Chesham United
Forest Green17 paź
Chesham United - Forest Green: typ i prognoza
sobota, 17 października 2026 · Początek
Nasza prognoza
Obie drużyny strzelą
Przewidywany wynik
1-2
Kurs sprawiedliwy
1.59
Oczekiwane gole
1.2 - 2.1
Dodaj do Moich drużyn
Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.
Głosowanie kibiców
Głosowanie zamknięto w chwili rozpoczęcia meczuKto wygra?
Głosy: 0Ile goli?
Głosy: 0Analiza eksperta
Chesham United vs Forest Green: Oba zespoły strzelą gola po kursie 1.47
Analiza: Marcus Hale
Chesham United i Forest Green Rovers mają problemy w defensywie, co czyni zakład 'Oba zespoły strzelą gola' wyróżniającym się wyborem po najlepszym kursie 1.47. Model daje temu rynkowi 63% prawdopodobieństwa, a głównym wsparciem jest owocny występ pucharowy Chesham i regularne strzelanie Forest Green w ostatnich meczach.
Forma i kontekst
Ostatnie wyniki wskazują na otwarty mecz, w którym obie drużyny pokazują umiejętność strzelania goli, ale mają też wyraźne problemy w defensywie.
- Chesham strzelił 15 goli w pięciu meczach, ale stracił także 15 w tym okresie.
- Ich zwycięstwa w Pucharze Anglii nad Ware i Real Bedford dały 11 goli w dwóch domowych spotkaniach.
- Forest Green nie wygrał w ostatnich pięciu meczach ligowych, notując trzy remisy i dwie porażki.
- Goście stracili 12 goli w pięciu meczach, sami strzelając osiem.
Wiadomości o drużynie
Forest Green ma kilka problemów z kontuzjami, podczas gdy potwierdzone informacje o dostępności Chesham pozostają ograniczone.
- Według Stroud Times, Kairo Mitchell ma kontuzję mięśnia, a Emeka Obi kontuzję więzadła ACL.
- Ricardo Rees i Joshua Osude mają problemy z kolanem, a Oliver Ewing wraca do zdrowia po kontuzji goleni.
- Ewing wrócił do truchtania na trawie, ale jego dostępność na sobotę była niepewna.
- Brak było publicznie potwierdzonej listy kontuzji lub zawieszeń Chesham, a żaden klub nie opublikował potwierdzonego składu wyjściowego.
Kluczowy pojedynek
Kluczowe pytanie brzmi, czy Chesham zdoła wykorzystać niestabilność defensywy Forest Green, podczas gdy goście stworzą wystarczająco okazji, by sami strzelili.
- Chesham strzelał w trzech z ostatnich pięciu meczów w rynku BTTS, mimo zmiennych wyników.
- Forest Green zaliczył BTTS we wszystkich pięciu ostatnich meczach.
- Model prognozuje oczekiwane gole na poziomie 1.18 dla Chesham i 2.09 dla Forest Green.
- Trener Forest Green, Josh Bowen, podkreślił wagę tego spotkania, mówiąc Stroud Times, że mecz był ogromny dla jego drużyny.
Liczby
Statystyki przemawiają za golami po obu stronach, a nie za obstawianiem konkretnego zwycięzcy.
- Oba zespoły strzelą: 63% prawdopodobieństwa według modelu.
- Najlepszy dostępny kurs to 1.47 na to, że oba zespoły strzelą.
- Powyżej 2.5 gola ma 64% prawdopodobieństwa według modelu, co wspiera wizję aktywnego meczu.
- Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik to 1-2, co jest zgodne z tym, że Forest Green jest faworytem, a Chesham zachowuje szansę na strzelenie gola.
Trzy powody za tym typem
- 1Forest Green zaliczył BTTS w pięciu kolejnych meczach.
- 2Ostatnie mecze Chesham pokazują znaczącą siłę ofensywną, w tym 11 goli w dwóch spotkaniach Pucharu Anglii.
- 3Prognoza oczekiwanych goli 1.18 dla Chesham i 2.09 dla Forest Green wspiera potencjał strzelecki obu drużyn.
