Oh My Tip
Champions League· League Stage - 2· Stamford Bridge
Sjachtar Donetsk logoSjachtar Donetsk
WWWWW
AEK Athene logoAEK Athene
WWWDW

3-1

EINDE

Sjachtar Donetsk - AEK Athene: voorspelling & wedtip

woensdag 14 oktober 2026 · Aftrap

Onze voorspelling

AEK Athene of gelijkspel

Hoog· 70%✕ Tip verloren

Verwachte uitslag

0-1

Faire quotering

1.43

Verwachte goals

1.2 - 1.5

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Kansen van de wedstrijd

30%Sjachtar Donetsk
32%Gelijkspel
38%AEK Athene
Meer dan 2,5 goals50%
Minder dan 2,5 goals50%
Beide teams scoren56%
Minstens één team houdt de nul44%

Meer tips voor Sjachtar Donetsk - AEK Athene

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5AEK Athene +1,5 (Aziatische handicap)87%1.151.10
AH1 +1.5Sjachtar Donetsk +1,5 (Aziatische handicap)80%1.261.11
U3.5Minder dan 3,5 goals71%1.421.31
1XSjachtar Donetsk of gelijkspel62%1.611.53
BTS JaBeide teams scoren56%1.791.67
O2.5Meer dan 2,5 goals50%2.001.95
U2.5Minder dan 2,5 goals50%2.001.99
BTS NeeNiet beide teams scoren44%2.272.20
2AEK Athene wint38%2.632.70
XGelijkspel32%3.153.50
1Sjachtar Donetsk wint30%3.312.79
O3.5Meer dan 3,5 goals29%3.403.08
AH2 -1.5AEK Athene -1,5 (Aziatische handicap)20%4.895.20
AH1 -1.5Sjachtar Donetsk -1,5 (Aziatische handicap)13%7.495.45

Sjachtar Donetsk - AEK Athene quoteringen vergelijken

Beste quotering per markt gemarkeerd.

Bookmaker1X2O2.5U2.5BTS JaBTS Nee
William Hill2.623.252.60--1.672.20
1xBet2.793.492.701.951.991.662.12
Dafabet2.653.502.65----
Bet3652.623.402.621.911.911.672.10
Marathonbet2.723.402.621.891.931.662.09
Betfair2.703.302.701.911.911.672.15
BetVictor2.703.202.701.851.821.652.10
Pinnacle2.723.352.761.981.93--
SBO2.583.212.501.911.97--
Betano2.673.302.701.951.901.702.07

Sjachtar Donetsk - AEK Athene: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Sjachtar Donetsk ontvangt AEK Athene in de Champions League (League Stage - 2) in Stamford Bridge op woensdag 14 oktober 2026, de aftrap is om 19:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Vorm van de teams

Sjachtar Donetsk is in topvorm: 5 zeges, 0 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 14 goals voor en 0 tegen. Laatste wedstrijd: 3-0 uit tegen Veres Rivne (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 23 met 1 punt uit 1 wedstrijd. AEK Athene is in topvorm: 4 zeges, 1 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 15 goals voor en 3 tegen. Laatste wedstrijd: 3-0 thuis tegen OFI Kreta (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 17 met 3 punten uit 1 wedstrijd.

Onderlinge duels

In de laatste 1 onderlinge duels won Sjachtar Donetsk 0 keer, AEK Athene 1 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 5.0 doelpunten en scoorden beide teams 0 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet AEK Athene als lichte favoriet: Sjachtar Donetsk 30%, gelijkspel 32%, AEK Athene 38%. We verwachten zo'n 2.7 doelpunten (1.2 - 1.5 verwachte goals), met 50% voor meer dan 2,5 goals en 56% voor beide teams scoren.

Onze tip

AEK Athene zou niet moeten verliezen, en dubbele kans dekt het gelijkspel. Onze tip: AEK Athene of gelijkspel tegen 1.50, volgens ons model met 70% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Sjachtar Donetsk 0-1 AEK Athene.

Recente vorm

Sjachtar Donetsk logoSjachtar Donetsk
WWWWW
  • 9 oktUVeres Rivne3-0
  • 2 oktTKryvbas KR3-0
  • 20 sepTLNZ Tsjerkasy3-0
  • 17 sepUVilkhivtsi3-0
  • 14 sepTChornomorets2-0
AEK Athene logoAEK Athene
WWWDW
  • 10 oktTOFI Kreta3-0
  • 20 sepUVolos NFC2-1
  • 17 sepTPanserraikos8-1
  • 13 sepUAsteras Tripolis1-1
  • 8 sepTLASK Linz1-0

Onderlinge duels

13/07/2023AEK Athene5-0Sjachtar Donetsk

Stand Champions League

#TeamGSWGVDSPtn
1Barcelona logoBarcelona2200+76
2Sporting Lissabon logoSporting Lissabon2200+46
3Arsenal logoArsenal2200+46
4Bayern München logoBayern München2110+54
15Liverpool logoLiverpool1100+13
16Real Madrid logoReal Madrid1100+13
17AEK Athene logoAEK Athene1100+13
18Club Brugge logoClub Brugge210103
19Lens logoLens2101-13
21Sabah FA logoSabah FA2101-23
22AS Roma logoAS Roma101001
23Sjachtar Donetsk logoSjachtar Donetsk101001
24Fenerbahçe logoFenerbahçe101001
25PSV logoPSV2011-11

Sjachtar Donetsk - AEK Athene: FAQ

Wat is de voorspelling voor Sjachtar Donetsk - AEK Athene?

+

Onze tip is AEK Athene of gelijkspel tegen een quotering van 1.50. Onze verwachte uitslag: Sjachtar Donetsk 0-1 AEK Athene.

Wie is favoriet in Sjachtar Donetsk - AEK Athene?

+

AEK Athene is favoriet. Ons model geeft Sjachtar Donetsk 30% kans op winst, AEK Athene 38% en het gelijkspel 32%.

Scoren beide teams in Sjachtar Donetsk - AEK Athene?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 56%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint Sjachtar Donetsk - AEK Athene?

+

Sjachtar Donetsk - AEK Athene begint om 19:00 UTC op woensdag 14 oktober 2026 in Stamford Bridge, London.

Meer Champions League voorspellingen

Alles bekijken
EINDE
Feyenoord logoFeyenoord3
Como logoComo2
BTS Ja✓
EINDE
LASK Linz logoLASK Linz3
Liverpool logoLiverpool6
O2.5✓
EINDE
AS Roma logoAS Roma3
Real Madrid logoReal Madrid4
Expertanalyse
O2.5✓
EINDE
Aston Villa logoAston Villa6
Fenerbahçe logoFenerbahçe0
O2.5✓
EINDE
Real Betis logoReal Betis3
FC Porto logoFC Porto2
BTS Ja✓
EINDE
Bodø/Glimt logoBodø/Glimt1
Borussia Dortmund logoBorussia Dortmund0
1X✓