Oh My Tip
Europa League· 3rd Qualifying Round· Alphamega Stadium
Pafos logoPafos
Red Bull Salzburg logoRed Bull Salzburg

3-3

EINDE

Pafos - Red Bull Salzburg: voorspelling & wedtip

donderdag 13 augustus 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

23%Pafos
38%Gelijkspel
39%Red Bull Salzburg
Meer dan 2,5 goals34%
Minder dan 2,5 goals66%
Beide teams scoren40%
Minstens één team houdt de nul60%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor Pafos - Red Bull Salzburg

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH2 +1.5Red Bull Salzburg +1,5 (Aziatische handicap)92%1.09-
U3.5Minder dan 3,5 goals85%1.18-
AH1 +1.5Pafos +1,5 (Aziatische handicap)80%1.25-
X2Red Bull Salzburg of gelijkspel77%1.30-
U2.5Minder dan 2,5 goals66%1.51-
1XPafos of gelijkspel61%1.65-
BTS NeeNiet beide teams scoren60%1.66-
BTS JaBeide teams scoren40%2.51-
2Red Bull Salzburg wint39%2.54-
XGelijkspel38%2.65-
O2.5Meer dan 2,5 goals34%2.97-
1Pafos wint23%4.39-
AH2 -1.5Red Bull Salzburg -1,5 (Aziatische handicap)20%5.05-
O3.5Meer dan 3,5 goals15%6.58-
AH1 -1.5Pafos -1,5 (Aziatische handicap)8%12.11-

Pafos - Red Bull Salzburg: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

Pafos ontvangt Red Bull Salzburg in de Europa League (3rd Qualifying Round) in Alphamega Stadium op donderdag 13 augustus 2026, de aftrap is om 17:00 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 1 onderlinge duels won Pafos 0 keer, Red Bull Salzburg 1 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 1.0 doelpunten en scoorden beide teams 0 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet Red Bull Salzburg als lichte favoriet: Pafos 23%, gelijkspel 38%, Red Bull Salzburg 39%. We verwachten zo'n 2.0 doelpunten (0.8 - 1.2 verwachte goals), met 34% voor meer dan 2,5 goals en 40% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

06/08/2026Red Bull Salzburg1-0Pafos

Stand Europa League

#TeamGSWGVDSPtn
1Juventus logoJuventus2200+66
2Bayer Leverkusen logoBayer Leverkusen2200+66
3Benfica logoBenfica2200+56
4Beşiktaş logoBeşiktaş2200+46
19Torreense logoTorreense210103
20AZ logoAZ210103
21Red Bull Salzburg logoRed Bull Salzburg2101-33
22Real Sociedad logoReal Sociedad2011-11
23Lillestrøm logoLillestrøm2011-11

Pafos - Red Bull Salzburg: FAQ

Wie is favoriet in Pafos - Red Bull Salzburg?

+

Red Bull Salzburg is favoriet. Ons model geeft Pafos 23% kans op winst, Red Bull Salzburg 39% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in Pafos - Red Bull Salzburg?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 40%, dus 'Nee' is de betere keuze.

Hoe laat begint Pafos - Red Bull Salzburg?

+

Pafos - Red Bull Salzburg begint om 17:00 UTC op donderdag 13 augustus 2026 in Alphamega Stadium, Limassol.

Meer Europa League voorspellingen

Alles bekijken