Oh My Tip
MLS· Regular Season - 11· Gillette Stadium
New England Revolution logoNew England Revolution
Charlotte FC logoCharlotte FC

1-0

EINDE

New England Revolution - Charlotte FC: voorspelling & wedtip

zondag 3 mei 2026 · Aftrap

Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.

Toevoegen aan Mijn Teams

Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.

Fanpoll

Stemmen gesloten bij de aftrap

Wie wint er?

Stemmen: 0
✓ Ons model had gelijk

Hoeveel doelpunten?

Stemmen: 0
✕ Ons model zat ernaast

Kansen van de wedstrijd

44%New England Revolution
38%Gelijkspel
18%Charlotte FC
Meer dan 2,5 goals62%
Minder dan 2,5 goals38%
Beide teams scoren60%
Minstens één team houdt de nul40%

Er zijn nog geen quoteringen. Deze cijfers komen uit ons statistisch model en worden bijgewerkt zodra de markt opent.

Meer tips voor New England Revolution - Charlotte FC

SelectieKansFaire quoteringBeste quotering
AH1 +1.5New England Revolution +1,5 (Aziatische handicap)92%1.09-
1XNew England Revolution of gelijkspel82%1.23-
AH2 +1.5Charlotte FC +1,5 (Aziatische handicap)65%1.54-
O2.5Meer dan 2,5 goals62%1.61-
U3.5Minder dan 3,5 goals60%1.66-
BTS JaBeide teams scoren60%1.68-
X2Charlotte FC of gelijkspel56%1.78-
1New England Revolution wint44%2.28-
BTS NeeNiet beide teams scoren40%2.47-
O3.5Meer dan 3,5 goals40%2.52-
U2.5Minder dan 2,5 goals38%2.63-
XGelijkspel38%2.65-
AH1 -1.5New England Revolution -1,5 (Aziatische handicap)35%2.85-
2Charlotte FC wint18%5.43-
AH2 -1.5Charlotte FC -1,5 (Aziatische handicap)8%12.51-

New England Revolution - Charlotte FC: voorbeschouwing & analyse

Voorbeschouwing

New England Revolution ontvangt Charlotte FC in de MLS (Regular Season - 11) in Gillette Stadium op zondag 3 mei 2026, de aftrap is om 23:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.

Onderlinge duels

In de laatste 6 onderlinge duels won New England Revolution 4 keer, Charlotte FC 2 keer en eindigde het 0 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.2 doelpunten en scoorden beide teams 2 keer.

Wat de cijfers zeggen

Ons model ziet New England Revolution als lichte favoriet: New England Revolution 44%, gelijkspel 38%, Charlotte FC 18%. We verwachten zo'n 3.2 doelpunten (2.0 - 1.2 verwachte goals), met 62% voor meer dan 2,5 goals en 60% voor beide teams scoren.

Onderlinge duels

31/08/2025New England Revolution1-2Charlotte FC
27/04/2025Charlotte FC0-1New England Revolution
21/09/2024Charlotte FC4-0New England Revolution
07/04/2024New England Revolution1-0Charlotte FC
01/10/2023New England Revolution2-1Charlotte FC
26/02/2023Charlotte FC0-1New England Revolution

Stand MLS

#TeamGSWGVDSPtn
1Nashville SC logoNashville SC292063+4166
2Inter Miami logoInter Miami2914105+2052
3New England Revolution logoNew England Revolution2915410+749
4Chicago Fire logoChicago Fire291469+948
5Charlotte FC logoCharlotte FC291379+846
6Philadelphia Union logoPhiladelphia Union2913610+1345
7Orlando City logoOrlando City2911513-1538
8New York Red Bulls logoNew York Red Bulls2910613-1536
9FC Cincinnati logoFC Cincinnati289910-836
10New York City FC logoNew York City FC298912+233
11Toronto FC logoToronto FC2971210-1133
12DC United logoDC United287129-1133
13Columbus Crew logoColumbus Crew299515-332
14Atlanta United logoAtlanta United298615-1230
15CF Montreal logoCF Montreal296617-2424

New England Revolution - Charlotte FC: FAQ

Wie is favoriet in New England Revolution - Charlotte FC?

+

New England Revolution is favoriet. Ons model geeft New England Revolution 44% kans op winst, Charlotte FC 18% en het gelijkspel 38%.

Scoren beide teams in New England Revolution - Charlotte FC?

+

We schatten 'beide teams scoren' op 60%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.

Hoe laat begint New England Revolution - Charlotte FC?

+

New England Revolution - Charlotte FC begint om 23:30 UTC op zondag 3 mei 2026 in Gillette Stadium, Foxborough.

Meer MLS voorspellingen

Alles bekijken

Andere topwedstrijden