Lens
Paris FC24 okt
Lens - Paris FC: voorspelling & wedtip
zaterdag 24 oktober 2026 · Aftrap
Onze voorspelling
Meer dan 2,5 goals
18+ · Voorwaarden van toepassing
Verwachte uitslag
2-1
Faire quotering
1.70
Verwachte goals
1.8 - 1.3
Toevoegen aan Mijn Teams
Kies de teams en competities die je leuk vindt. We slaan ze op dit apparaat op, geen registratie nodig.
Fanpoll
Wie wint er?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Hoeveel doelpunten?
Stemmen: 0Stem om te zien wat andere fans denken
Kansen van de wedstrijd
Meer tips voor Lens - Paris FC
| Selectie | Kans | Faire quotering | Beste quotering |
|---|---|---|---|
| AH1 +1.5Lens +1,5 (Aziatische handicap) | 89% | 1.13 | 1.06 |
| AH2 +1.5Paris FC +1,5 (Aziatische handicap) | 72% | 1.38 | 1.26 |
| 1XLens of gelijkspel | 71% | 1.40 | 1.34 |
| U3.5Minder dan 3,5 goals | 62% | 1.61 | 1.48 |
| BTS JaBeide teams scoren | 61% | 1.65 | 1.57 |
| X2Paris FC of gelijkspel | 55% | 1.81 | 1.83 |
| 1Lens wint | 45% | 2.24 | 2.09 |
| U2.5Minder dan 2,5 goals | 41% | 2.42 | 2.38 |
| BTS NeeNiet beide teams scoren | 39% | 2.55 | 2.37 |
| O3.5Meer dan 3,5 goals | 38% | 2.64 | 2.43 |
| 2Paris FC wint | 29% | 3.50 | 3.58 |
| AH1 -1.5Lens -1,5 (Aziatische handicap) | 28% | 3.63 | 3.34 |
| XGelijkspel | 27% | 3.74 | 3.90 |
| AH2 -1.5Paris FC -1,5 (Aziatische handicap) | 11% | 9.00 | 6.55 |
Lens - Paris FC quoteringen vergelijken
Beste quotering per markt gemarkeerd.
| Bookmaker | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 | BTS Ja | BTS Nee |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.00 | 3.50 | 3.30 | - | - | 1.57 | 2.30 |
| 1xBet | 2.09 | 3.90 | 3.58 | 1.68 | 2.38 | 1.53 | 2.37 |
| Dafabet | 2.09 | 3.75 | 3.30 | - | - | - | - |
| Bet365 | 2.00 | 3.70 | 3.30 | 1.62 | 2.30 | 1.53 | 2.38 |
| Marathonbet | 2.03 | 3.80 | 3.48 | 1.63 | 2.31 | 1.53 | 2.34 |
| Betfair | 2.00 | 3.90 | 3.10 | 1.57 | 2.25 | 1.50 | 2.40 |
| Pinnacle | 2.08 | 3.76 | 3.28 | 1.61 | 2.32 | - | - |
| Betano | 2.07 | 3.65 | 3.40 | 1.65 | 2.32 | 1.53 | 2.42 |
Lens - Paris FC: voorbeschouwing & analyse
Voorbeschouwing
Lens ontvangt Paris FC in de Ligue 1 (Regular Season - 8) in Stade Bollaert-Delelis op zaterdag 24 oktober 2026, de aftrap is om 18:45 UTC. Dit is onze volledige voorspelling, gebaseerd op quoteringen, actuele vorm en onderlinge duels.
Vorm van de teams
Lens presteert wisselvallig: 2 zeges, 1 gelijk en 2 nederlagen in de laatste 5 wedstrijden, met 7 goals voor en 7 tegen. Laatste wedstrijd: 0-2 thuis tegen Sporting Lissabon (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 10 met 7 punten uit 6 wedstrijden. Paris FC presteert wisselvallig: 3 zeges, 1 gelijk en 1 nederlaag in de laatste 5 wedstrijden, met 8 goals voor en 4 tegen. Laatste wedstrijd: 0-1 uit tegen Lorient (verlies). In de stand staat de ploeg op plaats 5 met 11 punten uit 6 wedstrijden.
Onderlinge duels
In de laatste 6 onderlinge duels won Lens 4 keer, Paris FC 1 keer en eindigde het 1 keer gelijk. Gemiddeld vielen er 2.7 doelpunten en scoorden beide teams 3 keer.
Wat de cijfers zeggen
Ons model ziet Lens als lichte favoriet: Lens 45%, gelijkspel 27%, Paris FC 29%. We verwachten zo'n 3.0 doelpunten (1.8 - 1.3 verwachte goals), met 59% voor meer dan 2,5 goals en 61% voor beide teams scoren.
Onze tip
De laatste wedstrijden van beide ploegen waren open, en ons doelpuntenmodel verwacht hetzelfde. Onze tip: Meer dan 2,5 goals tegen 1.68, volgens ons model met 59% kans. Voor een hogere quotering: de meest waarschijnlijke uitslag is Lens 2-1 Paris FC.
Recente vorm
- 13 oktTSporting Lissabon0-2
- 9 oktTLyon2-1
- 2 oktUStandard Luik2-0
- 18 sepUMonaco1-2
- 13 sepULe Mans2-2
- 10 oktULorient0-1
- 19 sepTStrasbourg2-1
- 12 sepTLyon0-0
- 6 sepUMarseille3-2
- 30 augTNice3-0
Onderlinge duels
Stand Ligue 1
| # | Team | GS | W | G | V | DS | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +5 | 14 | |
| 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | +5 | 13 | |
| 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +2 | 13 | |
| 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | +7 | 11 | |
| 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | +4 | 11 | |
| 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | +3 | 11 | |
| 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | +3 | 8 | |
| 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | |
| 9 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | |
| 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | +1 | 7 | |
| 11 | 6 | 2 | 1 | 3 | -1 | 7 | |
| 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 | |
| 13 | 6 | 2 | 0 | 4 | +1 | 6 | |
| 14 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 15 | 6 | 1 | 3 | 2 | -2 | 6 | |
| 16 | 6 | 2 | 0 | 4 | -8 | 6 | |
| 17 | 6 | 1 | 1 | 4 | -9 | 4 | |
| 18 | 6 | 0 | 2 | 4 | -4 | 2 |
Lens - Paris FC: FAQ
Wat is de voorspelling voor Lens - Paris FC?
+
Onze tip is Meer dan 2,5 goals tegen een quotering van 1.68. Onze verwachte uitslag: Lens 2-1 Paris FC.
Wie is favoriet in Lens - Paris FC?
+
Lens is favoriet. Ons model geeft Lens 45% kans op winst, Paris FC 29% en het gelijkspel 27%.
Scoren beide teams in Lens - Paris FC?
+
We schatten 'beide teams scoren' op 61%, dus 'Ja' is waarschijnlijk.
Hoe laat begint Lens - Paris FC?
+
Lens - Paris FC begint om 18:45 UTC op zaterdag 24 oktober 2026 in Stade Bollaert-Delelis, Lens.