Oh My Tip
League Two· Regular Season - 44· County Ground
Swindon Town logoSwindon Town
Accrington Stanley logoAccrington Stanley

2-2

EINDE

Swindon Town - Accrington Stanley: voorspelling & wedtip

zaterdag 18 april 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

38%Swindon Town
32%Gelijkspel
30%Accrington Stanley
Meer dan 2,5 goals40%
Minder dan 2,5 goals60%
Beide teams scoren46%
Minstens één team houdt de nul54%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Swindon Town - Accrington Stanley

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5Swindon Town +1,5 (Aziatische handicap)88%1.14-
AH2 +1.5Accrington Stanley +1,5 (Aziatische handicap)82%1.22-
U3.5Minder dan 3,5 goals80%1.25-
1XSwindon Town of gelijkspel70%1.44-
X2Accrington Stanley of gelijkspel62%1.61-
U2.5Minder dan 2,5 goals60%1.68-
BTS NeeNiet beide teams scoren54%1.87-
BTS JaBeide teams scoren46%2.15-
O2.5Meer dan 2,5 goals40%2.48-
1Swindon Town wint38%2.65-
XGelijkspel32%3.14-
2Accrington Stanley wint30%3.29-
O3.5Meer dan 3,5 goals20%4.98-
AH1 -1.5Swindon Town -1,5 (Aziatische handicap)18%5.60-
AH2 -1.5Accrington Stanley -1,5 (Aziatische handicap)12%8.31-

Swindon Town - Accrington Stanley: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Swindon Town ontvangt Accrington Stanley in de League Two (Regular Season - 44) in County Ground op zaterdag 18 april 2026, de aftrap is om 11:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won Swindon Town 1 keer, Accrington Stanley 2 keer en eindigde het 3 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 3.7 doelpunten en scoorden beide teams 4 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Swindon Town als lichte favoriet: Swindon Town 38%, gelijkspel 32%, Accrington Stanley 30%. We verwachten zo'n 2.3 doelpunten (1.2 - 1.1 verwachte goals), met 40% voor meer dan 2,5 goals en 46% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

18/10/2025Accrington Stanley4-0Swindon Town
22/03/2025Swindon Town0-0Accrington Stanley
30/11/2024Accrington Stanley2-2Swindon Town
16/11/2024Accrington Stanley2-2Swindon Town
12/03/2024Swindon Town1-2Accrington Stanley
28/11/2023Accrington Stanley3-4Swindon Town

Stand League Two

#TeamGSWGVDSPtn
1Bromley logoBromley4624157+2587
2MK Dons logoMK Dons4624148+4186
3Cambridge United logoCambridge United4622168+3382
4Salford City logoSalford City4625615+1081
7Grimsby logoGrimsby46221212+2478
8Barnet logoBarnet46211312+1776
9Swindon Town logoSwindon Town4622915+1175
10Oldham logoOldham46181414+1668
11Crewe logoCrewe46191017+667
14Bristol Rovers logoBristol Rovers4619522-962
15Fleetwood Town logoFleetwood Town46151615-161
16Accrington Stanley logoAccrington Stanley46141121-1153
17Gillingham logoGillingham46131419-1953
18Cheltenham logoCheltenham46141022-2652

Swindon Town - Accrington Stanley: FAQ

Wie is favoriet in Swindon Town - Accrington Stanley?

+

Swindon Town is favoriet. Ons model geeft Swindon Town 38% kans op winst, Accrington Stanley 30% en het gelijkspel 32%.

Scoren beide teams in Swindon Town - Accrington Stanley?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 46%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint Swindon Town - Accrington Stanley?

+

Swindon Town - Accrington Stanley begint om 11:30 UTC op zaterdag 18 april 2026 in County Ground, Swindon.

Meer League Two voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden

Alles bekijken