Oh My Tip
Allsvenskan· Regular Season - 12· Grimsta IP
Brommapojkarna logoBrommapojkarna
Sirius logoSirius

1-2

KONIEC

Brommapojkarna - Sirius: typ i prognoza

niedziela, 12 lipca 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Ile goli?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Prawdopodobieństwa

23%Brommapojkarna
38%Remis
39%Sirius
Powyżej 2,5 gola64%
Poniżej 2,5 gola36%
Obie drużyny strzelą64%
Co najmniej jedno czyste konto36%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Brommapojkarna - Sirius: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Sirius +1,5 (handicap azjatycki)89%1.13-
X2Sirius lub remis77%1.30-
AH1 +1.5Brommapojkarna +1,5 (handicap azjatycki)70%1.42-
+2.5Powyżej 2,5 gola64%1.56-
BTTS TakObie drużyny strzelą64%1.57-
1XBrommapojkarna lub remis61%1.65-
-3.5Poniżej 3,5 gola58%1.72-
+3.5Powyżej 3,5 gola42%2.38-
2Sirius wygra39%2.54-
XRemis38%2.65-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą36%2.74-
-2.5Poniżej 2,5 gola36%2.78-
AH2 -1.5Sirius -1,5 (handicap azjatycki)30%3.37-
1Brommapojkarna wygra23%4.39-
AH1 -1.5Brommapojkarna -1,5 (handicap azjatycki)11%8.80-

Brommapojkarna - Sirius: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Brommapojkarna - Sirius: Allsvenskan (Regular Season - 12), niedziela, 12 lipca 2026, początek o 14:30 UTC, stadion: Grimsta IP. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Brommapojkarna - 1, zwycięstwa Sirius - 4, remisy - 1. Średnia goli: 4.0; obie drużyny strzeliły w 5 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Sirius (nieznaczny): Brommapojkarna 23%, remis 38%, Sirius 39%. Spodziewamy się ok. 3.3 goli (oczekiwane gole 1.3 - 2.0); powyżej 2,5 gola: 64%, obie drużyny strzelą: 64%.

Mecze bezpośrednie

17/08/2025Brommapojkarna2-4Sirius
13/04/2025Sirius0-3Brommapojkarna
29/01/2025Sirius2-1Brommapojkarna
15/09/2024Sirius3-2Brommapojkarna
24/04/2024Brommapojkarna1-1Sirius
21/10/2023Sirius3-2Brommapojkarna

Allsvenskan - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Sirius logoSirius231733+2554
2Djurgården logoDjurgården231427+2744
3Hammarby logoHammarby231346+2843
4IF Elfsborg logoIF Elfsborg231175+1340
5BK Häcken logoBK Häcken231094+1239
6Malmö FF logoMalmö FF231139+536
7Västerås SK logoVästerås SK231058-235
8IFK Göteborg logoIFK Göteborg231058-935
9AIK Sztokholm logoAIK Sztokholm23968-433
10GAIS logoGAIS23869+730
11Brommapojkarna logoBrommapojkarna23869-530
12Mjällby AIF logoMjällby AIF235810-1123
13Degerfors IF logoDegerfors IF235513-1520
14Kalmar FF logoKalmar FF235414-1619
15Örgryte IS logoÖrgryte IS233614-2715
16Halmstad logoHalmstad233515-2814

Brommapojkarna - Sirius: FAQ

Kto jest faworytem meczu Brommapojkarna - Sirius?

+

Faworyt: Sirius. Nasz model daje szanse: Brommapojkarna 23%, Sirius 39%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Brommapojkarna - Sirius?

+

Szacujemy to na 64%, więc „Tak” jest prawdopodobne.

O której zaczyna się mecz Brommapojkarna - Sirius?

+

Brommapojkarna - Sirius: początek niedziela, 12 lipca 2026, 14:30 UTC, stadion: Grimsta IP, Stockholm.

Allsvenskan - więcej typów

Zobacz wszystkie

Inne hity