Werdykt
Rekomendacja to Oba zespoły strzelą po kursie 1.47, wybór oparty na prawdopodobieństwie, a nie na pogoni za wyjątkowym kursem. Główne ryzyko polega na tym, że problemy z kontuzjami Forest Green lub niespójna skuteczność ofensywna Chesham mogą pozostawić jedną ze stron bez gola; ocena modelu na poziomie 63% pozostawia znaczącą niepewność.
Korzystamy z narzędzi AI, które pomagają podsumować dane i research do tej zapowiedzi. Każdy typ, prawdopodobieństwo i liczba pochodzą z własnych modeli predykcyjnych OhMyTip oraz ze źródeł podanych poniżej.
Prawdopodobieństwa
Chesham United - Forest Green: więcej typów
| Typ | Prawdopodobieństwo | Kurs sprawiedliwy | Najlepszy kurs |
|---|---|---|---|
| AH2 +1.5Forest Green +1,5 (handicap azjatycki) | 92% | 1.09 | 1.02 |
| X2Forest Green lub remis | 75% | 1.33 | 1.18 |
| AH1 +1.5Chesham United +1,5 (handicap azjatycki) | 64% | 1.55 | 1.33 |
| +2.5Powyżej 2,5 gola | 64% | 1.57 | 1.44 |
| -3.5Poniżej 3,5 gola | 58% | 1.73 | 1.58 |
| 2Forest Green wygra | 50% | 1.99 | 1.71 |
| 1XChesham United lub remis | 50% | 2.01 | 1.91 |
| +3.5Powyżej 3,5 gola | 42% | 2.37 | 2.18 |
| BTTS NieObie drużyny nie strzelą | 37% | 2.69 | 2.47 |
| -2.5Poniżej 2,5 gola | 36% | 2.74 | 2.42 |
| AH2 -1.5Forest Green -1,5 (handicap azjatycki) | 36% | 2.81 | 2.81 |
| XRemis | 25% | 4.00 | 3.84 |
| 1Chesham United wygra | 25% | 4.03 | 3.83 |
| AH1 -1.5Chesham United -1,5 (handicap azjatycki) | 8% | 12.36 | 7.80 |
Chesham United - Forest Green: porównanie kursów
Najlepszy kurs na każdym rynku wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | +2.5 | -2.5 | BTTS Tak | BTTS Nie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1xBet | 3.83 | 3.84 | 1.71 | 1.44 | 2.42 | 1.47 | 2.47 |
| Bet365 | 3.90 | 3.75 | 1.70 | 1.44 | 2.62 | - | - |
| Marathonbet | 3.75 | 3.84 | 1.69 | 1.44 | 2.42 | 1.47 | 2.42 |
| BetVictor | 4.10 | 4.00 | 1.73 | 1.45 | 2.60 | 1.45 | 2.55 |
Aktualna forma
- 10 paźDChelmsford City0-5
- 3 paźDReal Bedford4-3
- 26 wrzDMaidenhead0-4
- 19 wrzDWare7-2
- 12 wrzWHorsham4-1
- 10 paźDHartlepool2-4
- 29 wrzDWealdstone1-1
- 26 wrzWSutton United3-3
- 19 wrzDBoston United1-3
- 15 wrzWCarlisle1-1
Chesham United - Forest Green: FAQ
Jaki jest typ na mecz Chesham United - Forest Green?
+
Nasz typ: Obie drużyny strzelą, kurs 1.47. Przewidywany wynik: Chesham United 1:2 Forest Green.
Kto jest faworytem meczu Chesham United - Forest Green?
+
Faworyt: Forest Green. Nasz model daje szanse: Chesham United 25%, Forest Green 50%, remis 25%.
Czy obie drużyny strzelą w meczu Chesham United - Forest Green?
+
Szacujemy to na 63%, więc „Tak” jest prawdopodobne.
O której zaczyna się mecz Chesham United - Forest Green?
+
Chesham United - Forest Green: początek sobota, 17 października 2026, 14:00 UTC.