Oh My Tip
La Liga· Regular Season - 6· Estadio Ciudad de Valencia
Levante logoLevante
DLLDW
Athletic Bilbao logoAthletic Bilbao
DWDDW

21 paź

Levante - Athletic Bilbao: typ i prognoza

środa, 21 października 2026 · Początek

Nasza prognoza

Obie drużyny strzelą

Średnia· 53%
William Hill1.80

18+ · Obowiązuje regulamin

Przewidywany wynik

0-1

Kurs sprawiedliwy

1.87

Oczekiwane gole

1.0 - 1.6

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Kto wygra?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Ile goli?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Prawdopodobieństwa

25%Levante
31%Remis
44%Athletic Bilbao
Powyżej 2,5 gola49%
Poniżej 2,5 gola51%
Obie drużyny strzelą53%
Co najmniej jedno czyste konto47%

Levante - Athletic Bilbao: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Athletic Bilbao +1,5 (handicap azjatycki)91%1.101.06
X2Athletic Bilbao lub remis75%1.331.35
AH1 +1.5Levante +1,5 (handicap azjatycki)74%1.361.20
-3.5Poniżej 3,5 gola71%1.411.29
1XLevante lub remis56%1.791.73
-2.5Poniżej 2,5 gola51%1.951.92
+2.5Powyżej 2,5 gola49%2.052.02
BTTS NieObie drużyny nie strzelą47%2.152.00
2Athletic Bilbao wygra44%2.262.24
XRemis31%3.253.52
+3.5Powyżej 3,5 gola29%3.453.20
AH2 -1.5Athletic Bilbao -1,5 (handicap azjatycki)26%3.803.90
1Levante wygra25%4.013.52
AH1 -1.5Levante -1,5 (handicap azjatycki)9%11.086.90

Levante - Athletic Bilbao: porównanie kursów

Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.

Bukmacher1X2+2.5-2.5BTTS TakBTTS Nie
William Hill3.403.252.10--1.801.95
1xBet3.523.522.242.021.921.742.00
Dafabet3.453.402.15----
Bet3653.303.402.101.911.911.752.00
Marathonbet3.423.422.181.961.861.741.98
Betfair3.303.402.051.911.751.732.00
BetVictor3.253.302.051.871.801.702.00
Pinnacle3.773.092.171.951.88--
SBO3.163.112.032.021.84--
Betano3.503.302.181.981.871.722.05

Levante - Athletic Bilbao: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Levante - Athletic Bilbao: La Liga (Regular Season - 6), środa, 21 października 2026, początek o 18:00 UTC, stadion: Estadio Ciudad de Valencia. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Levante - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 1, remisy 2, porażki 2; bramki 11:12. Ostatni mecz: Sevilla, 3:3 (remis, u siebie). Miejsce w tabeli: 17., punkty: 6, rozegrane mecze: 7. Athletic Bilbao - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 3, porażki 0; bramki 5:1. Ostatni mecz: Rayo Vallecano, 0:0 (remis, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 10., punkty: 8, rozegrane mecze: 6.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Levante - 0, zwycięstwa Athletic Bilbao - 4, remisy - 2. Średnia goli: 2.8; obie drużyny strzeliły w 4 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Athletic Bilbao (nieznaczny): Levante 25%, remis 31%, Athletic Bilbao 44%. Spodziewamy się ok. 2.6 goli (oczekiwane gole 1.0 - 1.6); powyżej 2,5 gola: 49%, obie drużyny strzelą: 53%.

Nasz typ

Obie ofensywy są w formie, a żadna obrona nie zachowuje czystego konta. Spodziewamy się goli po obu stronach. Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.80 - według modelu prawdopodobieństwo 53%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Levante 0:1 Athletic Bilbao.

Aktualna forma

Levante logoLevante
DLLDW
  • 12 paźDSevilla3-3
  • 20 wrzWVillarreal1-3
  • 13 wrzDBarcelona2-4
  • 6 wrzWMálaga0-0
  • 29 sieDReal Betis5-2
Athletic Bilbao logoAthletic Bilbao
DWDDW
  • 10 paźWRayo Vallecano0-0
  • 2 paźWReal Sociedad1-0
  • 19 wrzDAlavés0-0
  • 12 wrzDElche1-1
  • 5 wrzDAtlético Madryt3-0

Mecze bezpośrednie

08/02/2026Athletic Bilbao4-2Levante
29/11/2025Levante0-2Athletic Bilbao
07/03/2022Athletic Bilbao3-1Levante
19/11/2021Levante0-0Athletic Bilbao
04/03/2021Levante1-2Athletic Bilbao
26/02/2021Levante1-1Athletic Bilbao

La Liga - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Barcelona logoBarcelona8800+2724
2Atlético Madryt logoAtlético Madryt8611+1019
3Real Betis logoReal Betis8611+519
4Real Madryt logoReal Madryt8602+1118
5Sevilla logoSevilla8422+114
6Real Sociedad logoReal Sociedad8413-313
7Alavés logoAlavés8323+411
8Deportivo La Coruña logoDeportivo La Coruña8242+110
9Celta Vigo logoCelta Vigo8152+28
10Athletic Bilbao logoAthletic Bilbao6222+18
11Villarreal logoVillarreal822408
12Espanyol logoEspanyol822408
13Rayo Vallecano logoRayo Vallecano7223-58
14Getafe logoGetafe8224-68
15Racing Santander logoRacing Santander8224-108
16Osasuna logoOsasuna8224-108
17Levante logoLevante7133-46
18Elche logoElche8134-66
19Valencia logoValencia8125-95
20Málaga logoMálaga8044-94

Levante - Athletic Bilbao: FAQ

Jaki jest typ na mecz Levante - Athletic Bilbao?

+

Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.80. Przewidywany wynik: Levante 0:1 Athletic Bilbao.

Kto jest faworytem meczu Levante - Athletic Bilbao?

+

Faworyt: Athletic Bilbao. Nasz model daje szanse: Levante 25%, Athletic Bilbao 44%, remis 31%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Levante - Athletic Bilbao?

+

Szacujemy to na 53%, więc to niemal rzut monetą.

O której zaczyna się mecz Levante - Athletic Bilbao?

+

Levante - Athletic Bilbao: początek środa, 21 października 2026, 18:00 UTC, stadion: Estadio Ciudad de Valencia, Valencia.

Como logoComo
Manchester United logoManchester United
BTTS Tak1.55
Lille logoLille
Galatasaray logoGalatasaray
Aston Villa logoAston Villa
Viking logoViking
BTTS TakObstaw
Bayern Monachium logoBayern Monachium
Arsenal logoArsenal
Real Betis logoReal Betis
Feyenoord logoFeyenoord
BTTS TakObstaw
Club Brugge logoClub Brugge
Lens logoLens