Oh My Tip
Oostenrijkse Bundesliga· Regular Season - 9· Lavanttal-Arena
Wolfsberger AC logoWolfsberger AC
LWLLD
WSG Wattens logoWSG Wattens
LWWLD

18 okt

Wolfsberger AC - WSG Wattens: voorspelling & wedtip

zondag 18 oktober 2026 · Aftrap

Onze voorspelling

WSG Wattens of gelijkspel

Hoog· 65%
1xBet1.55

18+ · Voorwaarden van toepassing

Verwachte uitslag

1-2

Faire quotering

1.53

Verwachte goals

1.5 - 1.6

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Wie wint er?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Kansen van de wedstrijd

35%Wolfsberger AC
29%Gelijkspel
36%WSG Wattens
Meer dan 2,5 goals60%
Minder dan 2,5 goals40%
Beide teams scoren63%
Minstens één team houdt de nul37%

Meer tips voor Wolfsberger AC - WSG Wattens

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5WSG Wattens +1,5 (Aziatische handicap)82%1.221.16
AH1 +1.5Wolfsberger AC +1,5 (Aziatische handicap)81%1.231.10
1XWolfsberger AC of gelijkspel64%1.561.41
BTS JaBeide teams scoren63%1.591.46
U3.5Minder dan 3,5 goals61%1.651.55
O2.5Meer dan 2,5 goals60%1.681.51
U2.5Minder dan 2,5 goals40%2.472.26
O3.5Meer dan 3,5 goals39%2.542.35
BTS NeeNiet beide teams scoren37%2.692.53
2WSG Wattens wint36%2.792.78
1Wolfsberger AC wint35%2.872.40
XGelijkspel29%3.413.52
AH2 -1.5WSG Wattens -1,5 (Aziatische handicap)19%5.265.15
AH1 -1.5Wolfsberger AC -1,5 (Aziatische handicap)18%5.544.15

Wolfsberger AC - WSG Wattens quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill2.403.302.70--1.442.50
1xBet2.353.522.781.512.261.462.53
Bet3652.403.702.621.572.351.532.38
Marathonbet2.333.522.771.512.261.462.49
BetVictor2.303.602.701.562.231.452.50
Pinnacle2.493.422.821.612.33--

Wolfsberger AC - WSG Wattens: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Wolfsberger AC ontvangt WSG Wattens in de Oostenrijkse Bundesliga (Regular Season - 9) in Lavanttal-Arena op zondag 18 oktober 2026, de aftrap is om 12:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Wolfsberger AC zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 5 goals voor en 13 tegen. Laatste wedstrijd: 0-3 uit tegen Altach (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 12 met 5 punten uit 8 wedstrijden. WSG Wattens presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 10 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 1-2 thuis tegen Ried (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 9 met 8 punten uit 8 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Wolfsberger AC 1 keer, WSG Wattens 2 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet WSG Wattens als lichte favoriet: Wolfsberger AC 35%, gelijkspel 29%, WSG Wattens 36%. We verwachten zo'n 3.1 doelpunten (1.5 - 1.6 verwachte goals), met 60% voor meer dan 2,5 goals en 63% voor beide teams scoren.

Onze tip

WSG Wattens zou niet moeten verliezen, en dubbele kans dekt het gelijkspel. Onze tip: WSG Wattens of gelijkspel tegen 1.55, volgens ons model met 65% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Wolfsberger AC 1-2 WSG Wattens.

Recente vorm

Wolfsberger AC logoWolfsberger AC
LWLLD
  • 11 oktUAltach0-3
  • 2 oktTVoitsberg2-1
  • 20 sepURied1-4
  • 12 sepTRapid Wien0-3
  • 6 sepUParndorf2-2
WSG Wattens logoWSG Wattens
LWWLD
  • 10 oktTRied1-2
  • 1 oktUSSV Jahn Regensburg6-0
  • 24 sepUFC Liefering1-0
  • 18 sepURapid Wien0-3
  • 13 sepTHartberg2-2

Onderlinge duels

16/05/2026Wolfsberger AC2-0WSG Wattens
04/04/2026WSG Wattens3-1Wolfsberger AC
02/11/2025Wolfsberger AC0-0WSG Wattens
31/08/2025WSG Wattens1-1Wolfsberger AC
22/02/2025WSG Wattens3-3Wolfsberger AC
29/09/2024Wolfsberger AC1-3WSG Wattens

Stand Oostenrijkse Bundesliga

#TeamGSWGVDSPtn
1Rapid Wien logoRapid Wien8701+1621
2Red Bull Salzburg logoRed Bull Salzburg8530+1418
3LASK Linz logoLASK Linz8512+1016
4Sturm Graz logoSturm Graz8422+114
5Ried logoRied8323011
6Hartberg logoHartberg8323-211
7Grazer AK logoGrazer AK8233-109
8Austria Lustenau logoAustria Lustenau8224-48
9WSG Wattens logoWSG Wattens8224-48
10Austria Wien logoAustria Wien8215-87
11Altach logoAltach8206-46
12Wolfsberger AC logoWolfsberger AC8125-95

Wolfsberger AC - WSG Wattens: FAQ

Wat is de voorspelling voor Wolfsberger AC - WSG Wattens?

+

Onze tip is WSG Wattens of gelijkspel tegen een quotering van 1.55. Onze verwachte uitslag: Wolfsberger AC 1-2 WSG Wattens.

Wie is favoriet in Wolfsberger AC - WSG Wattens?

+

WSG Wattens is favoriet. Ons model geeft Wolfsberger AC 35% kans op winst, WSG Wattens 36% en het gelijkspel 29%.

Scoren beide teams in Wolfsberger AC - WSG Wattens?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 63%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Wolfsberger AC - WSG Wattens?

+

Wolfsberger AC - WSG Wattens begint om 12:30 UTC op zondag 18 oktober 2026 in Lavanttal-Arena, Wolfsburg.

Meer Oostenrijkse Bundesliga voorspellingen

Alles bekijken
Red Bull Salzburg logoRed Bull Salzburg
Altach logoAltach
BTS Ja1.67
Sturm Graz logoSturm Graz
Grazer AK logoGrazer AK

Andere topwedstrijden

Alles bekijken
Udinese logoUdinese
Lecce logoLecce
Serie AExpertanalyse
Osasuna logoOsasuna
Racing Santander logoRacing Santander
La LigaExpertanalyse
Bournemouth logoBournemouth
Sunderland logoSunderland
Premier LeagueExpertanalyse
Leeds logoLeeds
Manchester United logoManchester United
Premier LeagueExpertanalyse
Fiorentina logoFiorentina
Como logoComo
Serie AExpertanalyse