 października 2026 · Początek

Nasza prognoza

Obie drużyny nie strzelą

Średnia· 54%
1xBetObstaw

18+ · Obowiązuje regulamin

Przewidywany wynik

1-0

Kurs sprawiedliwy

1.86

Oczekiwane gole

1.8 - 0.8

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Pytanie 1 z 2

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Prawdopodobieństwa

47%Melbourne City
41%Remis
12%Sydney FC
Powyżej 2,5 gola48%
Poniżej 2,5 gola52%
Obie drużyny strzelą46%
Co najmniej jedno czyste konto54%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Melbourne City - Sydney FC: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH1 +1.5Melbourne City +1,5 (handicap azjatycki)95%1.05-
1XMelbourne City lub remis88%1.14-
-3.5Poniżej 3,5 gola74%1.36-
AH2 +1.5Sydney FC +1,5 (handicap azjatycki)65%1.54-
X2Sydney FC lub remis53%1.88-
-2.5Poniżej 2,5 gola52%1.93-
+2.5Powyżej 2,5 gola48%2.08-
1Melbourne City wygra47%2.14-
BTTS TakObie drużyny strzelą46%2.16-
XRemis41%2.45-
AH1 -1.5Melbourne City -1,5 (handicap azjatycki)35%2.84-
+3.5Powyżej 3,5 gola26%3.79-
2Sydney FC wygra12%8.06-
AH2 -1.5Sydney FC -1,5 (handicap azjatycki)5%20.15-

Melbourne City - Sydney FC: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Melbourne City - Sydney FC: A-League (Regular Season - 3), sobota, 31 października 2026, początek o 06:00 UTC, stadion: AAMI Park. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Melbourne City - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 1, porażki 2; bramki 6:5. Ostatni mecz: Oakleigh Cannons, 2:0 (zwycięstwo, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 10., punkty: 0, rozegrane mecze: 0. Sydney FC - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 2, porażki 1; bramki 6:5. Ostatni mecz: Western Sydney Wanderers, 0:0 (remis, u siebie). Miejsce w tabeli: 1., punkty: 1, rozegrane mecze: 1.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Melbourne City - 4, zwycięstwa Sydney FC - 0, remisy - 2. Średnia goli: 2.7; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Melbourne City (wyraźny): Melbourne City 47%, remis 41%, Sydney FC 12%. Spodziewamy się ok. 2.6 goli (oczekiwane gole 1.8 - 0.8); powyżej 2,5 gola: 48%, obie drużyny strzelą: 46%.

Nasz typ

Co najmniej jedna z drużyn powinna mieć problem ze strzeleniem gola, więc typujemy „obie drużyny nie strzelą”. Nasz typ: Obie drużyny nie strzelą - według modelu prawdopodobieństwo 54%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Melbourne City 1:0 Sydney FC.

Aktualna forma

Melbourne City logoMelbourne City
WLLWD
  • 25 wrzWOakleigh Cannons2-0
  • 11 sieWLions0-2
  • 7 sieDPalermo0-2
  • 26 lipWWeston Bears3-0
  • 2 majWAuckland FC1-1
Sydney FC logoSydney FC
DLWWD
  • 16 paźDWestern Sydney Wanderers0-0
  • 9 wrzDMelbourne Victory0-2
  • 18 sieWSD Raiders1-0
  • 9 sieWBrisbane Roar4-2
  • 29 lipWTottenham1-1

Mecze bezpośrednie

17/03/2026Sydney FC0-1Melbourne City
03/01/2026Melbourne City0-0Sydney FC
03/05/2025Melbourne City5-1Sydney FC
29/03/2025Sydney FC2-3Melbourne City
24/02/2024Sydney FC1-1Melbourne City
03/11/2023Melbourne City2-0Sydney FC

A-League - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Sydney FC logoSydney FC101001
2Western Sydney Wanderers logoWestern Sydney Wanderers101001
3Adelaide United logoAdelaide United000000
4Central Coast Mariners logoCentral Coast Mariners000000
5Newcastle Jets logoNewcastle Jets000000
6Perth Glory logoPerth Glory000000
7Brisbane Roar logoBrisbane Roar000000
8Wellington Phoenix logoWellington Phoenix000000
9Melbourne Victory logoMelbourne Victory000000
10Melbourne City logoMelbourne City000000
11Macarthur FC logoMacarthur FC000000
12Auckland FC logoAuckland FC000000

Melbourne City - Sydney FC: FAQ

Jaki jest typ na mecz Melbourne City - Sydney FC?

+

Nasz typ: Obie drużyny nie strzelą. Przewidywany wynik: Melbourne City 1:0 Sydney FC.

Kto jest faworytem meczu Melbourne City - Sydney FC?

+

Faworyt: Melbourne City. Nasz model daje szanse: Melbourne City 47%, Sydney FC 12%, remis 41%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Melbourne City - Sydney FC?

+

Szacujemy to na 46%, więc to niemal rzut monetą.

O której zaczyna się mecz Melbourne City - Sydney FC?

+

Melbourne City - Sydney FC: początek sobota, 31 października 2026, 06:00 UTC, stadion: AAMI Park, Melbourne.

A-League - więcej typów

Zobacz wszystkie
Newcastle Jets logoNewcastle Jets
Wellington Phoenix logoWellington Phoenix
BTTS NieObstaw
Macarthur FC logoMacarthur FC
Western Sydney Wanderers logoWestern Sydney Wanderers
Chelsea logoChelsea
Manchester United logoManchester United
Premier League
Levante logoLevante
Atlético Madryt logoAtlético Madryt
La Liga
Bologna logoBologna
Monza logoMonza
Serie A
Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen
VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart
Bundesliga
BTTS TakObstaw
Augsburg logoAugsburg
SC Freiburg logoSC Freiburg
Bundesliga
Borussia Mönchengladbach logoBorussia Mönchengladbach
Paderborn logoPaderborn
Bundesliga