Oh My Tip
K League 1· Regular Season - 26· Chuncheon Songam Stadium
Gangwon FC logoGangwon FC
Pohang Steelers logoPohang Steelers

0-0

KONIEC

Gangwon FC - Pohang Steelers: typ i prognoza

niedziela, 30 sierpnia 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✕ Nasz model się pomylił

Ile goli?

Głosy: 0
✕ Nasz model się pomylił

Prawdopodobieństwa

38%Gangwon FC
32%Remis
30%Pohang Steelers
Powyżej 2,5 gola58%
Poniżej 2,5 gola42%
Obie drużyny strzelą60%
Co najmniej jedno czyste konto40%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Gangwon FC - Pohang Steelers: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH1 +1.5Gangwon FC +1,5 (handicap azjatycki)85%1.17-
AH2 +1.5Pohang Steelers +1,5 (handicap azjatycki)78%1.28-
1XGangwon FC lub remis70%1.44-
-3.5Poniżej 3,5 gola65%1.55-
X2Pohang Steelers lub remis62%1.61-
BTTS TakObie drużyny strzelą60%1.67-
+2.5Powyżej 2,5 gola58%1.73-
-2.5Poniżej 2,5 gola42%2.36-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą40%2.50-
1Gangwon FC wygra38%2.65-
+3.5Powyżej 3,5 gola35%2.83-
XRemis32%3.14-
2Pohang Steelers wygra30%3.29-
AH1 -1.5Gangwon FC -1,5 (handicap azjatycki)22%4.52-
AH2 -1.5Pohang Steelers -1,5 (handicap azjatycki)15%6.84-

Gangwon FC - Pohang Steelers: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Gangwon FC - Pohang Steelers: K League 1 (Regular Season - 26), niedziela, 30 sierpnia 2026, początek o 10:30 UTC, stadion: Chuncheon Songam Stadium. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Gangwon FC - 3, zwycięstwa Pohang Steelers - 2, remisy - 1. Średnia goli: 1.8; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Gangwon FC (nieznaczny): Gangwon FC 38%, remis 32%, Pohang Steelers 30%. Spodziewamy się ok. 3.0 goli (oczekiwane gole 1.6 - 1.4); powyżej 2,5 gola: 58%, obie drużyny strzelą: 60%.

Mecze bezpośrednie

05/05/2026Gangwon FC1-1Pohang Steelers
28/03/2026Pohang Steelers1-0Gangwon FC
30/11/2025Gangwon FC1-0Pohang Steelers
31/08/2025Gangwon FC1-0Pohang Steelers
01/06/2025Pohang Steelers2-1Gangwon FC
23/02/2025Gangwon FC2-1Pohang Steelers

K League 1 - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1FC Seoul logoFC Seoul312056+3265
2Ulsan Hyundai logoUlsan Hyundai3114512+447
3Gangwon FC logoGangwon FC3111137+1046
4Jeju United FC logoJeju United FC3112109+546
5Jeonbuk Motors logoJeonbuk Motors3111119+944
6Daejeon Citizen logoDaejeon Citizen31111010+1043
7Incheon United logoIncheon United3111911+642
8FC Anyang logoFC Anyang31101110-841
9Pohang Steelers logoPohang Steelers3111713-940
10Gimcheon Sangmu FC logoGimcheon Sangmu FC315188-733
11Bucheon FC 1995 logoBucheon FC 19953171113-1132
12Gwangju FC logoGwangju FC3121217-4118

Gangwon FC - Pohang Steelers: FAQ

Kto jest faworytem meczu Gangwon FC - Pohang Steelers?

+

Faworyt: Gangwon FC. Nasz model daje szanse: Gangwon FC 38%, Pohang Steelers 30%, remis 32%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Gangwon FC - Pohang Steelers?

+

Szacujemy to na 60%, więc „Tak” jest prawdopodobne.

O której zaczyna się mecz Gangwon FC - Pohang Steelers?

+

Gangwon FC - Pohang Steelers: początek niedziela, 30 sierpnia 2026, 10:30 UTC, stadion: Chuncheon Songam Stadium, Chuncheon.

K League 1 - więcej typów

Zobacz wszystkie

Inne hity