Oh My Tip
Conference League· 1st Qualifying Round· Stadion Ramaz Shengelia
Torpedo Koetaisi logoTorpedo Koetaisi
Zira logoZira

0-3

EINDE

Torpedo Koetaisi - Zira: voorspelling & wedtip

donderdag 16 juli 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

17%Torpedo Koetaisi
41%Gelijkspel
42%Zira
Meer dan 2,5 goals73%
Minder dan 2,5 goals27%
Beide teams scoren68%
Minstens één team houdt de nul32%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Torpedo Koetaisi - Zira

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5Zira +1,5 (Aziatische handicap)92%1.09-
X2Zira of gelijkspel83%1.20-
O2.5Meer dan 2,5 goals73%1.37-
BTS JaBeide teams scoren68%1.47-
AH1 +1.5Torpedo Koetaisi +1,5 (Aziatische handicap)60%1.66-
1XTorpedo Koetaisi of gelijkspel58%1.74-
O3.5Meer dan 3,5 goals53%1.90-
U3.5Minder dan 3,5 goals47%2.11-
2Zira wint42%2.36-
XGelijkspel41%2.45-
AH2 -1.5Zira -1,5 (Aziatische handicap)40%2.51-
BTS NeeNiet beide teams scoren32%3.12-
U2.5Minder dan 2,5 goals27%3.72-
1Torpedo Koetaisi wint17%5.95-
AH1 -1.5Torpedo Koetaisi -1,5 (Aziatische handicap)8%11.84-

Torpedo Koetaisi - Zira: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Torpedo Koetaisi ontvangt Zira in de Conference League (1st Qualifying Round) in Stadion Ramaz Shengelia op donderdag 16 juli 2026, de aftrap is om 16:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 1 onderlinge duels won Torpedo Koetaisi 0 keer, Zira 1 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.0 doelpunten en scoorden beide teams 0 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Zira als lichte favoriet: Torpedo Koetaisi 17%, gelijkspel 41%, Zira 42%. We verwachten zo'n 3.8 doelpunten (1.4 - 2.4 verwachte goals), met 73% voor meer dan 2,5 goals en 68% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

08/07/2026Zira3-0Torpedo Koetaisi

Torpedo Koetaisi - Zira: FAQ

Wie is favoriet in Torpedo Koetaisi - Zira?

+

Zira is favoriet. Ons model geeft Torpedo Koetaisi 17% kans op winst, Zira 42% en het gelijkspel 41%.

Scoren beide teams in Torpedo Koetaisi - Zira?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 68%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Torpedo Koetaisi - Zira?

+

Torpedo Koetaisi - Zira begint om 16:00 UTC op donderdag 16 juli 2026 in Stadion Ramaz Shengelia, Kutaisi.

Meer Conference League voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken