Oh My Tip
J1 League· Regular Season - 14· Sankyo Frontier Kashiwa Stadium
Kashiwa Reysol logoKashiwa Reysol
WWWWW
Kawasaki Frontale logoKawasaki Frontale
WLWWD

7 lis

Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale: typ i prognoza

sobota, 7 listopada 2026 · Początek

Nasza prognoza

Powyżej 2,5 gola

Wysoka· 73%
1xBetObstaw

18+ · Obowiązuje regulamin

Przewidywany wynik

2-1

Kurs sprawiedliwy

1.37

Oczekiwane gole

2.0 - 1.8

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Kto wygra?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Ile goli?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Prawdopodobieństwa

37%Kashiwa Reysol
31%Remis
32%Kawasaki Frontale
Powyżej 2,5 gola73%
Poniżej 2,5 gola27%
Obie drużyny strzelą72%
Co najmniej jedno czyste konto28%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH1 +1.5Kashiwa Reysol +1,5 (handicap azjatycki)82%1.23-
AH2 +1.5Kawasaki Frontale +1,5 (handicap azjatycki)76%1.32-
BTTS TakObie drużyny strzelą72%1.39-
1XKashiwa Reysol lub remis68%1.48-
X2Kawasaki Frontale lub remis63%1.58-
+3.5Powyżej 3,5 gola53%1.90-
-3.5Poniżej 3,5 gola47%2.11-
1Kashiwa Reysol wygra37%2.72-
2Kawasaki Frontale wygra32%3.09-
XRemis31%3.25-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą28%3.60-
-2.5Poniżej 2,5 gola27%3.72-
AH1 -1.5Kashiwa Reysol -1,5 (handicap azjatycki)24%4.17-
AH2 -1.5Kawasaki Frontale -1,5 (handicap azjatycki)18%5.41-

Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale: J1 League (Regular Season - 14), sobota, 7 listopada 2026, początek o 07:00 UTC, stadion: Sankyo Frontier Kashiwa Stadium. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Kashiwa Reysol - świetna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 5, remisy 0, porażki 0; bramki 22:9. Ostatni mecz: Port FC, 5:1 (zwycięstwo, u siebie). Miejsce w tabeli: 1., punkty: 21, rozegrane mecze: 9. Kawasaki Frontale - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 3, remisy 1, porażki 1; bramki 11:5. Ostatni mecz: Jubilo Iwata, 4:0 (zwycięstwo, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 8., punkty: 13, rozegrane mecze: 9.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Kashiwa Reysol - 2, zwycięstwa Kawasaki Frontale - 2, remisy - 2. Średnia goli: 4.7; obie drużyny strzeliły w 5 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Kashiwa Reysol (nieznaczny): Kashiwa Reysol 37%, remis 31%, Kawasaki Frontale 32%. Spodziewamy się ok. 3.8 goli (oczekiwane gole 2.0 - 1.8); powyżej 2,5 gola: 73%, obie drużyny strzelą: 72%.

Nasz typ

Ostatnie mecze obu drużyn były otwarte, a nasz model goli spodziewa się tego samego. Nasz typ: Powyżej 2,5 gola - według modelu prawdopodobieństwo 73%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Kashiwa Reysol 2:1 Kawasaki Frontale.

Aktualna forma

Kashiwa Reysol logoKashiwa Reysol
WWWWW
  • 14 paźDPort FC5-1
  • 9 paźDVissel Kobe4-2
  • 3 paźDGamba Osaka5-4
  • 23 wrzDImabari4-0
  • 20 wrzWMachida Zelvia4-2
Kawasaki Frontale logoKawasaki Frontale
WLWWD
  • 14 paźWJubilo Iwata4-0
  • 11 paźDNagoya Grampus1-2
  • 7 paźDTegevajaro Miyazaki2-0
  • 29 wrzWRoasso Kumamoto1-0
  • 19 wrzDKashima3-3

Mecze bezpośrednie

10/05/2026Kashiwa Reysol1-0Kawasaki Frontale
08/02/2026Kawasaki Frontale5-3Kashiwa Reysol
12/10/2025Kashiwa Reysol4-1Kawasaki Frontale
08/10/2025Kawasaki Frontale3-1Kashiwa Reysol
28/09/2025Kawasaki Frontale4-4Kashiwa Reysol
22/02/2025Kashiwa Reysol1-1Kawasaki Frontale

J1 League - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Kashiwa Reysol logoKashiwa Reysol9702+721
2Sanfrecce Hiroshima logoSanfrecce Hiroshima9621+1620
3Machida Zelvia logoMachida Zelvia9621+1220
4FC Tokyo logoFC Tokyo9621+920
5Vissel Kobe logoVissel Kobe9612+519
6Kashima logoKashima9513+316
7Yokohama F. Marinos logoYokohama F. Marinos9432+415
8Kawasaki Frontale logoKawasaki Frontale9342+313
9Fagiano Okayama logoFagiano Okayama9414013
10Shimizu S-Pulse logoShimizu S-Pulse9414-113
11Urawa logoUrawa9405-512
12Cerezo Osaka logoCerezo Osaka9333-512
13Mito Hollyhock logoMito Hollyhock9234-19
14V-Varen Nagasaki logoV-Varen Nagasaki9234-59
15Nagoya Grampus logoNagoya Grampus9306-69
16Kyoto Sanga logoKyoto Sanga9225-58
17Avispa Fukuoka logoAvispa Fukuoka9216-27
18Gamba Osaka logoGamba Osaka9135-86
19JEF United Chiba logoJEF United Chiba9126-115
20Tokyo Verdy logoTokyo Verdy9045-104

Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale: FAQ

Jaki jest typ na mecz Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale?

+

Nasz typ: Powyżej 2,5 gola. Przewidywany wynik: Kashiwa Reysol 2:1 Kawasaki Frontale.

Kto jest faworytem meczu Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale?

+

Faworyt: Kashiwa Reysol. Nasz model daje szanse: Kashiwa Reysol 37%, Kawasaki Frontale 32%, remis 31%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale?

+

Szacujemy to na 72%, więc „Tak” jest prawdopodobne.

O której zaczyna się mecz Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale?

+

Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale: początek sobota, 7 listopada 2026, 07:00 UTC, stadion: Sankyo Frontier Kashiwa Stadium, Kashiwa.

J1 League - więcej typów

Zobacz wszystkie
Shimizu S-Pulse logoShimizu S-Pulse
Tokyo Verdy logoTokyo Verdy
Nagoya Grampus logoNagoya Grampus
Kyoto Sanga logoKyoto Sanga
Yokohama F. Marinos logoYokohama F. Marinos
Fagiano Okayama logoFagiano Okayama
Avispa Fukuoka logoAvispa Fukuoka
V-Varen Nagasaki logoV-Varen Nagasaki
FC Tokyo logoFC Tokyo
Kashima logoKashima
Leeds logoLeeds
Tottenham logoTottenham
Málaga logoMálaga
Racing Santander logoRacing Santander
Cagliari logoCagliari
Frosinone logoFrosinone
Torino logoTorino
Lecce logoLecce
Borussia Dortmund logoBorussia Dortmund
SV Elversberg logoSV Elversberg
RB Lipsk logoRB Lipsk
Augsburg logoAugsburg
BTTS TakObstaw