Maccabi Tel Aviv
Bnei Sachnin0-0
EINDE
Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin: voorspelling & wedtip
zaterdag 10 oktober 2026 · Aftrap
Voor deze wedstrijd is voor de aftrap geen tip gepubliceerd.
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Stemmen gesloten bij de aftrapWie wint er?
Stemmen: 0Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Maccabi Tel Aviv +1,5 (Aziatische handicap) | 98% | 1.02 | - |
| 1XMaccabi Tel Aviv of gelijkspel | 93% | 1.07 | 1.02 |
| 1Maccabi Tel Aviv wint | 76% | 1.32 | 1.14 |
| O2.5Meer dan 2,5 goals | 65% | 1.55 | 1.41 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 59% | 1.68 | 1.60 |
| AH1 -1.5Maccabi Tel Aviv -1,5 (Aziatische handicap) | 56% | 1.79 | 1.43 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 56% | 1.79 | 1.66 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 44% | 2.26 | 2.12 |
| AH2 +1.5Bnei Sachnin +1,5 (Aziatische handicap) | 44% | 2.27 | 2.46 |
| BTS JaBeide teams scoren | 41% | 2.46 | 2.30 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 35% | 2.82 | 2.52 |
| X2Bnei Sachnin of gelijkspel | 24% | 4.14 | 5.50 |
| XGelijkspel | 18% | 5.69 | 7.50 |
| 2Bnei Sachnin wint | 7% | 15.21 | 18.00 |
| AH2 -1.5Bnei Sachnin -1,5 (Aziatische handicap) | 2% | 45.95 | - |
Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 1.07 | 7.50 | 17.00 | - | - | 2.25 | 1.60 |
| 1xBet | 1.12 | 7.30 | 18.00 | 1.41 | 2.52 | 2.30 | 1.55 |
| Dafabet | 1.14 | 7.20 | 15.00 | - | - | - | - |
| Bet365 | 1.14 | 7.00 | 17.00 | 1.48 | 2.60 | 2.38 | 1.53 |
| Marathonbet | 1.12 | 7.30 | 18.25 | 1.41 | 2.52 | 2.30 | 1.53 |
| Betfair | 1.11 | 7.00 | 14.00 | 1.44 | 2.60 | 2.20 | 1.62 |
| BetVictor | 1.11 | 7.50 | 17.00 | 1.40 | 2.70 | 2.30 | 1.53 |
| Pinnacle | 1.13 | 8.36 | 18.12 | 1.44 | 2.75 | - | - |
| SBO | 1.12 | 5.99 | 9.45 | - | - | - | - |
| Betano | 1.16 | 6.80 | 14.00 | 1.44 | 2.60 | 2.25 | 1.57 |
Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Maccabi Tel Aviv ontvangt Bnei Sachnin in de Ligat Ha'Al (Regular Season - 6) in Bloomfield Stadium op zaterdag 10 oktober 2026, de aftrap is om 16:30 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Maccabi Tel Aviv is in topvorm: 4 zeges, 1 gelijk en 0 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 14 goals voor en 5 tegen. Laatste wedstrijd: 2-1 uit tegen Maccabi Netanja (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 1 met 16 punten uit 6 wedstrijden. Bnei Sachnin zit in een mindere periode: 1 zege, 1 gelijk en 3 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 3 goals voor en 6 tegen. Laatste wedstrijd: 1-0 thuis tegen Hapoel Ramat Gan (winst). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 5 punten uit 6 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Maccabi Tel Aviv 4 keer, Bnei Sachnin 0 keer en eindigde het 2 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.3 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Maccabi Tel Aviv als duidelijke favoriet: Maccabi Tel Aviv 76%, gelijkspel 18%, Bnei Sachnin 7%. We verwachten zo'n 3.3 doelpunten (2.6 - 0.7 verwachte goals), met 65% voor meer dan 2,5 goals en 41% voor beide teams scoren.
Recente vorm
- 19 sepUMaccabi Netanja2-1
- 14 sepTHapoel Tel Aviv4-1
- 7 sepUHapoel Beër Sjeva4-1
- 31 augTMaccabi Haifa3-1
- 27 augTFC Lugano1-1
- 19 sepTHapoel Ramat Gan1-0
- 14 sepUHapoel Haifa1-3
- 7 sepTBeitar Jeruzalem0-1
- 29 augTMaccabi Petach Tikva1-2
- 24 augUMaccabi Netanja0-0
Onderlinge duels
Stand Ligat Ha'Al
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 1 | 0 | +12 | 16 | |
| 2 | 6 | 5 | 0 | 1 | +8 | 15 | |
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +9 | 13 | |
| 4 | 6 | 4 | 1 | 1 | +3 | 13 | |
| 5 | 6 | 4 | 0 | 2 | +2 | 12 | |
| 6 | 6 | 2 | 3 | 1 | +2 | 9 | |
| 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 | |
| 8 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 | 6 | |
| 9 | 6 | 2 | 0 | 4 | -4 | 6 | |
| 10 | 6 | 1 | 2 | 3 | -3 | 5 | |
| 11 | 6 | 1 | 1 | 4 | -6 | 4 | |
| 12 | 6 | 1 | 0 | 5 | -8 | 3 | |
| 13 | 6 | 1 | 0 | 5 | -9 | 3 | |
| 14 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 1 |
Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin: FAQ
Wie is favoriet in Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin?
+
Maccabi Tel Aviv is favoriet. Ons model geeft Maccabi Tel Aviv 76% kans op winst, Bnei Sachnin 7% en het gelijkspel 18%.
Scoren beide teams in Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 41%, dus 'Nee' is de betere keuze.
Hoe laat begint Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin?
+
Maccabi Tel Aviv - Bnei Sachnin begint om 16:30 UTC op zaterdag 10 oktober 2026 in Bloomfield Stadium, Tel Aviv.