Oh My Tip
FA Cup· 1st Round Qualifying Replays
Welling United logoWelling United
Faversham Town logoFaversham Town
DWL

2-1

EINDE

Welling United - Faversham Town: voorspelling & wedtip

dinsdag 8 september 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

37%Welling United
31%Gelijkspel
32%Faversham Town
Meer dan 2,5 goals32%
Minder dan 2,5 goals68%
Beide teams scoren40%
Minstens één team houdt de nul60%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Welling United - Faversham Town

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Welling United +1,5 (Aziatische handicap)88%1.13-
U3.5Minder dan 3,5 goals86%1.17-
AH2 +1.5Faversham Town +1,5 (Aziatische handicap)85%1.17-
U2.5Minder dan 2,5 goals68%1.48-
1XWelling United of gelijkspel68%1.48-
X2Faversham Town of gelijkspel63%1.58-
BTS NeeNiet beide teams scoren60%1.66-
BTS JaBeide teams scoren40%2.51-
1Welling United wint37%2.72-
2Faversham Town wint32%3.09-
O2.5Meer dan 2,5 goals32%3.09-
XGelijkspel31%3.25-
AH1 -1.5Welling United -1,5 (Aziatische handicap)15%6.86-
O3.5Meer dan 3,5 goals14%7.00-
AH2 -1.5Faversham Town -1,5 (Aziatische handicap)12%8.62-

Welling United - Faversham Town: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Welling United ontvangt Faversham Town in de FA Cup (1st Round Qualifying Replays) op dinsdag 8 september 2026, de aftrap is om 18:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Faversham Town presteert wisselvallig: 1 zege, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 3 wedstrijden, met 4 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 thuis tegen Welling United (gelijk).

Onderlinge duels

In de laatste 1 onderlinge duels won Welling United 0 keer, Faversham Town 0 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.0 doelpunten en scoorden beide teams 1 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Welling United als lichte favoriet: Welling United 37%, gelijkspel 31%, Faversham Town 32%. We verwachten zo'n 2.0 doelpunten (1.0 - 1.0 verwachte goals), met 32% voor meer dan 2,5 goals en 40% voor beide teams scoren.

Recente vorm

Welling United logoWelling United
    Faversham Town logoFaversham Town
    DWL
    • 5 sepTWelling United1-1
    • 29 augUFlackwell Heath3-0
    • 25 julTDartford0-2

    Onderlinge duels

    05/09/2026Faversham Town1-1Welling United

    Welling United - Faversham Town: FAQ

    Wie is favoriet in Welling United - Faversham Town?

    +

    Welling United is favoriet. Ons model geeft Welling United 37% kans op winst, Faversham Town 32% en het gelijkspel 31%.

    Scoren beide teams in Welling United - Faversham Town?

    +

    We schatten 'beide teams scoren' op 40%, dus 'Nee' is de betere keuze.

    Hoe laat begint Welling United - Faversham Town?

    +

    Welling United - Faversham Town begint om 18:45 UTC op dinsdag 8 september 2026.

    Meer FA Cup voorspellingen

    Alles bekijken

    Andere topwedstrijden

    Alles bekijken