Oh My Tip
Ligue 2· Regular Season - 10· Stade Gabriel Montpied
Clermont Foot logoClermont Foot
LLDDD
Guingamp logoGuingamp
LWLWD

23 paź

Clermont Foot - Guingamp: typ i prognoza

piątek, 23 października 2026 · Początek

Nasza prognoza

Obie drużyny strzelą

Niska· 51%
1xBetObstaw

18+ · Obowiązuje regulamin

Przewidywany wynik

1-0

Kurs sprawiedliwy

1.96

Oczekiwane gole

1.7 - 1.0

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Kto wygra?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Ile goli?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Prawdopodobieństwa

44%Clermont Foot
38%Remis
18%Guingamp
Powyżej 2,5 gola51%
Poniżej 2,5 gola49%
Obie drużyny strzelą51%
Co najmniej jedno czyste konto49%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Clermont Foot - Guingamp: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH1 +1.5Clermont Foot +1,5 (handicap azjatycki)93%1.08-
1XClermont Foot lub remis82%1.23-
-3.5Poniżej 3,5 gola71%1.40-
AH2 +1.5Guingamp +1,5 (handicap azjatycki)69%1.44-
X2Guingamp lub remis56%1.78-
+2.5Powyżej 2,5 gola51%1.97-
-2.5Poniżej 2,5 gola49%2.03-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą49%2.05-
1Clermont Foot wygra44%2.28-
XRemis38%2.65-
AH1 -1.5Clermont Foot -1,5 (handicap azjatycki)31%3.27-
+3.5Powyżej 3,5 gola29%3.50-
2Guingamp wygra18%5.43-
AH2 -1.5Guingamp -1,5 (handicap azjatycki)7%13.61-

Clermont Foot - Guingamp: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Clermont Foot - Guingamp: Ligue 2 (Regular Season - 10), piątek, 23 października 2026, początek o 18:00 UTC, stadion: Stade Gabriel Montpied. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Clermont Foot - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 0, remisy 3, porażki 2; bramki 7:9. Ostatni mecz: Red Star FC 93, 2:3 (porażka, u siebie). Miejsce w tabeli: 17., punkty: 6, rozegrane mecze: 8. Guingamp - nierówna forma. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 2, remisy 1, porażki 2; bramki 7:8. Ostatni mecz: Nancy, 0:1 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 11., punkty: 8, rozegrane mecze: 8.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Clermont Foot - 4, zwycięstwa Guingamp - 1, remisy - 1. Średnia goli: 2.7; obie drużyny strzeliły w 2 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Clermont Foot (nieznaczny): Clermont Foot 44%, remis 38%, Guingamp 18%. Spodziewamy się ok. 2.7 goli (oczekiwane gole 1.7 - 1.0); powyżej 2,5 gola: 51%, obie drużyny strzelą: 51%.

Nasz typ

Obie ofensywy są w formie, a żadna obrona nie zachowuje czystego konta. Spodziewamy się goli po obu stronach. Nasz typ: Obie drużyny strzelą - według modelu prawdopodobieństwo 51%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Clermont Foot 1:0 Guingamp.

Aktualna forma

Clermont Foot logoClermont Foot
LLDDD
  • 10 paźDRed Star FC 932-3
  • 2 paźWAuxerre3-4
  • 18 wrzWGrenoble1-1
  • 11 wrzDBoulogne0-0
  • 4 wrzWDunkerque1-1
Guingamp logoGuingamp
LWLWD
  • 9 paźWNancy0-1
  • 2 paźDLe Mans2-1
  • 19 wrzDRed Star FC 931-3
  • 12 wrzDAnnecy2-1
  • 5 wrzWReims2-2

Mecze bezpośrednie

09/05/2026Clermont Foot1-0Guingamp
24/10/2025Guingamp0-1Clermont Foot
07/03/2025Guingamp3-1Clermont Foot
05/10/2024Clermont Foot4-1Guingamp
02/03/2021Guingamp0-5Clermont Foot
07/11/2020Clermont Foot0-0Guingamp

Ligue 2 - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Saint-Étienne logoSaint-Étienne8611+1319
2Red Star FC 93 logoRed Star FC 938521+317
3Montpellier logoMontpellier8431+315
4Reims logoReims8350+614
5Nancy logoNancy8413+213
6Annecy logoAnnecy8413+113
7Dijon logoDijon8332+212
8Pau logoPau8323+111
9Sochaux logoSochaux8251-111
10Metz logoMetz8242+110
11Guingamp logoGuingamp8224-38
12Dunkerque logoDunkerque8224-38
13Nantes logoNantes8224-48
14Grenoble logoGrenoble8224-58
15Rodez logoRodez8215-47
16Boulogne logoBoulogne8062-26
17Clermont Foot logoClermont Foot8062-36
18Laval logoLaval8125-75

Clermont Foot - Guingamp: FAQ

Jaki jest typ na mecz Clermont Foot - Guingamp?

+

Nasz typ: Obie drużyny strzelą. Przewidywany wynik: Clermont Foot 1:0 Guingamp.

Kto jest faworytem meczu Clermont Foot - Guingamp?

+

Faworyt: Clermont Foot. Nasz model daje szanse: Clermont Foot 44%, Guingamp 18%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Clermont Foot - Guingamp?

+

Szacujemy to na 51%, więc to niemal rzut monetą.

O której zaczyna się mecz Clermont Foot - Guingamp?

+

Clermont Foot - Guingamp: początek piątek, 23 października 2026, 18:00 UTC, stadion: Stade Gabriel Montpied, Clermont-Ferrand.

Ligue 2 - więcej typów

Zobacz wszystkie
Dunkerque logoDunkerque
Metz logoMetz
BTTS TakObstaw
Nancy logoNancy
Laval logoLaval
Pau logoPau
Grenoble logoGrenoble
Sochaux logoSochaux
Annecy logoAnnecy
BTTS NieObstaw
VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart
Borussia Mönchengladbach logoBorussia Mönchengladbach
Torino logoTorino
Monza logoMonza
Brest logoBrest
Nice logoNice
Ipswich logoIpswich
Nottingham Forest logoNottingham Forest
Alavés logoAlavés
Málaga logoMálaga