Oh My Tip
Ligue 2· Regular Season - 10· Stade Gabriel Montpied
Clermont Foot logoClermont Foot
LLDDD
Guingamp logoGuingamp
LWLWD

23 paź

Clermont Foot - Guingamp: typ i prognoza

piątek, 23 października 2026 · Początek

Nasza prognoza

Obie drużyny strzelą

Niska· 51%
1xBetObstaw

18+ · Obowiązuje regulamin

Przewidywany wynik

1-0

Kurs sprawiedliwy

1.96

Oczekiwane gole

1.7 - 1.0

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Kto wygra?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Ile goli?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Prawdopodobieństwa

44%Clermont Foot
38%Remis
18%Guingamp
Powyżej 2,5 gola51%
Poniżej 2,5 gola49%
Obie drużyny strzelą51%
Co najmniej jedno czyste konto49%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Clermont Foot - Guingamp: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH1 +1.5Clermont Foot +1,5 (handicap azjatycki)93%1.08-
1XClermont Foot lub remis82%1.23-
-3.5Poniżej 3,5 gola71%1.40-
AH2 +1.5Guingamp +1,5 (handicap azjatycki)69%1.44-
X2Guingamp lub remis56%1.78-
+2.5Powyżej 2,5 gola51%1.97-
-2.5Poniżej 2,5 gola49%2.03-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą49%2.05-
1Clermont Foot wygra44%2.28-
XRemis38%2.65-
AH1 -1.5Clermont Foot -1,5 (handicap azjatycki)31%3.27-
+3.5Powyżej 3,5 gola29%3.50-
2Guingamp wygra18%5.43-
AH2 -1.5Guingamp -1,5 (handicap azjatycki)7%13.61-

Clermont Foot - Guingamp: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Clermont Foot - Guingamp: Ligue 2 (Regular Season - 10), piątek, 23 października 2026, początek o 18:00 UTC, stadion: Stade Gabriel Montpied. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Clermont Foot - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 0, remisy 3, porażki 2; bramki 7:9. Ostatni mecz: Red Star FC 93, 2:3 (porażka, u siebie). Miejsce w tabeli: 17., punkty: 6, rozegrane mecze: 8. Guingamp - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 1, porażki 2; bramki 7:8. Ostatni mecz: Nancy, 0:1 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 11., punkty: 8, rozegrane mecze: 8.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Clermont Foot - 4, zwycięstwa Guingamp - 1, remisy - 1. Średnia goli: 2.7; obie drużyny strzeliły w 2 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Clermont Foot (nieznaczny): Clermont Foot 44%, remis 38%, Guingamp 18%. Spodziewamy się ok. 2.7 goli (oczekiwane gole 1.7 - 1.0); powyżej 2,5 gola: 51%, obie drużyny strzelą: 51%.

Nasz typ

Obie ofensywy są w formie, a żadna obrona nie zachowuje czystego konta. Spodziewamy się goli po obu stronach. Nasz typ: Obie drużyny strzelą - według modelu prawdopodobieństwo 51%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Clermont Foot 1:0 Guingamp.

Aktualna forma

Clermont Foot logoClermont Foot
LLDDD
  • 10 paźDRed Star FC 932-3
  • 2 paźWAuxerre3-4
  • 18 wrzWGrenoble1-1
  • 11 wrzDBoulogne0-0
  • 4 wrzWDunkerque1-1
Guingamp logoGuingamp
LWLWD
  • 9 paźWNancy0-1
  • 2 paźDLe Mans2-1
  • 19 wrzDRed Star FC 931-3
  • 12 wrzDAnnecy2-1
  • 5 wrzWReims2-2

Mecze bezpośrednie

09/05/2026Clermont Foot1-0Guingamp
24/10/2025Guingamp0-1Clermont Foot
07/03/2025Guingamp3-1Clermont Foot
05/10/2024Clermont Foot4-1Guingamp
02/03/2021Guingamp0-5Clermont Foot
07/11/2020Clermont Foot0-0Guingamp

Ligue 2 - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Saint-Étienne logoSaint-Étienne8611+1319
2Red Star FC 93 logoRed Star FC 938521+317
3Montpellier logoMontpellier8431+315
4Reims logoReims8350+614
5Nancy logoNancy8413+213
6Annecy logoAnnecy8413+113
7Dijon logoDijon8332+212
8Pau logoPau8323+111
9Sochaux logoSochaux8251-111
10Metz logoMetz8242+110
11Guingamp logoGuingamp8224-38
12Dunkerque logoDunkerque8224-38
13Nantes logoNantes8224-48
14Grenoble logoGrenoble8224-58
15Rodez logoRodez8215-47
16Boulogne logoBoulogne8062-26
17Clermont Foot logoClermont Foot8062-36
18Laval logoLaval8125-75

Clermont Foot - Guingamp: FAQ

Jaki jest typ na mecz Clermont Foot - Guingamp?

+

Nasz typ: Obie drużyny strzelą. Przewidywany wynik: Clermont Foot 1:0 Guingamp.

Kto jest faworytem meczu Clermont Foot - Guingamp?

+

Faworyt: Clermont Foot. Nasz model daje szanse: Clermont Foot 44%, Guingamp 18%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Clermont Foot - Guingamp?

+

Szacujemy to na 51%, więc to niemal rzut monetą.

O której zaczyna się mecz Clermont Foot - Guingamp?

+

Clermont Foot - Guingamp: początek piątek, 23 października 2026, 18:00 UTC, stadion: Stade Gabriel Montpied, Clermont-Ferrand.

Ligue 2 - więcej typów

Zobacz wszystkie
Dunkerque logoDunkerque
Metz logoMetz
BTTS TakObstaw
Nancy logoNancy
Laval logoLaval
Pau logoPau
Grenoble logoGrenoble
Sochaux logoSochaux
Annecy logoAnnecy
BTTS NieObstaw
Torino logoTorino
Monza logoMonza
Serie A
Brest logoBrest
Nice logoNice
Ligue 1
Ipswich logoIpswich
Nottingham Forest logoNottingham Forest
Premier League
Alavés logoAlavés
Málaga logoMálaga
La Liga