Oh My Tip
La Liga 2· Regular Season - 41· Estadio Municipal Reino de León
Cultural Leonesa logoCultural Leonesa
Burgos logoBurgos

0-2

KONIEC

Cultural Leonesa - Burgos: typ i prognoza

niedziela, 24 maja 2026 · Początek

Dla tego meczu nie opublikowaliśmy typu przed rozpoczęciem.

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczu

Kto wygra?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Ile goli?

Głosy: 0
✓ Nasz model miał rację

Prawdopodobieństwa

23%Cultural Leonesa
38%Remis
39%Burgos
Powyżej 2,5 gola40%
Poniżej 2,5 gola60%
Obie drużyny strzelą45%
Co najmniej jedno czyste konto55%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Cultural Leonesa - Burgos: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Burgos +1,5 (handicap azjatycki)91%1.10-
-3.5Poniżej 3,5 gola80%1.25-
AH1 +1.5Cultural Leonesa +1,5 (handicap azjatycki)78%1.28-
X2Burgos lub remis77%1.30-
1XCultural Leonesa lub remis61%1.65-
-2.5Poniżej 2,5 gola60%1.68-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą55%1.83-
BTTS TakObie drużyny strzelą45%2.21-
+2.5Powyżej 2,5 gola40%2.48-
2Burgos wygra39%2.54-
XRemis38%2.65-
1Cultural Leonesa wygra23%4.39-
AH2 -1.5Burgos -1,5 (handicap azjatycki)22%4.53-
+3.5Powyżej 3,5 gola20%4.98-
AH1 -1.5Cultural Leonesa -1,5 (handicap azjatycki)9%11.05-

Cultural Leonesa - Burgos: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Cultural Leonesa - Burgos: La Liga 2 (Regular Season - 41), niedziela, 24 maja 2026, początek o 16:30 UTC, stadion: Estadio Municipal Reino de León. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Cultural Leonesa - 1, zwycięstwa Burgos - 4, remisy - 1. Średnia goli: 2.5; obie drużyny strzeliły w 3 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Burgos (nieznaczny): Cultural Leonesa 23%, remis 38%, Burgos 39%. Spodziewamy się ok. 2.3 goli (oczekiwane gole 0.9 - 1.4); powyżej 2,5 gola: 40%, obie drużyny strzelą: 45%.

Mecze bezpośrednie

15/08/2025Burgos5-1Cultural Leonesa
09/08/2024Burgos0-1Cultural Leonesa
26/07/2023Burgos1-0Cultural Leonesa
20/02/2021Burgos2-1Cultural Leonesa
29/11/2020Cultural Leonesa1-1Burgos
09/02/2020Burgos2-0Cultural Leonesa

La Liga 2 - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Racing Santander logoRacing Santander4225710+2982
2Deportivo La Coruña logoDeportivo La Coruña4222119+2177
3Almería logoAlmería4222812+1874
4Málaga logoMálaga42211011+2373
5Las Palmas logoLas Palmas4220139+1773
6Castellón logoCastellón42201210+1972
7Burgos logoBurgos42201210+1572
8Eibar logoEibar42191013+1267
9Sporting Gijón logoSporting Gijón4218717+661
19Mirandés logoMirandés42101022-2240
20Huesca logoHuesca4291122-2238
21Cultural Leonesa logoCultural Leonesa4291023-2937
22Real Saragossa logoReal Saragossa4281222-2436

Cultural Leonesa - Burgos: FAQ

Kto jest faworytem meczu Cultural Leonesa - Burgos?

+

Faworyt: Burgos. Nasz model daje szanse: Cultural Leonesa 23%, Burgos 39%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Cultural Leonesa - Burgos?

+

Szacujemy to na 45%, więc to niemal rzut monetą.

O której zaczyna się mecz Cultural Leonesa - Burgos?

+

Cultural Leonesa - Burgos: początek niedziela, 24 maja 2026, 16:30 UTC, stadion: Estadio Municipal Reino de León, León.

La Liga 2 - więcej typów

Zobacz wszystkie

Inne hity