Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale1-1
EINDE
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale: voorspelling & wedtip
zaterdag 22 augustus 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Kansen van de wedstrijd
Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.
Meer tips voor Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Sanfrecce Hiroshima +1,5 (Aziatische handicap) | 92% | 1.09 | - |
| 1XSanfrecce Hiroshima of gelijkspel | 82% | 1.23 | - |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 68% | 1.47 | - |
| BTS JaBeide teams scoren | 64% | 1.56 | - |
| AH2 +1.5Kawasaki Frontale +1,5 (Aziatische handicap) | 63% | 1.60 | - |
| X2Kawasaki Frontale of gelijkspel | 56% | 1.78 | - |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 54% | 1.86 | - |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 46% | 2.16 | - |
| 1Sanfrecce Hiroshima wint | 44% | 2.28 | - |
| XGelijkspel | 38% | 2.65 | - |
| AH1 -1.5Sanfrecce Hiroshima -1,5 (Aziatische handicap) | 37% | 2.67 | - |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 36% | 2.78 | - |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 32% | 3.12 | - |
| 2Kawasaki Frontale wint | 18% | 5.43 | - |
| AH2 -1.5Kawasaki Frontale -1,5 (Aziatische handicap) | 8% | 12.07 | - |
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Sanfrecce Hiroshima ontvangt Kawasaki Frontale in de J1 League (Regular Season - 3) in Edion Peace Wing Hiroshima op zaterdag 22 augustus 2026, de aftrap is om 10:15 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Sanfrecce Hiroshima 3 keer, Kawasaki Frontale 1 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.7 doelpunten en scoorden beide teams 5 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Sanfrecce Hiroshima als lichte favoriet: Sanfrecce Hiroshima 44%, gelijkspel 38%, Kawasaki Frontale 18%. We verwachten zo'n 3.5 doelpunten (2.2 - 1.3 verwachte goals), met 68% voor meer dan 2,5 goals en 64% voor beide teams scoren.
Onderlinge duels
Stand J1 League
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 0 | 2 | +7 | 21 | |
| 2 | 9 | 6 | 2 | 1 | +16 | 20 | |
| 3 | 9 | 6 | 2 | 1 | +12 | 20 | |
| 4 | 9 | 6 | 2 | 1 | +9 | 20 | |
| 5 | 9 | 6 | 1 | 2 | +5 | 19 | |
| 6 | 9 | 5 | 1 | 3 | +3 | 16 | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | +4 | 15 | |
| 8 | 9 | 3 | 4 | 2 | +3 | 13 | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 13 | |
| 10 | 9 | 4 | 1 | 4 | -1 | 13 | |
| 11 | 9 | 4 | 0 | 5 | -5 | 12 | |
| 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | -5 | 12 | |
| 13 | 9 | 2 | 3 | 4 | -1 | 9 | |
| 14 | 9 | 2 | 3 | 4 | -5 | 9 | |
| 15 | 9 | 3 | 0 | 6 | -6 | 9 | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | -5 | 8 | |
| 17 | 9 | 2 | 1 | 6 | -2 | 7 | |
| 18 | 9 | 1 | 3 | 5 | -8 | 6 | |
| 19 | 9 | 1 | 2 | 6 | -11 | 5 | |
| 20 | 9 | 0 | 4 | 5 | -10 | 4 |
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale: FAQ
Wie is favoriet in Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale?
+
Sanfrecce Hiroshima is favoriet. Ons model geeft Sanfrecce Hiroshima 44% kans op winst, Kawasaki Frontale 18% en het gelijkspel 38%.
Scoren beide teams in Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 64%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale?
+
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale begint om 10:15 UTC op zaterdag 22 augustus 2026 in Edion Peace Wing Hiroshima, Hiroshima.