Oh My Tip
Szkocka Premiership· Relegation Group - 35· Rugby Park
Kilmarnock logoKilmarnock
Dundee United logoDundee United

3-0

KONIEC

Kilmarnock - Dundee United: typ i prognoza

sobota, 2 maja 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Ile goli?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Prawdopodobieństwa

38%Kilmarnock
32%Remis
30%Dundee United
Powyżej 2,5 gola60%
Poniżej 2,5 gola40%
Obie drużyny strzelą62%
Co najmniej jedno czyste konto38%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Kilmarnock - Dundee United: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH1 +1.5Kilmarnock +1,5 (handicap azjatycki)85%1.18-
AH2 +1.5Dundee United +1,5 (handicap azjatycki)77%1.29-
1XKilmarnock lub remis70%1.44-
-3.5Poniżej 3,5 gola62%1.60-
X2Dundee United lub remis62%1.61-
BTTS TakObie drużyny strzelą62%1.62-
+2.5Powyżej 2,5 gola60%1.67-
-2.5Poniżej 2,5 gola40%2.49-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą38%2.61-
1Kilmarnock wygra38%2.65-
+3.5Powyżej 3,5 gola38%2.67-
XRemis32%3.14-
2Dundee United wygra30%3.29-
AH1 -1.5Kilmarnock -1,5 (handicap azjatycki)23%4.41-
AH2 -1.5Dundee United -1,5 (handicap azjatycki)15%6.70-

Kilmarnock - Dundee United: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Kilmarnock - Dundee United: Szkocka Premiership (Relegation Group - 35), sobota, 2 maja 2026, początek o 14:00 UTC, stadion: Rugby Park. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Kilmarnock - 3, zwycięstwa Dundee United - 0, remisy - 3. Średnia goli: 2.0; obie drużyny strzeliły w 4 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Kilmarnock (nieznaczny): Kilmarnock 38%, remis 32%, Dundee United 30%. Spodziewamy się ok. 3.1 goli (oczekiwane gole 1.7 - 1.4); powyżej 2,5 gola: 60%, obie drużyny strzelą: 62%.

Mecze bezpośrednie

21/02/2026Dundee United1-1Kilmarnock
29/11/2025Kilmarnock1-1Dundee United
27/09/2025Dundee United0-2Kilmarnock
17/08/2025Kilmarnock2-1Dundee United
01/02/2025Kilmarnock1-0Dundee United
07/12/2024Dundee United1-1Kilmarnock

Szkocka Premiership - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Heart of Midlothian logoHeart of Midlothian332175+3070
2Rangers logoRangers3319122+3569
3Celtic logoCeltic332148+2467
4Motherwell logoMotherwell3314127+2354
5Hibernian logoHibernian3313128+1451
6Falkirk logoFalkirk3313713-346
7Dundee United logoDundee United3391311-940
8Aberdeen logoAberdeen339618-1533
9Dundee logoDundee338916-1933
10St Mirren logoSt Mirren337917-2130
11Kilmarnock logoKilmarnock3361017-2828
12Livingston logoLivingston3311319-3116

Kilmarnock - Dundee United: FAQ

Kto jest faworytem meczu Kilmarnock - Dundee United?

+

Faworyt: Kilmarnock. Nasz model daje szanse: Kilmarnock 38%, Dundee United 30%, remis 32%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Kilmarnock - Dundee United?

+

Szacujemy to na 62%, więc „Tak” jest prawdopodobne.

O której zaczyna się mecz Kilmarnock - Dundee United?

+

Kilmarnock - Dundee United: początek sobota, 2 maja 2026, 14:00 UTC, stadion: Rugby Park, Kilmarnock.

Szkocka Premiership - więcej typów

Zobacz wszystkie