Oh My Tip
League One· Regular Season - 13· Bloomfield Road
Blackpool logoBlackpool
LDLLD
Mansfield Town logoMansfield Town
DWLD

24 paź

Blackpool - Mansfield Town: typ i prognoza

sobota, 24 października 2026 · Początek

Nasza prognoza

Obie drużyny strzelą

Średnia· 55%
1xBetObstaw

18+ · Obowiązuje regulamin

Przewidywany wynik

0-1

Kurs sprawiedliwy

1.81

Oczekiwane gole

1.1 - 1.7

Dodaj do Moich drużyn

Wybierz drużyny i ligi, które Cię interesują. Zapisujemy je na tym urządzeniu, bez rejestracji.

Głosowanie kibiców

Kto wygra?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Ile goli?

Głosy: 0

Zagłosuj, aby zobaczyć, co myślą inni kibice

Prawdopodobieństwa

23%Blackpool
38%Remis
39%Mansfield Town
Powyżej 2,5 gola53%
Poniżej 2,5 gola47%
Obie drużyny strzelą55%
Co najmniej jedno czyste konto45%

Kursy nie są jeszcze dostępne. Te liczby pochodzą z naszego modelu statystycznego i zaktualizują się po otwarciu rynku.

Blackpool - Mansfield Town: więcej typów

TypPrawdopodobieństwoKurs sprawiedliwyNajlepszy kurs
AH2 +1.5Mansfield Town +1,5 (handicap azjatycki)90%1.12-
X2Mansfield Town lub remis77%1.30-
AH1 +1.5Blackpool +1,5 (handicap azjatycki)74%1.35-
-3.5Poniżej 3,5 gola69%1.45-
1XBlackpool lub remis61%1.65-
+2.5Powyżej 2,5 gola53%1.88-
-2.5Poniżej 2,5 gola47%2.13-
BTTS NieObie drużyny nie strzelą45%2.23-
2Mansfield Town wygra39%2.54-
XRemis38%2.65-
+3.5Powyżej 3,5 gola31%3.25-
AH2 -1.5Mansfield Town -1,5 (handicap azjatycki)26%3.82-
1Blackpool wygra23%4.39-
AH1 -1.5Blackpool -1,5 (handicap azjatycki)10%9.66-

Blackpool - Mansfield Town: zapowiedź i analiza

Zapowiedź meczu

Blackpool - Mansfield Town: League One (Regular Season - 13), sobota, 24 października 2026, początek o 14:00 UTC, stadion: Bloomfield Road. Oto nasza pełna prognoza oparta na kursach bukmacherów, aktualnej formie i meczach bezpośrednich.

Forma drużyn

Blackpool - seria słabszych wyników. Ostatnie mecze (5): zwycięstwa 0, remisy 2, porażki 3; bramki 8:12. Ostatni mecz: Cambridge United, 0:1 (porażka, na wyjeździe). Miejsce w tabeli: 18., punkty: 8, rozegrane mecze: 8. Mansfield Town - nierówna forma. Ostatnie mecze (4): zwycięstwa 1, remisy 2, porażki 1; bramki 5:6. Ostatni mecz: Oxford United, 1:1 (remis, u siebie). Miejsce w tabeli: 11., punkty: 12, rozegrane mecze: 9.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie bezpośrednie mecze (6): zwycięstwa Blackpool - 1, zwycięstwa Mansfield Town - 3, remisy - 2. Średnia goli: 2.3; obie drużyny strzeliły w 2 z nich.

Co mówią liczby

Według naszego modelu faworyt to Mansfield Town (nieznaczny): Blackpool 23%, remis 38%, Mansfield Town 39%. Spodziewamy się ok. 2.8 goli (oczekiwane gole 1.1 - 1.7); powyżej 2,5 gola: 53%, obie drużyny strzelą: 55%.

Nasz typ

Obie ofensywy są w formie, a żadna obrona nie zachowuje czystego konta. Spodziewamy się goli po obu stronach. Nasz typ: Obie drużyny strzelą - według modelu prawdopodobieństwo 55%. Dla wyższego kursu: najbardziej prawdopodobny wynik to Blackpool 0:1 Mansfield Town.

Aktualna forma

Blackpool logoBlackpool
LDLLD
  • 10 paźWCambridge United0-1
  • 6 paźDCrewe2-2
  • 22 wrzWWigan2-3
  • 19 wrzDPlymouth2-4
  • 12 wrzDBromley2-2
Mansfield Town logoMansfield Town
DWLD
  • 15 paźDOxford United1-1
  • 10 paźDBromley2-1
  • 6 paźWPort Vale0-2
  • 19 wrzWBurton Albion2-2

Mecze bezpośrednie

17/02/2026Blackpool1-0Mansfield Town
19/08/2025Mansfield Town2-0Blackpool
15/02/2025Blackpool3-3Mansfield Town
05/10/2024Mansfield Town2-0Blackpool
06/12/2017Blackpool1-1Mansfield Town
02/01/2017Blackpool0-1Mansfield Town

League One - tabela

#DrużynaMZRPRBPkt
1Plymouth logoPlymouth10613+619
2Bradford logoBradford9522+317
3Stockport County logoStockport County9513+916
4Huddersfield logoHuddersfield9441+716
9Stevenage logoStevenage8332+412
10Burton Albion logoBurton Albion10334-212
11Mansfield Town logoMansfield Town9333-212
12AFC Wimbledon logoAFC Wimbledon9333-312
13Leyton Orient logoLeyton Orient9324+211
16Doncaster logoDoncaster823309
17Leicester logoLeicester8233-49
18Blackpool logoBlackpool8224-18
19Barnsley logoBarnsley8224-78
20Peterborough logoPeterborough9225-78

Blackpool - Mansfield Town: FAQ

Jaki jest typ na mecz Blackpool - Mansfield Town?

+

Nasz typ: Obie drużyny strzelą. Przewidywany wynik: Blackpool 0:1 Mansfield Town.

Kto jest faworytem meczu Blackpool - Mansfield Town?

+

Faworyt: Mansfield Town. Nasz model daje szanse: Blackpool 23%, Mansfield Town 39%, remis 38%.

Czy obie drużyny strzelą w meczu Blackpool - Mansfield Town?

+

Szacujemy to na 55%, więc „Tak” jest prawdopodobne.

O której zaczyna się mecz Blackpool - Mansfield Town?

+

Blackpool - Mansfield Town: początek sobota, 24 października 2026, 14:00 UTC, stadion: Bloomfield Road, Blackpool.

League One - więcej typów

Zobacz wszystkie
Huddersfield logoHuddersfield
Wigan logoWigan
Luton logoLuton
Leicester logoLeicester
AFC Wimbledon logoAFC Wimbledon
Wycombe logoWycombe
Bromley logoBromley
Peterborough logoPeterborough
BTTS TakObstaw
Burton Albion logoBurton Albion
Leyton Orient logoLeyton Orient
Cambridge United logoCambridge United
Plymouth logoPlymouth
BTTS TakObstaw
Aston Villa logoAston Villa
Manchester City logoManchester City
Premier League
Rayo Vallecano logoRayo Vallecano
Elche logoElche
La Liga
Cagliari logoCagliari
Bologna logoBologna
Serie A
Como logoComo
Sassuolo logoSassuolo
Serie A
RB Lipsk logoRB Lipsk
SV Elversberg logoSV Elversberg
Bundesliga
Augsburg logoAugsburg
Union Berlin logoUnion Berlin
Bundesliga