Oh My Tip
FA Cup· 1st Round Qualifying
South Liverpool logoSouth Liverpool
LLD
Prestwich Heys logoPrestwich Heys
LWL

2-2

EINDE

South Liverpool - Prestwich Heys: voorspelling & wedtip

zaterdag 5 september 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

37%South Liverpool
31%Gelijkspel
32%Prestwich Heys
Meer dan 2,5 goals48%
Minder dan 2,5 goals52%
Beide teams scoren53%
Minstens één team houdt de nul47%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor South Liverpool - Prestwich Heys

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5South Liverpool +1,5 (Aziatische handicap)86%1.17-
AH2 +1.5Prestwich Heys +1,5 (Aziatische handicap)82%1.22-
U3.5Minder dan 3,5 goals74%1.36-
1XSouth Liverpool of gelijkspel68%1.48-
X2Prestwich Heys of gelijkspel63%1.58-
BTS JaBeide teams scoren53%1.89-
U2.5Minder dan 2,5 goals52%1.93-
O2.5Meer dan 2,5 goals48%2.08-
BTS NeeNiet beide teams scoren47%2.12-
1South Liverpool wint37%2.72-
2Prestwich Heys wint32%3.09-
XGelijkspel31%3.25-
O3.5Meer dan 3,5 goals26%3.79-
AH1 -1.5South Liverpool -1,5 (Aziatische handicap)18%5.45-
AH2 -1.5Prestwich Heys -1,5 (Aziatische handicap)14%6.92-

South Liverpool - Prestwich Heys: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

South Liverpool ontvangt Prestwich Heys in de FA Cup (1st Round Qualifying) op zaterdag 5 september 2026, de aftrap is om 14:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

South Liverpool presteert wisselvallig: 0 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 3 wedstrijden, met 2 goals voor en 10 tegen. Laatste wedstrijd: 0-6 uit tegen Bury (verlies). Prestwich Heys presteert wisselvallig: 1 zege, 0 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 3 wedstrijden, met 5 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 uit tegen Atherton Collieries (verlies).

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet South Liverpool als lichte favoriet: South Liverpool 37%, gelijkspel 31%, Prestwich Heys 32%. We verwachten zo'n 2.6 doelpunten (1.4 - 1.2 verwachte goals), met 48% voor meer dan 2,5 goals en 53% voor beide teams scoren.

Recente vorm

South Liverpool logoSouth Liverpool
LLD
  • 2 augUBury0-6
  • 20 augUWitton Albion1-3
  • 17 augTWitton Albion1-1
Prestwich Heys logoPrestwich Heys
LWL
  • 15 augUAtherton Collieries0-2
  • 2 augUWythenshawe Town4-2
  • 3 augUStocksbridge Park Steels1-2

South Liverpool - Prestwich Heys: FAQ

Wie is favoriet in South Liverpool - Prestwich Heys?

+

South Liverpool is favoriet. Ons model geeft South Liverpool 37% kans op winst, Prestwich Heys 32% en het gelijkspel 31%.

Scoren beide teams in South Liverpool - Prestwich Heys?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 53%, dus het is bijna kop of munt.

Hoe laat begint South Liverpool - Prestwich Heys?

+

South Liverpool - Prestwich Heys begint om 14:00 UTC op zaterdag 5 september 2026.

Meer FA Cup voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden