Oh My Tip
Serie B· Regular Season - 11· Stadio Comunale
Virtus Entella logoVirtus Entella
DDWDL
Modena logoModena
WWDLW

8 nov

Virtus Entella - Modena: voorspelling & wedtip

zondag 8 november 2026 · Aftrap

Onze voorspelling

Beide teams scoren

Gemiddeld· 55%
1xBetWed

18+ · Voorwaarden van toepassing

Verwachte uitslag

0-1

Faire quotering

1.81

Verwachte goals

1.1 - 1.7

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Wie wint er?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0

Stem om te zien wat andere fans denken

Kansen van de wedstrijd

23%Virtus Entella
38%Gelijkspel
39%Modena
Meer dan 2,5 goals53%
Minder dan 2,5 goals47%
Beide teams scoren55%
Minstens één team houdt de nul45%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Virtus Entella - Modena

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5Modena +1,5 (Aziatische handicap)90%1.12-
X2Modena of gelijkspel77%1.30-
AH1 +1.5Virtus Entella +1,5 (Aziatische handicap)74%1.35-
U3.5Minder dan 3,5 goals69%1.45-
1XVirtus Entella of gelijkspel61%1.65-
O2.5Meer dan 2,5 goals53%1.88-
U2.5Minder dan 2,5 goals47%2.13-
BTS NeeNiet beide teams scoren45%2.23-
2Modena wint39%2.54-
XGelijkspel38%2.65-
O3.5Meer dan 3,5 goals31%3.25-
AH2 -1.5Modena -1,5 (Aziatische handicap)26%3.82-
1Virtus Entella wint23%4.39-
AH1 -1.5Virtus Entella -1,5 (Aziatische handicap)10%9.66-

Virtus Entella - Modena: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Virtus Entella ontvangt Modena in de Serie B (Regular Season - 11) in Stadio Comunale op zondag 8 november 2026, de aftrap is om 14:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Virtus Entella presteert wisselvallig: 1 zege, 3 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 1-1 thuis tegen Juve Stabia (gelijk). In de stand staat de ploeg op plaats 14 met 6 punten uit 6 wedstrijden. Modena presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 9 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 3-2 thuis tegen Hellas Verona (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 3 met 13 punten uit 6 wedstrijden.

Onderlinge duels

In de laatste 4 onderlinge duels won Virtus Entella 2 keer, Modena 2 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.5 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Modena als lichte favoriet: Virtus Entella 23%, gelijkspel 38%, Modena 39%. We verwachten zo'n 2.8 doelpunten (1.1 - 1.7 verwachte goals), met 53% voor meer dan 2,5 goals en 55% voor beide teams scoren.

Onze tip

Beide aanvallen zijn in vorm en geen enkele verdediging houdt de nul. We verwachten aan beide kanten doelpunten. Onze tip: Beide teams scoren, volgens ons model met 55% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Virtus Entella 0-1 Modena.

Recente vorm

Virtus Entella logoVirtus Entella
DDWDL
  • 10 oktTJuve Stabia1-1
  • 19 sepUCremonese0-0
  • 11 sepUPisa4-1
  • 6 sepTVicenza2-2
  • 29 augTCesena1-2
Modena logoModena
WWDLW
  • 11 oktTHellas Verona3-2
  • 20 sepTEmpoli2-1
  • 12 sepUSüdtirol1-1
  • 6 sepTAvellino0-1
  • 28 augUCremonese3-0

Onderlinge duels

03/03/2026Virtus Entella2-1Modena
05/10/2025Modena2-0Virtus Entella
30/01/2022Virtus Entella0-2Modena
25/09/2021Modena1-2Virtus Entella

Stand Serie B

#TeamGSWGVDSPtn
1Palermo logoPalermo6510+716
2Mantova logoMantova6420+714
3Modena logoModena6411+513
4Südtirol logoSüdtirol6330+612
5Ascoli logoAscoli6321+311
6Avellino logoAvellino6312+410
7Pisa logoPisa6312+310
8Benevento logoBenevento6312+310
9Hellas Verona logoHellas Verona6213+27
10Padova logoPadova6213-37
11Cesena logoCesena6141-17
12Arezzo logoArezzo6213-77
13Empoli logoEmpoli6204-46
14Virtus Entella logoVirtus Entella6132+16
15Cremonese logoCremonese6132-26
16Vicenza logoVicenza6123-65
17Carrarese logoCarrarese6114-24
18Sampdoria logoSampdoria6114-74
19Catanzaro logoCatanzaro6105-63
20Juve Stabia logoJuve Stabia6132-32

Virtus Entella - Modena: FAQ

Wat is de voorspelling voor Virtus Entella - Modena?

+

Onze tip is Beide teams scoren. Onze verwachte uitslag: Virtus Entella 0-1 Modena.

Wie is favoriet in Virtus Entella - Modena?

+

Modena is favoriet. Ons model geeft Virtus Entella 23% kans op winst, Modena 39% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Virtus Entella - Modena?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 55%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Virtus Entella - Modena?

+

Virtus Entella - Modena begint om 14:00 UTC op zondag 8 november 2026 in Stadio Comunale, Chiavari.

Meer Serie B voorspellingen

Alles bekijken
Carrarese logoCarrarese
Sampdoria logoSampdoria
Vicenza logoVicenza
Cremonese logoCremonese
BTS JaWed

Andere topwedstrijden

Alles bekijken
Napoli logoNapoli
Lazio logoLazio
BTS JaWed
Elche logoElche
Real Betis logoReal Betis
BTS JaWed
Brighton logoBrighton
Brentford logoBrentford
Crystal Palace logoCrystal Palace
Liverpool logoLiverpool
BTS JaWed
Ipswich logoIpswich
Bournemouth logoBournemouth
Sunderland logoSunderland
Chelsea logoChelsea